W Kleszczewie od Agrobexu
Zamieszkać w okolicy gwarantującej ciszę i spokój, w otoczeniu przyrody to nie od dziś marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. To chęć uzyskania wewnętrznej równowagi i nabierania sił na każdy dzień. Takie miejsce staje się przepustką do koncentracji na każdej chwili, drogą do szczęśliwego życia. Dodatkowo, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, sprawna i szybka komunikacja z metropolią oraz cena, dużo niższa niż w centrum miasta decydują o popularności takiego projektu wśród klientów.
Kleszczewo Park to jedna z najnowszych inwestycji spółki Agrobex. Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja I etapu. Powstanie 75 mieszkań o powierzchni od 32 do 66 mkw. Niedawno ruszyła budowa drugiego budynku. Tym razem do sprzedaży trafiło 47 lokali o metrażu od 42,50 do 75,43 mkw. Dostępne są mieszkania 2- i 3- pokojowe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe mieszkania - przestronne balkony. Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynków do dyspozycji mieszkańców będą windy. Każdy właściciel lokalu otrzyma również komórkę lokatorską. Nie zabraknie także miejsc parkingowych przed budynkiem. Podobnie jak w innych projektach spółki, np. Wilczak 20 czy Nowe Żegrze, również w ramach inwestycji Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu. – Inwestycja, ze względu na urzekającą lokalizację, funkcjonalność proponowanych mieszkań, szereg udogodnień oraz cenę przyciąga zarówno Poznaniaków jak i klientów z innych okolic. – podkreśla Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Deweloper planuje zakończenie realizacji pierwszego budynku w III kwartale 2021 roku, a budynku drugiego – II kwartał 2022. Ceny rozpoczynają się od 4600 zł za mkw.
Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą tej lokalizacji są szybkie i sprawne połączenia z Poznaniem dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie. Dojazd do Ronda Rataje w Poznaniu trwa zaledwie 15-20 minut. Co istotne, do Kleszczewa można dojechać również komunikacją podmiejską. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć również na bliskość szkoły i przedszkola oraz dobre zaplecze usługowo-handlowe. Inwestycja graniczy z urokliwym, zabytkowym parkiem, który w latach 2011-2012 przeszedł rewitalizację. Otoczenie inwestycji to również gwarantujące wypoczynek i regenerację sił liczne tereny zielone pełne ścieżek spacerowych i tras rowerowych.

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.