Komunikaty PR

OSTATNI DZWONEK NA WYKORZYSTANIE BONU TURYSTYCZNEGO

2023-02-09  |  11:00
Biuro prasowe

Ferie zimowe 2023 wystartowały i cieszą się przepiękną, śnieżną aurą w wielu regionach Polski. Szukając okazyjnych cen ośrodków wypoczynkowych, warto zainteresować się wykorzystaniem bonu turystycznego. Ministerstwo Sportu i Rekreacji jakiś czas temu oficjalnie ogłosiło, że przedłuża ważność bonu tylko do 31 marca 2023 roku. To ostatni dzwonek by zrealizować państwowe świadczenie uprawniającego do kwoty 500zł na każde dziecko. Gdzie dokładnie możemy wyjechać, wykorzystując przy tym bon turystyczny? Oto propozycje w sam raz na ferie zimowe.

Aktualnie polska turystyka mierzy się z niepewnością geopolityczną oraz inflacją. Wielu Polaków chcąc zapewnić atrakcyjne ferie zimowe dla swoich dzieci, ze względu na duży wzrost cen, jest zmuszonych zrezygnować z urlopowego wypadu na wczasy. Ogromnym wsparciem dla branży hotelarskiej i nie tylko, okazuje się być bon turystyczny. To on realnie może umożliwić wyjazd na narty, zapewnić kolonie dziecku czy wybrać się nad morze w celach rekreacyjnych. Jest to idealne narzędzie konkurencyjne wobec zagranicznych ofert, które pomimo kryzysu i inflacji daje możliwość wyjazdu choćby na kilka dni dla całej rodziny, bądź wspomoże budżet wyjazdowy. Ministerstwo Sportu i Rekreacji ogłasza ostatni dzwonek na wykorzystanie wymienionego świadczenia. Pozostał zatem idealny czas ferii zimowych, aby zrealizować bon turystyczny i cieszyć się zimowym szaleństwem wraz z całą rodziną.

Gdzie możemy zrealizować bon turystyczny?

Bon turystyczny oferujący wykorzystanie 500zł na każde dziecko i 1000 zł na dziecko
z niepełnosprawnościami można pobrać w sposób elektroniczny i zrealizować w wybranych do tego miejscach i obiektach turystycznych. Zgodnie z regulaminem świadczenie można wykorzystać, m.in. w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, czy gospodarstwach agroturystycznych. Nadwiślańska Agencja Turystyczna posiadając w swojej ofercie rozmaite obiekty wypoczynkowe, oferuje polskim rodzinom wspólny wypad zarówno na narty, jak i nad morze. Sieć hoteli NAT honoruje bon turystyczny i oferuje przy tym niezapomniane ferie zimowe przepełnione różnorodnymi atrakcjami takimi jak narty, snowboard, baseny, gabinety spa, czy sale zabaw dla dzieci.

- Doskonałym rajem dla narciarzy i nie tylko jest Hotel*** NAT Wisła (Ogrodzisko) zlokalizowany w samym sercu pasma gór Beskidu Śląskiego, na stoku Cieńkowa. Obiekt ten idealnie sprawdzi się dla osób chcących aktywnie spędzić ferie zimowe i skorzystać z uroków śnieżnobiałych i urokliwych warunków pogodowych. Tuż przy hotelu można znaleźć wyciągi narciarskie i wiele pieszych ścieżek górskich, a w ramach odpoczynku obiekt oferuje strefę relaksu z jacuzzi i sauną – mówi Franciszek Glazer, Dyrektor hotelu.

Kolejnym równie atrakcyjnym miejscem na wypoczynek w czasie ferii i honorującym bon turystyczny jest Hotel*** NAT Krynica Zdrój (Jagiellonka), położony w samym centrum uzdrowiskowego i leczniczego mikroklimatu zwanego „Perłą Polskich Uzdrowisk”. Krynica Zdrój to jedno z najbardziej popularnych regionów górskich, słynących ze wspaniałych warunków sportowych. Obiekt ten to połączenie pobytu zdrowotnego z licznymi aktywnościami fizycznymi. Dla młodych fanów sportów zimowych, Krynica Zdrój oferuje wiele tras narciarskich, kryte lodowisko oraz sankostradę znajdującą się na Górze Parkowej. Sieć hoteli NAT honoruje bony turystyczne również w północnych rejonach Polski. Rodziny preferujące prozdrowotny klimat, możliwość powdychania jodu i spokojnego spędzenia ferii zimowych mogą odwiedzić Hotel*** NAT w Sarbinowie. To polecane przez właścicieli miejsce dla rodzin z dziećmi, chcącymi się zrelaksować, odpocząć i zregenerować organizm we wspaniałym nadmorskim mikroklimacie.

Szczegółowe informacje na temat bonu turystycznego ważnego tylko do 31 marca 2023 roku i formy jego realizacji można znaleźć po linkiem: https://www.nat.pl/pl/polski-bon-turystyczny

 

Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT) – sieć polskich hoteli i ośrodków wypoczynkowych, www.nat.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Turystyka Tanim samolotem nad polskie morze, jezioro i w góry? Biuro prasowe
2024-12-12 | 12:20

Tanim samolotem nad polskie morze, jezioro i w góry?

To będzie hit wakacji 2025. Kołobrzeg, Świnoujście, Hel, Nowy Targ, Wałcz. To tylko niektóre lokalizacje, do których możemy dolecieć tak zwanym samolotem na żądanie. Przy
Turystyka Marka Spark by Hilton wkracza na polski rynek z dwoma nowymi hotelami
2024-12-11 | 14:00

Marka Spark by Hilton wkracza na polski rynek z dwoma nowymi hotelami

Hilton ogłosił dziś, że na mocy umowy franczyzowej z Grupą Hotele Polskie w północnej Polsce zostaną otwarte dwa nowe obiekty Spark by Hilton. Jest to krajowy debiut marki Hilton w
Turystyka Inwestycje w sektorze turystycznym: jak aparthotele i obiekty SPA zmieniają nadmorskie miasta
2024-12-06 | 15:30

Inwestycje w sektorze turystycznym: jak aparthotele i obiekty SPA zmieniają nadmorskie miasta

Turystyka to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. W szczególności regiony nadmorskie przyciągają inwestorów oraz turystów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.