Komunikaty PR

B&B HOTELS stawia na rozwój pracowników

2023-11-23  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Mrówka
Buena Vista Media Group

Podwale 62a
51-010 Wroclaw
a.mrówka|bvmg.pl| |a.mrówka|bvmg.pl
728437715
www.bvmg.pl

Choć ma już w Polsce 14 hoteli, sieć B&B HOTELS to nie tylko komfortowe, doskonale zlokalizowane w przestrzeni miejskiej obiekty noclegowe oferujące gościom jakość w korzystnej cenie. To także świetne miejsce stwarzające duże możliwości rozwijania i doskonalenia swoich kompetencji, zdobywania nowych umiejętności czy awansu zawodowego. Wystarczy prześledzić przebieg kariery jej pracowników, by zauważyć, że nie brakuje wśród nich osób, które zanim zostały managerami czy dyrektorami, zaczynały od pracy na stanowiskach operacyjnych.

Od momentu otwarcia pierwszego B&B HOTELU w naszym kraju minęło już 12 lat. Dzisiaj jest ich już 14, a wiadomo, że w przygotowaniu są kolejne inwestycje. B&B HOTELS planuje bowiem przyspieszyć tempo otwarć nowych hoteli w Polsce tak, by w długoterminowej perspektywie stać się liderem w segmencie value for money. Warto przy tym zauważyć, że wraz z rozwojem sieci swoje kariery zawodowe rozwijają także jej pracownicy.

– Jesteśmy firmą, która stawia w dużym stopniu na awanse wewnętrzne. Wśród dyrektorów, stojących obecnie na czele naszych hoteli, są między innymi osoby, które zaczynały budować swoje kariery od stanowisk operacyjnych, na przykład od pracy w recepcji – mówi Łukasz Kaleta, Dyrektor Operacyjny B&B HOTELS Polska, który sam doskonale zna smak awansu wewnętrznego. W 2013 roku wprowadzał na rynek trzeci hotel sieci w naszym kraju – B&B HOTEL Wrocław Centrum.

Przykładów fascynujących ścieżek kariery w B&B HOTELS jest wiele. Oto kilka z nich.

Małgorzata Mazurkiewicz jest związana z B&B HOTELS od 2010 roku, kiedy to objęła stanowisko recepcjonistki w nowo otwieranym wówczas B&B HOTEL Toruń – pierwszym obiekcie sieci w naszym kraju. W 2013 r. awansowała na Specjalistę ds. Sprzedaży B&B HOTEL Warszawa-Okęcie. W kwietniu 2014 r. została Kierownikiem Recepcji, a w lipcu otrzymała i przyjęła nominację na Zastępcę Dyrektora tegoż hotelu. W 2017 roku podjęła kolejne wyzwanie, obejmując stanowisko Dyrektora nowo otwieranego B&B HOTEL Kraków Centrum.

Prawie od początku z siecią współpracuje także Kamil Piaskowski, któremu w październiku 2011 roku powierzono funkcję Zastępcy Dyrektora B&B HOTEL Warszawa-Okęcie. W maju 2014 r. stanął na czele B&B HOTEL Toruń, gdzie od stycznia 2018 r. pełnił także funkcję PMS Managera. Od maja 2023 r. sprawuje nową rolę w strukturach B&B HOTELS Polska – jest Country PMS Managerem.

Długie relacje z tą międzynarodową siecią hotelową łączą także Joannę Moroz-Czermińską, która od 2011 roku jest związana z B&B HOTEL Toruń. Zaczynała tam jako recepcjonistka, by w kwietniu 2016 r. awansować na Zastępcę Dyrektora, a w maju 2023 na  Dyrektora Hotelu.


Patrycja Niedźwiecka dołączyła do B&B HOTELS w lipcu 2013 roku. Zaczynała jako pracownik recepcji w B&B HOTEL Warszawa-Okęcie, by w kolejnych latach awansować na Specjalistę ds. Sprzedaży, potem na Room Division Managera i w końcu na Zastępcę Dyrektora Hotelu. W lipcu 2021 roku stanęła na czele i od tego czasu prowadzi B&B HOTEL Lublin Centrum.

