Komunikaty PR

Darmowe assistance samochodu - jak je otrzymać?

2020-09-22  |  13:10
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Butkiewicz
Ubea.pl

Powstańców Śląskich 52C/1
53-333 Wrocław
pr|ubea.pl| |pr|ubea.pl
717228000
ubea.pl

Samochód daje swobodę podróżowania, jakiej nie może zaoferować żaden inny środek transportu. W czasach koronawirusa wiele osób woli też unikać zatłoczonych autobusów czy pociągów. Jazda autem ma więc same plusy, dopóki nie przydarzy się awaria i samochód nie odmówi nagle posłuszeństwa pośrodku niczego.

Nie chcesz zostać sam w takiej sytuacji? Złap darmowe assistance od Ubea.pl i przestań się martwić, co zrobisz w razie nagłej awarii. Jak zdobyć bezpłatne assistance auta?

 

Od czego chroni darmowe assistance?

 

Usługi assistance cieszą się wśród polskich kierowców coraz większą popularnością. Zdecydowana większość bezpłatnych assistance dodawanych do OC zapewnia jednak pomoc jedynie po wypadku. Assistance od Ubea.pl pomoże natomiast zarówno w razie wypadku, jak i awarii.

Na dodatek krajowe assistance na 7 dni możesz mieć za darmo jako zupełnie niezależny produkt. Nie musisz więc ponosić żadnych kosztów ani ryzyka, aby cieszyć się ochroną auta w trakcie wyjazdu.

 

Co zawiera assistance?

 

W ramach promocji Ubea.pl proponuje Assistance, które zapewnia:

 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie do miejsca wskazanego przez Ciebie (limit 50 km),
 • dostarczenie paliwa,
 • infolinię motoryzacyjną.

 

Chcesz odholować auto na większą odległość? Poinformuj o tym infolinię w momencie zgłaszania zdarzenia, a konsultanci przedstawią Ci dostępne propozycje odholowania samochodu po bardzo atrakcyjnych stawkach.

 

Jakie są warianty assistance?

 

Dopasowanie ochrony do potrzeb i wymagań to podstawa w ubezpieczeniach. Dlatego też samochodowe assistance jest dostępne w różnych wariantach. 

Po pierwsze, polisa może chronić auto w:

 • Polsce
 • lub całej Europie.

 

Po drugie, masz do wyboru warianty zapewniające pomoc przez:

 • 7 dni,
 • 14 dni
 • lub cały rok.

 

Krajowe assistance na 7 dni otrzymasz zupełnie za darmo. Pakiety o szerszym zakresie ochrony dostaniesz bezpłatnie razem z innym ubezpieczeniem zakupionym na Ubea.pl (za wyjątkiem rocznej polisy assistance). Możesz też zakupić assistance w dowolnym wariancie za niską składkę, nie przejmując się żadnymi dodatkowymi warunkami. 

 

Jak otrzymać bezpłatne assistance?

 

Chcesz złapać darmowe assistance? Wykonaj 4 proste kroki, a bezpłatne ubezpieczenie będzie Twoje:

 1. Wejdź na telefonie na stronę https://darmowe-assistance.pl i wybierz odpowiadający Ci pakiet.
 2. Przygotuj dowód rejestracyjny samochodu.
 3. Zrób skan kodu Aztec w dowodzie rejestracyjnym.
 4. Odbierz polisę.

 

Oferta jest ograniczona. Nie pozwól więc, by ktoś Cię uprzedził i już dziś zaopatrz się w darmową polisę dla Twojego auta. Niech ubezpieczyciel martwi się za Ciebie.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia Polisa pomoże naprawić wizerunek firmy Biuro prasowe
2020-12-03 | 10:25

Polisa pomoże naprawić wizerunek firmy

Strata reputacji jest jednym z kluczowych ryzyk, związanych z działalnością biznesową, które można objąć ubezpieczeniem. Do zniszczenia renomy firmy może dojść z wielu przyczyn,
Ubezpieczenia Ubezpieczenia flot: nie warto oszczędzać na rozszerzeniach
2020-12-01 | 09:52

