Komunikaty PR

Województwo pomorskie z placówką VeloBanku w Wejherowie

2024-05-16  |  14:40
Biuro prasowe

W Wejherowie otwarto nowy oddział VeloBanku. Mieszkańcy woj. pomorskiego oraz turyści licznie odwiedzający rejon Pojezierza Kaszubskiego mogą wygodnie bankować w placówce przy ulicy Świętego Jana 7C, która obsługuje klientów w dni robocze od 9:00 do 16:00. Aktywnie rozwijająca się sieć VeloBanku, staje się coraz bardziej gęsta w tym regionie kraju. To już piąty oddział położony w województwie pomorskim.

Zbliżający się sezon wakacyjny to doskonała okazja do odwiedzenia Wejherowa lub okolicznych miejscowości położonych na pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i w bezpośredniej bliskości Zatoki Puckiej. Turyści oraz mieszkańcy Wejherowa mogą korzystać już z nowej placówki VeloBanku otwartej 13 maja przy ulicy Świętego Jana 7C.

Wygodnie położony oddział z obsługą kasową i parkingiem dostępny jest dla wszystkich, którzy poszukują przejrzystej, nowoczesnej i wygodnej w codziennym użytkowaniu oferty finansowej. VeloBank wychodzi naprzeciw tym, którzy szukają konta osobistego, możliwości ulokowania środków oraz dodatkowego finansowania. Propozycja zielonego banku dostępna jest również dla małych i średnich firm. Wspólnym mianownikiem produktów VeloBanku jest ich dostępność i prostota. Korzystne warunki finansowe wzbogacają nowoczesne kanały zdalne i coraz liczniejsza sieć oddziałów własnych i placówek partnerskich.

– Wejherowo to ważny punkt na mapie Polski oraz VeloMapie placówek naszego przyjaznego banku. VeloBank otwarty jest dla każdego i ma propozycję odpowiednią na każdą życiową sytuację. Turystyczna popularność Wejherowa i jego okolic sprawia, że liczymy na odwiedziny nie tylko ze strony mieszkańców miasta, ale też turystów, którzy będąc przejazdem chcą poświęcić chwilę wolną nie tylko na zwiedzanie i odpoczynek, ale również na poznanie bogatej listy propozycji naszej sieci. Wszak VeloBank to poza podstawowymi produktami bankowymi także oferta ubezpieczenia turystycznego czy mobilna aplikacja z wbudowanym kantorem oraz możliwością zakupu e-winiet na przejazd płatnymi drogami w Polsce i poza nią – wskazuje Jacek Kamiński, Dyrektor Regionu z VeloBanku. 

Więcej o wygodnej w podróży bankowości mobilnej dowiesz się z serwisu: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna.html.

Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy Biuro prasowe
2024-12-23 | 14:45

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

VeloBank otworzył swoją pierwszą placówkę w Grudziądzu, zlokalizowaną w centrum miasta przy ul. Mickiewicza 22, zaledwie kilka kroków od starówki. Dzięki dogodnej
Bankowość Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta
2024-12-23 | 11:00

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Święta to czas, który kojarzy się ze spotkaniami w gronie rodziny i obdarowywaniem bliskich upominkami, ale to nie wszystko. Polacy kultywują tradycję dzielenia się i nie zapominają
Bankowość Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
2024-12-20 | 11:50

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej

Koniec grudnia to czas na upominki. W tym roku można się ich spodziewać nie tylko od Świętego Mikołaja, ale również od VeloBanku, który przygotował dla klientów kilka

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy

Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.

Prawo

Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.

Prawo

W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.