Komunikaty PR

Ubezpiecz się taniej dzięki CUK Ubezpieczenia

2020-09-22  |  14:15
Biuro prasowe
Kontakt
Izabela Hoppe
LoveBrands Relations

Ul. Generała Józefa Zajączka 11 lok. C5
01-510 Warszawa
izabela.hoppe|lbrelations.pl| |izabela.hoppe|lbrelations.pl
533 309 115
www.lbrelations.pl
Do pobrania inf.pras ( 0.4 MB )

Co roku na polskich drogach rejestruje się 31 tys. wypadków drogowych. To liczba robiąca wrażenie. Ale okazuje się, że bardziej niebezpieczne są… szkolne klasy i korytarze, w których w ciągu roku szkolnego dochodzi do ponad 54 tys. wypadków i kontuzji. CUK Ubezpieczenia podpowiada, jak ubezpieczyć, to co dla nas najważniejsze: dziecko, dom i samochód.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Szkoła to miejsce, w którym nie jest trudno o nieszczęśliwy wypadek. Według danych CIOP w roku szkolnym 17/18 w szkołach doszło do ponad 54 tys. wypadków. Skręcenia czy złamania są częstymi kontuzjami, do których dochodzi w trakcie przerwy czy lekcji WF-u. Koszty diagnostyki i późniejszego leczenia mogą osiągać nawet kilkutysięczne kwoty.

Ubezpieczenie NNW szkolne od InterRisk zapewnia wypłatę środków na pokrycie wspomnianych kosztów oraz dodatkowe odszkodowanie w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Polisa obejmuje również świadczenie, które przysługuje także w przypadku hospitalizacji spowodowanej COVID-19, co jest szczególnie ważne w obecnej sytuacji. Wykupując polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia klient zyskuje dostęp do indywidualnej oferty, której cena jest o 50% niższa od bazowej ceny bezpośrednio u ubezpieczyciela. Roczna składka z tytułu kompleksowej ochrony, której zakres terytorialny obejmuje cały świat, zaczyna się już od 21 złotych.

„Wzrost inflacji i prognozy kryzysu mobilizują konsumentów do szukania oszczędności.  Rezygnacja z ubezpieczenia może wydawać się sposobem na podratowanie domowego budżetu, jednak jest to rozwiązanie doraźne, którego długofalowe skutki mogą być kosztowne. Misją CUK Ubezpieczenia jest budowanie świadomości ubezpieczeniowej Polaków i zapewnianie najlepszej ochrony tego co w ich życiu ważne. W obecnej sytuacji, kiedy wszyscy zmagamy się z niepewnością tym ważniejsze jest posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia. W przypadku nieprzewidzianego zdarzenia czy wypadku, to właśnie polisa zapewnia środki finansowe, które pokryją straty i zapewnią komfort.” – mówi Maciej Kuczwalski Ekspert CUK Ubezpieczenia.

 

Wszędzie dobrze, ale w domu najbezpieczniej

Dom czy mieszkanie to nasze miejsce na ziemi, o które dbamy, w którym się relaksujemy i spędzamy czas z najbliższymi. Zalanie, wybicie szyby, zerwanie dachu i inne zdarzenia losowe mogą skutecznie zburzyć spokój, a następstwa finansowe takich szkód zszargać nerwy. W ramach produktów miesiąca, CUK Ubezpieczenia oferuje dodatkową, 10% zniżkę na ubezpieczenie domu lub mieszkania przygotowaną przez TU Generali. Klient, który zdecyduje się na wybór tego ubezpieczenia ma możliwość indywidualnego skonstruowania zakresu ochrony. Może być to ubezpieczenie obejmujące wszystkie ryzyka, czy ubezpieczenie od konkretnych zdarzeń, zawarte  przy pełnym wsparciu doradcy CUK Ubezpieczenia. Elementem ochrony, który szczególnie zainteresuje właścicieli psów i kotów jest ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla ich pupili, które zadziała w przypadku pogryzienia przez inne zwierzę lub potrącenia przez samochód. 

Ubezpieczenie pojazdu i pomoc medyczna idą w parze

Każdy posiadacz pojazdu ma obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC, bo jest to ubezpieczenie, które chroni osoby trzecie. Dla kierowców kryterium wyboru polisy jest jej cena – im niższa tym lepiej. Inaczej jest w przypadku ubezpieczenia AutoCasco, które jest ubezpieczeniem dobrowolnym, w którym przedmiotem ubezpieczenia jest nasz pojazd. Tutaj na decyzję o wyborze oferty, poza ceną, wpływa zakres ochrony. Problem pojawia się w przypadku aut starszych niż 10 lat. Dla takich pojazdów opcja AC może być mocno okrojona lub w ogóle niedostępna, a warto zaznaczyć, że średni wiek pojazdu w Polsce to 13 lat. CUK Ubezpieczenia wraz z AXA przygotowało ofertę, która łączy w sobie tanie OC i atrakcyjne AC nawet dla 15 letniego pojazdu. Uzupełnieniem kompleksowości tej oferty jest pomoc medyczna za 1zł. W ramach tej opcji klient zyskuje dostęp do konsultacji medycznej 24/h. Może skorzystać z pomocy lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, a nawet psychologa. Ważne, że ta usługa przysługuje nie tylko właścicielowi pojazdu, ale też bliskim zamieszkującym wspólne gospodarstwo. 

