Westfield Summer Festival – lato pełne atrakcji
Centrum handlowe Westfield Arkadia organizuje Westfield Summer Festival, który rozpocznie się 21 czerwca. Przed nami 2,5 miesiąca atrakcji dla całych rodzin. W trakcie Westfield Summer Festival coś ciekawego znajdą dla siebie zarówno miłośnicy muzyki czy kina, jak i sportowi entuzjaści. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Z tegorocznego badania przeprowadzonego na zlecenie Travelplanet.pl wynika, że co piąty Polak zdecydowanie nie planuje w tym roku wakacyjnych wyjazdów. Z propozycją dla tych, którzy zostaną w mieście, wychodzi centrum handlowe Westfield Arkadia. Atrakcje zaplanowane w ramach Westfield Summer Festival będą odbywały się przez całe wakacje od środy do soboty. W tym czasie na terenie zielonym przed obiektem stanie scena, będąca centrum wszystkich organizowanych wydarzeń. A tych nie zabraknie!
– W Westfield Arkadia nie zwalniamy tempa nawet w okresie wakacyjnym. Latem, kiedy często towarzyszy nam uczucie rozluźnienia, chcemy zachęcić naszych klientów do podejmowania ciekawych aktywności, wspólnie z rodziną i przyjaciółmi – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.
Sportowe atrakcje na Westfield Summer Festival
W każdą środę od 21 czerwca do końca lipca, o godz. 17.00 odwiedzający Westfield Arkadia będą mogli wziąć udział w zajęciach Zumby z trenerem z klubu fitness Zdrofit Michałem Kurpetem. To świetna propozycja nie tylko dla miłośników zajęć tanecznych, ale także wszystkich osób, które poszukują pomysłu na aktywność po pracy.
Z kolei w soboty, dzięki współpracy z żoliborskim studiem Anya Yoga, na terenie Westfield Arkadia będą odbywały się zajęcia porannej jogi na trawie. Wszyscy chętni mogą wziąć w nich udział co sobotę, o godz. 10.00 od 24 czerwca do 2 września.
Specjalną, sportową atrakcję centrum przygotowało także z myślą o dzieciach. W sierpniu powróci cykl „Sportowe soboty” z Legia Schools. W ramach niego najmłodsi będą mogli co sobotę wspólnie, aktywnie spędzić czas, trenując różne dyscypliny sportowe.
Hity srebrnego ekranu i lato pełne muzycznych emocji
Atrakcje zostały zaplanowane także na czwartkowe i piątkowe wieczory. W każdy czwartek od 22 czerwca do końca sierpnia na terenie zielonym przed Westfield Arkadia odbywać się będą seanse kina letniego na świeżym powietrzu. Będzie to okazja, by na wygodnych leżakach obejrzeć cykl filmów na dużym ekranie. Zaplanowane projekcje to:
- „King Richard: Zwycięska rodzina” (22 czerwca),
- „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” (29 czerwca),
- „IO” (6 lipca),
- „W trójkącie” (13 lipca),
- „Piosenki o miłości” (20 lipca),
- „Batman” (27 lipca),
- Podróż za jeden uśmiech (3 sierpnia),
- Silent Twins (10 sierpnia),
- Bezmiar (17 sierpnia),
- Wieloryb (24 sierpnia),
- Sokół z masłem orzechowym (31 sierpnia).
Natomiast w piątki o godz. 20 scena przed Westfield Arkadia będzie należała do artystów. W ramach Westfield Summer Festival x Santander Letnie Brzmienia na terenie obiektu odbędzie się wakacyjny cykl koncertów najzdolniejszych twórców młodego pokolenia.
W czerwcu wystąpią: Tynsky – zaledwie 20-letni wykonawca, który trafił na billboard na Times Square i supportował zespół Simply Red w łódzkiej Atlas Arenie (23 czerwca) oraz Ania Leon – pierwsze szlify zdobywała w Los Angeles, a teraz zaprasza polskich słuchaczy do świata dark popu (30 czerwca).
Na lipiec również zaplanowano dwa koncerty. 7 lipca na scenie pojawi się Julia Pośnik – wybrana przez Spotify do topowej dziesiątki artystów, których twórczości nie można przegapić, jej historię opisał kultowy magazyn Rolling Stone. Tydzień później, czyli 14 lipca swoją twórczość zaprezentuje Stach Bukowski – człowiek i zespół w jednym, który łączy młodzieńczą świeżość z muzyczną dojrzałością, a gitarowe brzmienia z subtelnością i zmysłowością.
Westfield Summer Festival potrwa od 21 czerwca do 2 września. Wszystkie atrakcje odbywające się w ramach wydarzenia są bezpłatne i nie obowiązują na nie zapisy.

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

UE dąży do większej samodzielności w dostępie do surowców krytycznych. Częściowo pozyska je z recyklingu baterii
Zgodnie z aktem o surowcach krytycznych władze unijne dążą do zwiększenia niezależności w zakresie ich dostaw od Chin i innych krajów trzecich. Do 2030 roku ze źródeł zewnętrznych ma pochodzić nie więcej niż 65 proc. rocznego zużycia każdego z surowców. Z kolei 25 proc. ma pochodzić z recyklingu. – Te cele nie są nadambitne, bo recykling to relatywnie młoda część gospodarki, więc legislacja, która narzuca te poziomy odzysku i recyklingu to jedno, a realia to drugie – mówi Paweł Jarski, prezes zarządu Elemental Holding. Podkreśla jednak, że Europa ma duży potencjał w zwiększeniu odzysku i przetwarzania cennych surowców
Konsument
Konsumenci doceniają działania firm na rzecz środowiska i społeczeństwa. Dla przedsiębiorstw to szansa na rozwój

Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem strategii biznesowych firm. Podmioty wdrażające długofalową strategię ESG mogą liczyć na korzyści finansowe, większe zainteresowanie inwestorów oraz poprawę klimatu i społecznej akceptacji. Spółki i przedsiębiorcy, którzy realizują inwestycje zgodnie z najwyższymi standardami środowiskowymi i społecznymi otrzymali Diamenty Zrównoważonej Gospodarki podczas konferencji Sustainable Economy Summit.
Edukacja
Poziom kompetencji cyfrowych Polaków na bardzo niskim poziomie. Spowalnia to cyfryzację gospodarki i firm

Na tle mieszkańców innych państw UE poziom kompetencji cyfrowych Polaków utrzymuje się na bardzo niskim poziomie – wynika z ostatnich danych Eurostat. Niecała połowa deklaruje posiadanie przynajmniej podstawowych umiejętności cyfrowych, a 20 proc. – więcej niż podstawowe. Staje to na drodze do cyfryzacji gospodarki i zwiększenia produktywności przedsiębiorstw.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.