Komunikaty PR

Darmowe assistance samochodu - jak je otrzymać?

2020-09-22  |  13:10
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Butkiewicz
Ubea.pl

Powstańców Śląskich 52C/1
53-333 Wrocław
pr|ubea.pl| |pr|ubea.pl
717228000
ubea.pl

Samochód daje swobodę podróżowania, jakiej nie może zaoferować żaden inny środek transportu. W czasach koronawirusa wiele osób woli też unikać zatłoczonych autobusów czy pociągów. Jazda autem ma więc same plusy, dopóki nie przydarzy się awaria i samochód nie odmówi nagle posłuszeństwa pośrodku niczego.

Nie chcesz zostać sam w takiej sytuacji? Złap darmowe assistance od Ubea.pl i przestań się martwić, co zrobisz w razie nagłej awarii. Jak zdobyć bezpłatne assistance auta?

 

Od czego chroni darmowe assistance?

 

Usługi assistance cieszą się wśród polskich kierowców coraz większą popularnością. Zdecydowana większość bezpłatnych assistance dodawanych do OC zapewnia jednak pomoc jedynie po wypadku. Assistance od Ubea.pl pomoże natomiast zarówno w razie wypadku, jak i awarii.

Na dodatek krajowe assistance na 7 dni możesz mieć za darmo jako zupełnie niezależny produkt. Nie musisz więc ponosić żadnych kosztów ani ryzyka, aby cieszyć się ochroną auta w trakcie wyjazdu.

 

Co zawiera assistance?

 

W ramach promocji Ubea.pl proponuje Assistance, które zapewnia:

 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie do miejsca wskazanego przez Ciebie (limit 50 km),
 • dostarczenie paliwa,
 • infolinię motoryzacyjną.

 

Chcesz odholować auto na większą odległość? Poinformuj o tym infolinię w momencie zgłaszania zdarzenia, a konsultanci przedstawią Ci dostępne propozycje odholowania samochodu po bardzo atrakcyjnych stawkach.

 

Jakie są warianty assistance?

 

Dopasowanie ochrony do potrzeb i wymagań to podstawa w ubezpieczeniach. Dlatego też samochodowe assistance jest dostępne w różnych wariantach. 

Po pierwsze, polisa może chronić auto w:

 • Polsce
 • lub całej Europie.

 

Po drugie, masz do wyboru warianty zapewniające pomoc przez:

 • 7 dni,
 • 14 dni
 • lub cały rok.

 

Krajowe assistance na 7 dni otrzymasz zupełnie za darmo. Pakiety o szerszym zakresie ochrony dostaniesz bezpłatnie razem z innym ubezpieczeniem zakupionym na Ubea.pl (za wyjątkiem rocznej polisy assistance). Możesz też zakupić assistance w dowolnym wariancie za niską składkę, nie przejmując się żadnymi dodatkowymi warunkami. 

 

Jak otrzymać bezpłatne assistance?

 

Chcesz złapać darmowe assistance? Wykonaj 4 proste kroki, a bezpłatne ubezpieczenie będzie Twoje:

 1. Wejdź na telefonie na stronę https://darmowe-assistance.pl i wybierz odpowiadający Ci pakiet.
 2. Przygotuj dowód rejestracyjny samochodu.
 3. Zrób skan kodu Aztec w dowodzie rejestracyjnym.
 4. Odbierz polisę.

 

Oferta jest ograniczona. Nie pozwól więc, by ktoś Cię uprzedził i już dziś zaopatrz się w darmową polisę dla Twojego auta. Niech ubezpieczyciel martwi się za Ciebie.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia Boom na ubezpieczenia turystyczne – wpływ COVID-19 Biuro prasowe
2020-10-20 | 13:30

Boom na ubezpieczenia turystyczne – wpływ COVID-19

Pandemia COVID-19 wzbudziła duże zainteresowanie ubezpieczeniami turystycznymi. Klienci po zniesieniu pierwszych restrykcji w ruchu lotniczym chętniej decydowali się na ubezpieczenia
Ubezpieczenia Mądry Polak przed szkodą.
2020-10-19 | 14:25

Mądry Polak przed szkodą.

Aż 26 534 wypadki samochodowe z winy kierowców zarejestrowała policja w 2019 roku. Co trzeci spowodowany był nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu. Równie niepokojąco
Ubezpieczenia Zarządzanie zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeń
2020-10-13 | 10:00

Zarządzanie zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeń

Zarządzanie zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeń Każdy agent ubezpieczeniowy prowadzący własną placówkę musi zmierzyć się z trudną sztuką zarządzania zespołem.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Prawo

Bankowość

Rynkiem kredytowym rządzi niepewność wywołana pandemią. Banki mogą wrócić do ostrzejszej polityki, zwłaszcza w segmencie mieszkaniowym

We wrześniu banki udzieliły dużo mniej kredytów gotówkowych i mieszkaniowych w porównaniu z ubiegłym rokiem. Spadki dotyczyły nie tylko liczby, lecz także wartości udzielonego finansowania, a jedynym pozytywnym wyjątkiem na tle całego rynku są kredyty ratalne – wynika z danych BIK. Kolejna fala pandemii i nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd mogą w kolejnych miesiącach ponownie skłonić banki do zaostrzenia polityki, szczególnie w segmencie kredytów mieszkaniowych. – Nadchodzące miesiące – zwłaszcza początek 2021 roku – pokażą też, jak duże jest przełożenie pandemii i problemów na rynku pracy na spłacalność kredytów. Jeśli ich szkodowość istotnie wzrośnie – może to mocno zachwiać kondycją sektora bankowego – mówi dr hab. Waldemar Rogowski, główny analityk BIK.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Przemysł

Cyfryzacja może pomóc firmom poradzić sobie ze skutkami pandemii. Umożliwia pracę zdalną, komunikację z klientami i nowy sposób świadczenia usług online

– Interesuje nas to, jak pomóc firmom przetrwać ten najtrudniejszy czas. Trzeba podjąć takie działania, aby umiały one przekształcić swoją działalność, nakierować ją na inne tory. Cyfryzacja jest w tym procesie niezbędna – podkreśla Małgorzata Oleszczuk, prezes PARP. W polskich przedsiębiorstwach pandemia znacząco przyspieszyła cyfrową transformację. PARP wyłoniła właśnie najlepsze projekty w tym obszarze, które dotyczą m.in. zdalnej komunikacji z klientami, nowego sposobu świadczenia usług online czy automatyzacji procesów. Agencja ogłosiła wyniki konkursu „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie”.

 

Farmacja

Pandemia uderza w alergików. Brak refundacji doustnych leków ogranicza możliwość bezpiecznego odczulania w domu

Około 12 mln Polaków cierpi na alergie, ale tylko 1,2 proc. poddaje się odczulaniu. To wyzwanie zwłaszcza w dobie pandemii, podczas której pacjenci mają utrudniony kontakt z lekarzem. Tymczasem skuteczne leczenie można przeprowadzić samodzielnie w domu. Immunoterapię alergenową można wygodnie przyjmować w kroplach lub tabletkach pod język. Takie rozwiązanie oszczędza czas i eliminuje konieczność częstych wizyt w gabinecie alergologa. Jednak w  Polsce ta metoda nie jest refundowana przez NFZ i pacjenci muszą płacić za leczenie duże kwoty. Refundacja i większa dostępność immunoterapii podjęzykowej mogłyby skłonić większą liczbę pacjentów do poddania się takiemu leczeniu i przynieść wymierne korzyści w systemie.