Walter Herz partnerem VI Regat Charytatywnych
Prestige PR
Włodarzewska 81C lok 81
02-393 Warszawa
i.wisniewska|prestigepr.pl| |i.wisniewska|prestigepr.pl
508 927 958
www.prestigepr.pl
Walter Herz, jedna z najbardziej uznanych firm doradczych na polskim rynku nieruchomości komercyjnych została patronem VI Regat Charytatywnych organizowanych przez Rotary Club Gdańsk Centrum i Yacht Club Sopot
W tym roku regaty odbędą się w dniu 10. czerwca. Ta widowiskowa rywalizacja będzie miała miejsce się na wodach Zatoki Gdańskiej, w bezpośredniej okolicy sopockiego mola, z którego będzie można obserwować zmagania zawodników. Regaty są wspaniałą okazją do wsparcia dzieci i młodzieży, którym pomaga Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej MROWISKO w Gdańsku, które jest beneficjentem tegorocznej zbiórki. Organizacja prowadzi placówki dziennego pobytu dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, w których realizowane są programy socjoterapeutyczne, psychokorekcyjne, psychoprofilaktyczne i psychoedukacyjne.
W zawodach ścigać się będą łodzie skonstruowane z ekologicznych materiałów, które cechuje wiele parametrów sprzyjających środowisku, dzięki wdrożeniu strategii zrównoważonego rozwoju przez RS Sailing, międzynarodowego projektanta, konstruktora i dostawcy łodzi żaglowych.
Walter Herz weźmie aktywny udział w rozgrywkach. W regatach firmę reprezentować będzie własny team. – VI Regaty Charytatywne, w których w szranki staną przedstawiciele polskiego biznesu to przede wszystkim świetna okazja do pomocy potrzebującym dzieciom i młodzieży. Ponadto, zawody stwarzają możliwość uczestnictwa we wspólnej zabawie i rywalizacji oraz nawiązania ciekawych relacji między uczestnikami. Udział w regatach firm, które są liderami rynku w swoich branżach sprawia, że impreza nabiera interesującego charakteru, a uzyskane środki mogą efektywnie pomóc potrzebującym. Chcielibyśmy zachęcić inne firmy, żeby także okazały swoje wsparcie dla tej szczytnej inicjatywy i wzięły udział w regatach – mówi Jarosław Zdzitowiecki, Associate Partner / Head of Tricity w Walter Herz.
Regaty zakończy party z rozdaniem nagród, które odbędzie się w siedzibie Yacht Clubu Sopot czyli restauracji Do Brzegu, zlokalizowanej przy sopockiej plaży.
Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zgłoszenie drużyny do organizatora oraz opłacenie darowizny na rzecz Klubu Rotary Gdańsk Centrum.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Polska przeciwna przedłużeniu umowy UE–Ukraina o transporcie drogowym. Uderza ona w krajową branżę transportową
Parlament Europejski większością głosów poparł przedłużenie umowy o transporcie drogowym między Unią Europejską a Ukrainą do końca 2025 roku. Zdaniem polskich europosłów, którzy głosowali przeciw, podtrzymanie liberalizacji przewozów drogowych przyczyni się do dalszego obniżenia konkurencyjności polskich firm transportowych. W przeciwieństwie do ukraińskich przewoźników muszą one spełniać szereg unijnych wymogów. Polska delegacja planuje przedstawić swoje stanowisko europejskiemu komisarzowi ds. zrównoważonego transportu i turystyki.
Transport
M.Kobosko: Wszyscy zapłacimy za eskalację między Izraelem a Iranem. Kraje UE powinny robić więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa

– Mrzonki o armii europejskiej są mrzonkami, to trzeba sobie jasno powiedzieć. Każdy z krajów członkowskich Unii Europejskiej musi, i to się na szczęście już dzieje, nie tylko myśleć i mówić, ale też robić coraz więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa w koordynacji wspólnej – uważa Michał Kobosko, poseł do Parlamentu Europejskiego z Polska 2050. W kontekście światowych konfliktów, w tym na linii Izrael–Iran, jego zdaniem Polska powinna się skupić na współpracy zarówno ze Wspólnotą, jak i Stanami Zjednoczonymi.
Muzyka
Trwający Festiwal Mozartowski przyciąga tłumy melomanów. To jedno z najważniejszych wydarzeń w stolicy

Artystka zaznacza, że za sprawą Warszawskiej Opery Kameralnej jeszcze przez dwa tygodnie Warszawa będzie rozbrzmiewać Mozartem. Kolejna edycja festiwalu poświęconego temu wybitnemu kompozytorowi zajmuje ważne miejsce w kulturalnym kalendarzu stolicy i przyciąga tłumy melomanów. A przed nimi jeszcze sporo atrakcji. Alicja Węgorzewska szczególnie zaprasza na dwie premiery, jedną skierowaną do młodych odbiorców, drugą – dedykowaną koneserom. Niezwykle ciekawie zapowiada się także nowy sezon artystyczny w WOK-u. Twórcy już pracują nad kolejnymi spektaklami i nagrywają nowe płyty.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.