Komunikaty PR

Szymon Marciniak gościem Mieszkaniowego Dnia Otwartego w Grupie Murapol!

2023-10-25  |  12:00
Biuro prasowe

W ramach Mieszkaniowego Dnia Otwartego Grupa Murapol przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów piłki nożnej! 28 października biura sprzedaży dewelopera w Gdańsku i Łodzi odwiedzi Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski! Będzie to więc nie tylko dobra okazja do rozmowy o aktualnej promocji i ofercie katalogowej Grupy Murapol, ale i poznania bliżej polskiego arbitra, który zyskał uznanie na całym świecie.

Choć październik powoli dobiega końca, to nadal można skorzystać z aktualnej promocji Grupy Murapol na 245 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów o wartości nawet 122 tys. zł. W skład pakietu może wejść rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Deweloper objął promocją lokale w aż 19 inwestycjach na terenie Bielska-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia i Tychów.

- Mieszkaniowy Dzień Otwarty to świetna okazja, by spotkać się z naszymi doradcami w biurach sprzedaży i porozmawiać o aktualnej promocji. Październikowa pula powinna zainteresować wszystkie osoby, które chcą w końcu postawić na własne M. W ramach promocji oferujemy bowiem nie tylko atrakcyjne pakiety bonusów – wszystkie lokale z puli spełniają kryteria programu Bezpieczny Kredyt 2%, a wybrane z nich także programu Mieszkanie bez wkładu własnego. To znaczne ułatwienie i cenne wsparcie w finansowaniu nieruchomości dla osób, które chciałyby kupić swoje pierwsze lokum, ale nie posiadają oszczędności. Nasza aktualna kampania skierowana jest też do klientów inwestycyjnych, którzy szukają sprawdzonego sposobu na ulokowanie zgromadzonego kapitału. Zapraszamy do nas już w najbliższą sobotę – dla każdego znajdziemy lokal odpowiadający jego indywidualnym potrzebom – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Mieszkaniowy Dzień Otwarty odbędzie się w biurach sprzedaży dewelopera w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu i Tychach. Doradcy będą czekali na klientów od godz. 9:00 do 14:00, a w biurze sprzedaży przy al. 1 Maja w Łodzi do godz. 17.00. Grupa Murapol przygotowała też wspaniałą atrakcję dla fanów Szymona Marciniaka. Ten uznany arbiter będzie gościem w biurach sprzedaży w Gdańsku i Łodzi podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego. W trakcie spotkań nie zabraknie opowieści o jego sędziowskich doświadczeniach, będzie to też okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia i otrzymania autografu. Z Szymonem będzie się można zobaczyć w biurach przy:

- ul. Jagiełły 35 w Gdańsku (godz. 9.00-11.00),

- al. 1 Maja 123 w Łodzi (godz. 15.00-17.00).

Listę mieszkań w promocji i wysokość oszczędności można poznać, wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej kampanii.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Ochrona środowiska

Polskie przedsiębiorstwa otwarte na transformację w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Nowa mapa drogowa mogłaby w tym pomóc

Do 2030 roku z gospodarki o obiegu zamkniętym ma pochodzić co czwarty surowiec. Aby przyspieszyć ten proces, w Polsce potrzeba nowej, międzysektorowej Mapy Drogowej dla Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – wskazywali eksperci w trakcie Polish Circular Forum. Obecny dokument nie spełnia już swojej roli i wymaga aktualizacji. Na braku jasnych przepisów i systemu wsparcia najbardziej cierpią przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa. – Z naszych badań wynika, że tylko 3–3,5 proc. firm z sektora MŚP jest świadomych i przygotowanych do transformacji – ocenia Agnieszka Zdanowicz, wiceprezes Klastra Gospodarki Cyrkularnej i Recyklingu.

Prawo

Wspólna polityka rolna do deregulacji. Trwają prace nad uproszczeniami dla rolników

Prawie 1,6 mld euro – tyle mają wynieść roczne oszczędności dla rolników po uproszczeniu wspólnej polityki rolnej. Zaproponowany w maju przez Komisję Europejską pakiet zmian zakłada redukcję części obowiązków administracyjnych, które dziś spoczywają na rolnikach ubiegających się o unijne wsparcie. Szczególnie dotyczy to płatności dla drobnych rolników. Jak podkreślają eksperci, wszelkie zmiany, które będą działać na rzecz konkurencyjności unijnego rolnictwa, są wskazane, ale przy uwzględnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa żywności.

Polityka

W rosyjskiej niewoli może przebywać kilkadziesiąt tysięcy Ukraińców. Napięta sytuacja geopolityczna sprzyja Rosji

W rosyjskiej niewoli przebywa około 10 tys. obywateli Ukrainy, z czego ponad 8 tys. to żołnierze. Łącznie jednak może ich być nawet kilkukrotnie więcej. ONZ podaje, że ponad 95 proc. ukraińskich jeńców wojennych jest poddawanych torturom. – Pogarszająca się sytuacja międzynarodowego bezpieczeństwa i wzrost wpływów do budżetu Federacji Rosyjskiej ze względu na wzrost cen ropy mogą się negatywnie odbić na planowanych wymianach jeńców – ocenia Michał Dworczyk, wiceprzewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Obrony w Parlamencie Europejskim.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.