Trwa nabór do trzeciej edycji podyplomowych studiów deweloperskich w Krakowie
Prime Time PR
Halszki 28
30-611 Kraków
aleksandra.masnica|primetimepr.pl| |aleksandra.masnica|primetimepr.pl
12 313 00 87
https://primetimepr.pl/
Rekrutacja na studia podyplomowe "Zarządzanie Inwestycjami Deweloperskimi" wciąż trwa. Organizowany przez PZFD we współpracy z krakowskim Uniwersytetem Ekonomicznym program skierowany jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat pracy w nowoczesnej i profesjonalnej firmie deweloperskiej. Pierwsze zajęcia zaplanowano na koniec października 2024 roku.
Studia organizują krakowski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wykładowcami są czołowi eksperci i praktycy branży deweloperskiej, którzy pracują w niej kilkanaście, a często już nawet kilkadziesiąt lat. Są to m.in. Przemysław Dziąg (radca prawny PZFD), Dawid Tatarek (Cordia), Dawid Sporysz (NOHO Investment), Marian Bruliński (Otodom), Szymon Domagała (Henniger), czy dr Joanna Barzykowska (kancelaria prawna Graś i Wspólnicy). Wspomagać będą ich pracownicy uczelni - m.in. dr hab. UEK Michał Głuszak, prof. UEK dr hab. Bartłomiej Marona, czy prof. PK dr hab. inż. Krzysztof Zima. Dzięki tak dobranej kadrze uczestnicy będą mieli unikalną możliwość uczenia się od tych, którzy na co dzień zawodowo zajmują tą tematyką. To jedyna w swoim rodzaju możliwość spotkania na zajęciach praktyków z wiodących firm deweloperskich w Krakowie. – Studia podyplomowe “Zarządzanie Inwestycjami Deweloperskimi” to unikalna propozycja dla osób, które pragną zdobyć wszechstronną, a przede wszystkim praktyczną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami z branży oraz uznanymi wykładowcami akademickimi, program ten pozwala uczestnikom na bezpośredni kontakt z najnowszymi trendami i realnymi wyzwaniami inwestycji deweloperskich. To doskonała okazja, by zyskać przewagę na rynku i stać się częścią dynamicznie rozwijającego się sektora nieruchomości – mówi Piotr Stawiarski, członek zarządu PZFD Kraków.
Rekrutacja na "Zarządzanie Inwestycjami Deweloperskimi" jest nadal otwarta, a pierwsze zajęcia zaplanowano na koniec października 2024 roku. Program oferuje szeroką gamę tematów związanych z projektami deweloperskimi, w tym m.in. wprowadzenie do zarządzania inwestycjami, ocena potencjału gruntów pod zabudowę, ekonomiczna efektywność, ustalanie strategii sprzedażowych, a nawet zagadnienia związane z marketingiem i odbiorem społecznym deweloperów. Przygotowano również zajęcia bezpośrednio na terenie inwestycji deweloperskich w Krakowie.
Studia obejmują dwa semestry - to łącznie 180 godzin zajęć i wykładów. Zakończone są egzaminem i świadectwem ukończenia oraz wydaniem dyplomu Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK. Szczegółowe informacje na temat programu można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie: Zarządzanie Inwestycjami Deweloperskimi.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.