Wiele szczebli kariery pokonała w B&B HOTELS także Ewelina Kicinska, która dołączyła do zespołu w maju 2013 roku, zatrudniając się jako recepcjonistka w B&B HOTEL Warszawa-Okęcie. Dwa lata później była już Kierownikiem Recepcji. W lipcu 2018 awansowała na Room Division Managera, a w styczniu 2019 r. – Zastępcę Dyrektora Hotelu. Jeszcze w tym samym roku przeniosła się na Podhale, by wprowadzić na rynek B&B HOTEL Nowy Targ Centrum. W lipcu 2022 r. wróciła do stolicy, by objąć zarządzanie B&B HOTEL Warszawa-Okęcie, gdzie zaczęła się jej przygoda z hotelarstwem.

Podobną ścieżkę przeszła też Sylwia Rynkowska, zatrudniona w B&B HOTELS Polska w maju 2015 roku na stanowisku recepcjonistki B&B HOTEL Wrocław Centrum, gdzie wcześniej odbywała praktyki zawodowe. W lipcu 2017 r. została Kierownikiem Recepcji, a w kwietniu 2018 r. Zastępcą Dyrektora Hotelu. Następnie od grudnia 2019 r. przez 2 lata pełniła obowiązki Zastępcy Dyrektora B&B HOTEL Rzeszów Centrum, by w styczniu 2022 r. przyjąć nominację na dyrektora wrocławskiego obiektu.

 
Mariusz Jochan dołączył do teamu B&B HOTELS w 2016 r., jako Zastępca Dyrektora B&B HOTEL Łódź Centrum. W 2020 roku w wyniku awansu wewnętrznego objął stanowisko Dyrektora B&B HOTEL Wrocław Centrum. Dwa lata później wprowadzał na rynek B&B HOTEL Poznań Old Town ze 156 pokojami, największy hotel sieci w naszym kraju. Obecnie jest nie tylko Dyrektorem Hotelu – w połowie 2023 r. powierzono mu dodatkową misję, obsadzając także w roli Regional Operation Managera.

- Przebieg ścieżek kariery naszych pracowników pokazuje, że bycie częścią B&B HOTELS Polska to szansa na rozwój, stabilizację i satysfakcję z pracy. To też dowód na to, że nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci hotelarstwa – pełni motywacji i zaangażowania, a przy tym otwarci na nowe wyzwania – bez tych cech trudno piąć się w górę. Firma otwiera przed nimi szansę, oferując możliwość awansu wewnętrznego, ale to oni sami są autorami swojego sukcesu. Mając takie osoby na pokładzie możemy być spokojni o poziom obsługi i doświadczenia naszych gości z pobytu w naszych hotelach – kończy Łukasz Kaleta.

Sieć B&B HOTELS to jedna z czołowych sieci hotelowych w Europie i jeden z największych graczy na polskim rynku usług noclegowych w segmencie value for money. Posiada obecnie ponad 730 hoteli, z czego 14 w naszym kraju - w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu, Rzeszowie, a od 2023 roku również w Kielcach, Bytomiu, Piotrkowie Trybunalskim oraz Tomaszowie Lubelskim.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Buena Vista Media Group
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Turystyka Ryga na weekend: muzyczne serce stolicy Łotwy Biuro prasowe
2024-07-16 | 11:00

Ryga na weekend: muzyczne serce stolicy Łotwy

Lato i jesień 2024 to czas, kiedy uwaga miłośników dobrej muzyki skierowana jest na Rygę. Turyści odwiedzają stolicę Łotwy nie tylko by podziwiać jej zabytki, piękną
Turystyka Nad turystyką wciąż świeci słońce
2024-07-12 | 12:00

Nad turystyką wciąż świeci słońce

Nad turystyką wciąż świeci słońce – pomimo niepewności gospodarczej i narastających napięć geopolitycznych   W skrócie  - Średni globalny wskaźnik
Turystyka BRAK ZDJĘCIA
2024-07-10 | 07:00

5 nowych technologii, które poprawiają pobyt w hotelu

Branża hotelarska coraz chętniej otwiera się na innowacje technologiczne. Już teraz w wielu obiektach możemy spotkać się np. z samoobsługowym zameldowaniem, mobilnymi kluczami lub tabletami służącymi do zarządzania pokojem.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.