Komunikaty PR

Większa dostępność VeloBanku w Katowicach. Trzecia placówka już otwarta

2024-06-07  |  14:00
Biuro prasowe

Rozległe miasto, jakim jest siedziba województwa śląskiego, potrzebuje dostępnych i nowoczesnych placówek bankowych. Naprzeciw tym potrzebom wyszedł VeloBank, który otworzył swój trzeci oddział w Katowicach. Teraz mieszkańcy mogą poznać atrakcyjną ofertę Świata Bardziej Velo przy ulicy Kościuszki 25.

Nowy oddział VeloBanku przyjmuje swoich klientów w dni robocze od 9:00 do 16:00. Placówka prowadzi obsługę kasową, a na właścicieli samochodów czeka bezpłatny parking. W obsłudze nowoczesnego rachunku osobistego, lokaty lub kredytu pomogą doskonale przygotowani merytorycznie konsultanci, którzy gotowi są odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić w sprawach związanych z finansami osobistymi.

VeloBank to także sprawdzone rozwiązanie dla mikro, małych i średnich firm, a także większych organizacji oraz wspólnot mieszkaniowych. VeloKonto Firma dostępne jest teraz z premią do nawet 1 tys. zł, a także konkurencyjną ofertą najmu sprzętu elektronicznego Apple, Samsung, Motorola, Lenovo w atrakcyjnych cenach. Chcący rozwijać biznes powinni zapoznać się, podczas wizyty w katowickim oddziale VeloBanku przy Kościuszki 25, z propozycją kredytu samochodowego z decyzją nawet w 2 godziny lub z ofertą bieżącego finansowania firmy.

– Tworząc Świat Bardziej Velo jesteśmy tak samo otwarci na mieszkańców mniejszych, jak i większych miejscowości. W tak dużym mieście, jakim są Katowice, skupiamy się na zapewnieniu odpowiedniej dostępności naszych placówek względem liczby mieszkańców. Stąd decyzja o otwarciu nowego oddziału przy ulicy Kościuszki 25, czyli w bezpośredniej bliskości Placu Karola Miarki oraz dworca PKP. To tu można osobiście porozmawiać z konsultantami i zasięgnąć informacji o atrakcyjnej ofercie bankowej dla klientów indywidualnych oraz MŚP. VeloBank dysponuje też ciekawą propozycją dla większych firm i wspólnot mieszkaniowych. Te ostatnie powinny zwrócić uwagę na kompleksowe rozwiązania inwestycyjne, które pozwalają wygodnie sfinansować prace w częściach wspólnych nieruchomości – wskazuje Renata Sojka z VeloBanku.

Wspólnoty mieszkaniowe modernizują się z VeloBankiem

Nawet na 20 lat mogą zostać rozłożone kredyty pozwalające sfinansować ważne, z punktu widzenia wspólnot mieszkaniowych, inwestycje. Specjalne produkty z premią BGK lub grantem OZE dostępne są w VeloBanku i mogą pomóc zmodernizować części wspólne nieruchomości. Zarządcy wspólnot działających na terenie Katowic w ramach kredytu z grantem OZE są w stanie sfinansować przedsięwzięcia, które polegają na zakupie, montażu, budowie czy modernizacji instalacji odnawialnego źródła energii, która będzie wytwarzała energię na potrzeby własne budynku.

Pełna lista oddziałów VeloBanku, oferujących nowoczesną ofertę finansową, znajduje się na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość VeloAnaliza: Rekomendacja U Biuro prasowe
2024-07-01 | 17:40

VeloAnaliza: Rekomendacja U

Michał Staniszewski, Dyrektor Biura Bancassurance VeloBanku   Czy regulacja tego typu w ogóle zmieni nastawienie klientów do takich produktów? Czy pomoże w
Bankowość Pierwszy oddział VeloBanku w Oleśnicy już otwarty dla mieszkańców
2024-07-01 | 12:00

Pierwszy oddział VeloBanku w Oleśnicy już otwarty dla mieszkańców

Mieszkańcy Oleśnicy w województwie dolnośląskim zyskali dostęp do pierwszego oddziału VeloBanku, który znajduje się przy ul. 3 Maja 5. Placówka jest otwarta od
Bankowość Polacy oszczędzanie mają w genach, a wiedzy o finansach szukają w internecie
2024-06-27 | 11:30

Polacy oszczędzanie mają w genach, a wiedzy o finansach szukają w internecie

Oszczędzanie to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie przyszłości – zarówno dla siebie, jak i najbliższych, zwłaszcza na najmniej przewidziane sytuacje. Zgodnie z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.