„Tworząc ofertę produktów miesiąca zawsze staramy się odpowiedzieć na obecne potrzeby rynku i konsumentów. We wrześniu, w dosyć niespokojnych czasach dzieci wracają do szkoły stąd propozycja NNW, które obejmuje COVID-19. Wrzesień to też początek jesieni, a jak jesień to wietrzna i deszczowa pogoda, dlatego Generali dba też o zapominalskich, którym zdarza się wyjść z domu nie zamykając okna. I na koniec pomoc medyczna jako dodatek do ubezpieczenia, które każdy kierowca i tak musi wykupić, a która zwłaszcza w obecnych czasach jest bardzo przydatna.” powiedział Maciej Kuczwalski Ekspert CUK Ubezpieczenia.

 

***************************************

 

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 19 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 330 Placówek własnych i franczyzowych, 300 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia Polisa pomoże naprawić wizerunek firmy Biuro prasowe
2020-12-03 | 10:25

Polisa pomoże naprawić wizerunek firmy

Strata reputacji jest jednym z kluczowych ryzyk, związanych z działalnością biznesową, które można objąć ubezpieczeniem. Do zniszczenia renomy firmy może dojść z wielu przyczyn,
Ubezpieczenia Ubezpieczenia flot: nie warto oszczędzać na rozszerzeniach
2020-12-01 | 09:52

Ubezpieczenia flot: nie warto oszczędzać na rozszerzeniach

Mimo stabilizacji cen ubezpieczeń komunikacyjnych właściciele flot konsekwentnie dążą do obniżenia składki. Do oszczędności należy podchodzić ostrożnie, żeby w pogoni za lepszą
Ubezpieczenia Złodzieje też czekają na Black Friday. Te zakupy chętnie ukradną ci z domu…
2020-11-26 | 14:00

Złodzieje też czekają na Black Friday. Te zakupy chętnie ukradną ci z domu…

Pandemia nie powstrzymuje złodziei. Liczba kradzieży z włamaniem jest w 2020 roku niemal taka sama jak rok wcześniej – podaje zakład ubezpieczeń Compensa. Zdaniem ubezpieczyciela

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Handel

Technologiczna rewolucja w handlu przyspieszyła dzięki pandemii. Skanowanie i płatności w aplikacji mobilnej mają zwiększyć bezpieczeństwo zakupów [DEPESZA]

Pandemia sprawiła, że podczas zakupów przykładamy większą wagę do własnego bezpieczeństwa i zachowywania dystansu. Choć w rekordowym tempie rośnie rynek e-commerce, Polacy wciąż kupują także w sklepach stacjonarnych, które w dobie koronawirusa zaczęły zbroić się w nowe technologie. Sieci handlowe wprowadzają rozwiązania, które pomagają zachować dystans i zwiększają bezpieczeństwo, takie jak np. mobilne kasy samoobsługowe. Całkowicie bezdotykowe płatności od 1 grudnia uruchomiła sieć Rossmann. Artykuły w popularnej drogerii można skanować za pomocą telefonu i zapłacić za nie aplikacją mobilną.

Prawo

CASE: W długim terminie możemy spodziewać się wzrostu bezrobocia. Na razie przed zwolnieniami firmy powstrzymują warunki pomocy publicznej

Według badania Diagnoza.plus, przeprowadzonego pod koniec października, bezrobocie jesienią nie spadło, choć normalnie w tym okresie jest niższe ze względu na sezon przedświąteczny. Rodzi to obawy o zachowanie rynku pracy po Nowym Roku. Według prezes Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych trudna sytuacja na wielu firmach wymusiłaby redukcję etatów, ale pracodawcy nie mogą tego zrobić ze względu na otrzymaną pomoc państwa. To może pogłębić ich problemy finansowe.

Problemy społeczne

Przez pandemię pogarsza się kondycja skóry Polaków. Przyczynami rezygnacja z wizyt u dermatologa, stres i noszenie maseczek

Prawie połowa pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi ogranicza lub rezygnuje z wizyt u lekarzy specjalistów w czasie pandemii COVID-19 – wynika z badania przeprowadzonego w ramach kampanii #WłączLeczenie. – Przewlekłe choroby skóry nieregularnie kontrolowane mogą się zaostrzyć,  a wtedy ich terapia jest bardzo trudna – przestrzega dermatolog, dr Ivana Stanković. Już teraz ponad połowa pacjentów dostrzega pogorszenie kondycji skóry w czasie pandemii. Wpływ na to może mieć nie tylko brak opieki dermatologicznej, lecz również stres i noszenie maseczek.

 

IT i technologie

Na wejście do branży IT decyduje się coraz więcej młodych. Większość programistów to samoucy, a co trzeci zaczynał od studiów kierunkowych

Ponad 60 proc. polskich programistów deklaruje, że samodzielnie stawiało pierwsze kroki w zawodzie. Tylko 35 proc. zgłębianie IT zaczynało na studiach, a 4 proc. – od kursów programowania – wynika z Antybadania firmy Just Join IT. Wbrew stereotypom programiści to nie zamknięci w domach introwertycy mieszkający z rodzicami, ale ludzie, którzy mają lub planują założyć rodzinę, lubią integrację z zespołem i sport. Co drugi pracownik podkreśla, że bardzo ceni sobie work–life balance.