Tikkurila z tytułem „Budowlanej Firmy Roku 2020”
Tikkurila Polska SA
Mościckiego 23
39-200 Dębica
magdalena.olszewska|tikkurila.com| |magdalena.olszewska|tikkurila.com
539-913-726
www.tikkurilagroup.com
Wyróżnienie „Budowlana Firma Roku” przyznawane jest firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji. Ponadto, przedsiębiorstwa, które uzyskały ten tytuł, charakteryzuje rzetelność oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług, potwierdzona rekomendacjami.
Misją konkursu jest również docenienie menadżerów. Nagroda ta przyznawana jest szefom firm za „efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału oraz przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw”. W tym roku w gronie laureatów ponownie znalazł się Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila Polska SA, który został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży 2020”.
Miniony rok był rokiem szczególnym. Pandemia zdominowała świat i postawiła przed wszystkimi nowe wyzwania. Miesiące z Covid-19 pokazały, że Tikkurila umie szybko i sprawnie reagować na zmieniające się okoliczności. Firma na bieżąco analizowała sytuację i utrzymywała gotowość do realizacji różnych scenariuszy. Koncentrowała się na bieżącej działalności, jednocześnie kontynuując strategiczny rozwój firmy i oferty kierowanej do Klientów. Wdrożone procedury wewnętrzne pozwoliły firmie zachować ciągłość produkcji oraz dostaw produktów i usług, utrzymać obsługę Klientów na najwyższym poziomie, a w rezultacie osiągnąć bardzo dobre wyniki.
Skuteczność działań Tikkurila doceniła Kapituła złożona z przedstawicieli Redakcji oraz Rady Naukowej „Buildera”, wiodących reprezentantów branży – autorytetów z zakresu architektury i budownictwa reprezentujących najważniejsze uczelnie w kraju i za granicą, która zadecydowała o wyborze laureatów programu.
„Przyznane nam wyróżnienia magazynu Builder są pięknym uhonorowaniem ciężkiej pracy i wyjątkowej determinacji całego zespołu Tikkurila. W imieniu Zarządu oraz swoim własnym dziękuję wszystkim naszym pracownikom oraz partnerom biznesowym, dzięki którym przeszliśmy przez ten trudny i nieprzewidywalny rok z sukcesem” – komentuje nagrody Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.