Kamperem na Majówkę - skorzystaj z udogodnień na stacjach Circle K

Sieć stacji Circle K przygotowała specjalne udogodnienia dla kierowców kamperów. Na wybranych stacjach paliw pojawiły się profesjonalne stanowiska serwisowe dla kamperów z systemem spłukiwania i poboru wody. Będzie można z nich korzystać już podczas pierwszego majowego weekendu i pozostaną dostępne dla klientów przez cały okres letni. Na kierowców czekają również specjalne rabaty na paliwo za zakup produktów przeznaczonych do pojazdów kempingowych.
Rozpoczynająca się majówka to idealny moment, aby wyruszyć w podróż kamperem w dotychczas nieznane regiony Polski. Samochody kempingowe coraz częściej można spotkać na polskich drogach. Są wygodne, dają poczucie niezależności w podróży, ale wybór takiego środka transportu wiąże się z pewnymi wymaganiami w eksploatacji. Sieć stacji Circle wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników kamperów i przygotowała na wybranych stacjach stanowiska umożliwiające uzupełnienie wody w zbiornikach i zrzut nieczystości oraz płukanie zbiornika samochodu i przyczepy. Punkty obsługi pojazdów kempingowych są obecnie dostępne na stacjach Circle K zlokalizowanych w MOP Lubień i MOP Machnacz przy autostradzie A1, a także na stacji w Solcu Kujawskim. W punktach znajdujących się przy MOP korzystanie ze stanowisk jest bezpłatne.
Circle K przygotowało również specjalną ofertę produktów, które przydadzą się podczas podróży kamperem. W sprzedaży pojawiły się specjalne płyny, tabletki oraz papier do chemicznych toalet oraz adaptery kempingowe. Dodatkowo przy zakupie produktów z serii przeznaczonej do kamperów można otrzymać rabat na paliwa miles® w wysokości 5 gr/l lub 10 gr/ na paliwa milesPLUS®.
Wizyta na stacjach Circle K, niezależnie od wybranego środka lokomocji, to doskonała okazja na odpoczynek w podróży, skorzystanie z bogatej oferty gastronomicznej, napicie się aromatycznej kawy oraz zatankowanie paliwa czy AdBlue. Na klientów sklepu czekają również wyjątkowe zestawy na każdą porę dnia. Na śniadanie w godzinach od 7:00 do 11:00 mogą spróbować pysznego tosta z szynką i beszamelem wraz z aromatyczną kawą. Z kolei na lunch (11:00-15:00) w ofercie jest kultowy Hot Dog z napojem gazowanym Pepsi, a już wieczorem można zrelaksować się, wybierając zestaw – dwie Łomże z paczką chipsów (dostępne w ofercie także przez cały dzień). Posiadacze karty Extra mogą skorzystać z dodatkowej promocji na wybrane zestawy w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

Smart travel w 5 krokach. Jak wypocząć i nie przepłacić?

Polacy rezerwują wczasy na ostatnią chwilę

Mateusz Waligóra przejechał zimą pustynię Gobi na rowerze. Samotnie.
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.