Komunikaty PR

Zakopiański Radisson Blu z dodatkową piątą gwiazdką

2022-06-28  |  13:18
Biuro prasowe

Hotel Radisson Blu w Zakopanem podwyższył kategorię z czterech do pięciu gwiazdek. Spełniając dodatkowe – najwyższe wymogi dot. standardów hotelowych oraz bezpieczeństwa – obiekt usytuowany u podnóża Tatr stał się jednym z nielicznych hoteli z tak wysokim poziomem obsługi w jednym z najpopularniejszych turystycznie rejonów Polski.

Otwarty w 2019 r. Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane oferuje gościom 158 pokoi hotelowych oraz 68 apartamentów. Usytuowany blisko głównego deptaku i symbolu miasta – Krupówek, obiekt jest idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla osób prywatnych, jak i miejscem spotkań biznesowych.

- Przyznanie piątej gwiazdki to efekt wielu zmian, takich jak podwyższenie standardu obsługi hotelowej, poszerzenia oferty restauracji wraz z barem, luksusowego SPA oraz inwestycji związanych z wprowadzeniem najwyższych z możliwych zasad bezpieczeństwa – mówi Bartosz Piechowiak Dyrektor generalny Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem. 

- Pięć gwiazdek to potwierdzenie, że Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości – dodaje.

Konferencje biznesowe z widokiem na Tatry

Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem to idealne miejsce dla kreatywnych spotkań biznesowych. Na piętrze konferencyjnym hotel oferuje siedem modułowych, połączonych sal o różnej wielkości, w których można organizować imprezy firmowe czy mniejsze spotkania. Główna sala konferencyjna ma 260 metrów kwadratowych i może pomieścić ponad 250 gości. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, najnowsze technologie audiowizualne oraz dostęp do światła dziennego.

Weekend w sercu gór

Hotel posiada wiele atrakcji, dzięki którym jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną. Przestronna strefa basenowa zapewnia: basen o wymiarach 20x5 metrów, brodzik dla dzieci, jacuzzi, leżanki wodne, saunę suchą i mokrą oraz strefę relaksu Private SPA, a to tylko część przyjemności dla przybywających Gości.  Dla najmłodszych miłośników gier zakopiański Radisson Blu oferuje Game Room, w którym znajdą playstation, piłkarzyki oraz gry planszowe. Obiekt zapewnia również wewnętrzny kącik zabaw dla dzieci, kort do squasha oraz siłownię dostępną 24h na dobę. Osoby głodne silnych wrażeń mogą skorzystać z atrakcji turystyki aktywnej takich jak: wycieczki wysokogórskie z przewodnikiem, rafting, spływ przełomem Dunajca, wycieczki rowerowe, wspinaczka czy skituring.
W ofercie znajduje się łącznie ponad 200 pokoi, które są idealnym miejscem do spędzenia czasu z górskim klimatem na południu Polski.  Zróżnicowanie metrażu poszczególnych kategorii pozwala na idealne dopasowanie pobytu do swoich potrzeb. Hotel szczyci się także 68 apartamentami z własnym aneksem kuchennym. We wszystkich pomieszczeniach znajdują się nowoczesne udogodnienia i zadbane wnętrza w stylu skandynawskim, które tworzą w pokojach spokojną domową atmosferę. W eleganckiej hotelowej restauracji „Roots” można rozkoszować się daniami lokalnej kuchni, a w przytulnym Scottish Barze czekają pomysłowe drinki, które będą idealnym dodatkiem do gry w bilarda czy darta, a wszystko to z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Turystyka Flyport by Baltona – kosmiczna przygoda na wyciągnięcie ręki! Biuro prasowe
2024-12-03 | 10:35

Flyport by Baltona – kosmiczna przygoda na wyciągnięcie ręki!

Niebo od zawsze stanowiło granicę między marzeniami a rzeczywistością. To tam kierowały się spojrzenia wynalazców, marzycieli i pasjonatów, którzy pragnęli odkrywać
Turystyka Gięte krzesła wciąż na czasie - trendy z targów EquipHotel 2024
2024-11-22 | 01:00

Gięte krzesła wciąż na czasie - trendy z targów EquipHotel 2024

Choć mody w świecie designu zmieniają się nieustannie, są rzeczy, które skutecznie im się opierają. Jak krzesła z giętego drewna. Od 1850 roku, kiedy w wiedeńskiej Café
Turystyka Adam Białas: pricing to klucz do zwiększenia zysków hoteli
2024-11-17 | 01:00

Adam Białas: pricing to klucz do zwiększenia zysków hoteli

Pricing to niezwykle ważny proces, podczas którego firmy sektora HoReCa określają ceny, po których będą sprzedawać swoje usługi i produkty. Proces ten powinien stanowić

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.