Komunikaty PR

[WEBINAR] Automatyzacja biznesu w kilka dni? To możliwe!

2020-05-18  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agata Cupriak
Qalcwise.com

Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com

Portal Robonomika.pl i przedstawiciele firmy Qalcwise zapraszają na bezpłatny webinar w ramach cyklu „Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Uczestnicy webinarium poznają innowacyjną technologię No Code do szybkiej automatyzacji procesów biznesowych, będącą alternatywą dla rozwiązań RPA.

Już we wtorek, 19 maja od godz. 15:00 odbędzie się webinar prowadzony przez prof. Andrzeja Sobczaka. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji pod hasłem „Automatyzacja /  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Tym razem uczestnicy poznają innowacyjną technologię, jaką jest No Code i dowiedzą się, dlaczego jest ona ciekawą alternatywą oraz uzupełnieniem rozwiązań RPA (Robotic Process Automation). Przedstawiciele firmy Qalcwise zaprezentują unikalne narzędzie, jakim jest platforma do budowy aplikacji biznesowych bez programowania.

Qalcwise jest alternatywą dla czasochłonnego, kosztownego programowania i braku programistów. To platforma do tworzenia aplikacji dla ludzi biznesu, pracowników bez umiejętności technicznych. Użytkownicy mogą w prosty sposób – bez pomocy IT – automatyzować wszystkie procesy w firmach, wcześniej zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych lub na papierze. Aplikacje wypełniają luki w ERP, CRP, BPM i innych systemach, uwalniają ludzki potencjał od powtarzalnej, żmudnej pracy. Qalcwise pozwala na skrócenie i uproszczenie przepływu pracy oraz lepszą kontrolę procesów. Jest to szybki, wygodny, bezpieczny i ekonomiczny sposób na cyfrową transformację, szczególnie w dobie pandemii.

Uczestnicy webinaru będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty - otrzymają darmowy dostęp do platformy i możliwosć korzystania z niej do końca 2020 roku (bez limitu aplikacji i użytkowników).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://robonomika.pl/webinarium-z-przedstawicielami-qalcwise-w-ramach-serii-automatyzacja-robotyzacja-w-czasach-pandemii

----------------------------------------------------------------------------------------

Prowadzący:

Andrzej Sobczak - kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dyrektor Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem. Od kilku lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym IT i architekturą korporacyjną (Enterprise Architecture). Obecnie swoje zainteresowania naukowe i doradcze koncentruje wokół problematyki zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów i usług biznesowych.

Uczestnicy:

Krzysztof Kowal - Co-founder & CEO Qalcwise.com; jest współzałożycielem i współpomysłodawcą platformy Qalcwise. Od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).

Sylwia Ciemińska - Manager of Sales w Qalcwise.com; od ponad 10 lat związana z branżą IT. W Qalcwise wspiera klientów w procesie decyzyjnym i wyborze  rozwiązania najlepiej dostosowanego do specyfiki firmy.
 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Qalcwise.com
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Wspólna zabawa, wspólny rozwój: Grupa LEGO odkrywa korzyści płynące z zabawy! Biuro prasowe
2024-09-26 | 18:00

Wspólna zabawa, wspólny rozwój: Grupa LEGO odkrywa korzyści płynące z zabawy!

Nowe badanie Play Well Grupy LEGO na Polskę dowodzi, że jedna na pięć rodzin (17%) nigdy nie bawi się razem[1], mimo że aż 83% rodziców rozumie, jak ważna jest zabawa dla rodzinnego
Edukacja Zwycięstwo Polaków na Międzynarodowej Olimpiadzie Ekonomicznej
2024-09-26 | 12:50

Zwycięstwo Polaków na Międzynarodowej Olimpiadzie Ekonomicznej

Jaki jest klucz do sukcesu? Polska ponownie udowodniła, że w świecie ekonomii jest siłą nie do zlekceważenia! Nasi utalentowani młodzi adepci ekonomii zdominowali Międzynarodową
Edukacja Jesień z językiem chińskim stacjonarnie i online
2024-09-25 | 08:00

Jesień z językiem chińskim stacjonarnie i online

Chiny są jednym z najszybciej rozwijających się krajów na świecie, a ich wpływ na gospodarkę globalną stale rośnie. Znajomość języka chińskiego może otworzyć drzwi do wielu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.