Ubezpieczenia flot: nie warto oszczędzać na rozszerzeniach

Mimo stabilizacji cen ubezpieczeń komunikacyjnych właściciele flot konsekwentnie dążą do obniżenia składki. Do oszczędności należy podchodzić ostrożnie, żeby w pogoni za lepszą
Ubezpieczenia Złodzieje też czekają na Black Friday. Te zakupy chętnie ukradną ci z domu…
2020-11-26 | 14:00

Złodzieje też czekają na Black Friday. Te zakupy chętnie ukradną ci z domu…

Pandemia nie powstrzymuje złodziei. Liczba kradzieży z włamaniem jest w 2020 roku niemal taka sama jak rok wcześniej – podaje zakład ubezpieczeń Compensa. Zdaniem ubezpieczyciela

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Handel

Technologiczna rewolucja w handlu przyspieszyła dzięki pandemii. Skanowanie i płatności w aplikacji mobilnej mają zwiększyć bezpieczeństwo zakupów [DEPESZA]

Pandemia sprawiła, że podczas zakupów przykładamy większą wagę do własnego bezpieczeństwa i zachowywania dystansu. Choć w rekordowym tempie rośnie rynek e-commerce, Polacy wciąż kupują także w sklepach stacjonarnych, które w dobie koronawirusa zaczęły zbroić się w nowe technologie. Sieci handlowe wprowadzają rozwiązania, które pomagają zachować dystans i zwiększają bezpieczeństwo, takie jak np. mobilne kasy samoobsługowe. Całkowicie bezdotykowe płatności od 1 grudnia uruchomiła sieć Rossmann. Artykuły w popularnej drogerii można skanować za pomocą telefonu i zapłacić za nie aplikacją mobilną.

Prawo

CASE: W długim terminie możemy spodziewać się wzrostu bezrobocia. Na razie przed zwolnieniami firmy powstrzymują warunki pomocy publicznej

Według badania Diagnoza.plus, przeprowadzonego pod koniec października, bezrobocie jesienią nie spadło, choć normalnie w tym okresie jest niższe ze względu na sezon przedświąteczny. Rodzi to obawy o zachowanie rynku pracy po Nowym Roku. Według prezes Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych trudna sytuacja na wielu firmach wymusiłaby redukcję etatów, ale pracodawcy nie mogą tego zrobić ze względu na otrzymaną pomoc państwa. To może pogłębić ich problemy finansowe.

Problemy społeczne

Przez pandemię pogarsza się kondycja skóry Polaków. Przyczynami rezygnacja z wizyt u dermatologa, stres i noszenie maseczek

Prawie połowa pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi ogranicza lub rezygnuje z wizyt u lekarzy specjalistów w czasie pandemii COVID-19 – wynika z badania przeprowadzonego w ramach kampanii #WłączLeczenie. – Przewlekłe choroby skóry nieregularnie kontrolowane mogą się zaostrzyć,  a wtedy ich terapia jest bardzo trudna – przestrzega dermatolog, dr Ivana Stanković. Już teraz ponad połowa pacjentów dostrzega pogorszenie kondycji skóry w czasie pandemii. Wpływ na to może mieć nie tylko brak opieki dermatologicznej, lecz również stres i noszenie maseczek.

 

IT i technologie

Na wejście do branży IT decyduje się coraz więcej młodych. Większość programistów to samoucy, a co trzeci zaczynał od studiów kierunkowych

Ponad 60 proc. polskich programistów deklaruje, że samodzielnie stawiało pierwsze kroki w zawodzie. Tylko 35 proc. zgłębianie IT zaczynało na studiach, a 4 proc. – od kursów programowania – wynika z Antybadania firmy Just Join IT. Wbrew stereotypom programiści to nie zamknięci w domach introwertycy mieszkający z rodzicami, ale ludzie, którzy mają lub planują założyć rodzinę, lubią integrację z zespołem i sport. Co drugi pracownik podkreśla, że bardzo ceni sobie work–life balance.