Wygraj bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i w wyzwaniu Huawei na TikToku
Huawei wystartował z nowym wyzwaniem na TikToku, w którym do wygrania jest jedna z 45 par najnowszych, bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 3i. Aby je zdobyć, wystarczy wejść na profil jednego z popularnych TikTokerów zaangażowanych w projekt i odtworzyć zaprezentowaną przez nich choreografię, korzystając z opcji „duo”. Wyzwanie potrwa do 27 czerwca do północy.
Szansę na wygranie najnowszych, bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 3i ma aż 45 najlepszych filmów. Warunkiem jest, aby autorzy dograli swój film do wideo jednego z influencerów, wybierając między filmami @ulakowalska, @bamalicjabam, @oovivaa i @klaudia_michal. Konieczne jest skorzystanie z opcji „duo”, czyli funkcji dzielenia ekranu, i dokładne powtórzenie kroków choreografii. Pod każdym filmem pretendującym do nagrody powinno pojawić się oznaczenie @HuaweiMobilePL oraz hasztag #FreeBuds3i.
Spośród nagrodzonych prac zostaną dodatkowo wybrane cztery filmy cieszące się największą popularnością na TikToku, czyli te, które uzyskały największą liczbę reakcji. Ich autorzy dostaną możliwość nagrania jeszcze jednego wideo, również w formie „duo”, wspólnie z influencerami zaangażowanymi w projekt – tym razem z nową choreografią i z wykorzystaniem słuchawek FreeBuds 3i.
TikTok to kolejny, uruchomiony w połowie czerwca, kanał w komunikacji Huawei w social media, obok Facebooka, Instagrama, Twittera oraz YouTube’a.
Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i
Bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i zostały wprowadzone do sprzedaży na początku czerwca. Słuchawki wykorzystują technologię podwójnego mikrofonu ANC, który umożliwia aktywną redukcję szumów aż do 32 decybeli. Dzięki temu prowadzenie rozmów, słuchanie muzyki czy audiobooków jest możliwe nawet w miejscach z wysokim natężeniem hałasu. Przykładowo, natężenie dźwięku na ulicy, w autobusie czy metrze może dochodzić nawet do 90 decybeli – ludzkie ucho najlepiej reaguje na natężenie, które nie przekracza 35 decybeli. Powyżej tej normy pojawia się zmęczenie i dekoncentracja.
Huawei FreeBuds 3i wyróżniają się również długim czasem działania na jednym ładowaniu. Naładowane do pełna słuchawki pozwalają na 2,5 godziny rozmów lub 3,5 godziny odtwarzania muzyki czy audiobooków. Etui, w którym przechowywane są słuchawki, pełni również funkcję powerbanka, dzięki któremu słuchawki mogą służyć do odtwarzania muzyki nawet przez 14,5 godziny.
Komfort użytkowania zapewniają ergonomiczne, stożkowe wkładki douszne, które dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu słuchawki pozostają na swoim miejscu nawet podczas intensywnych ćwiczeń, jazdy na rowerze czy biegania.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety
– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.
Prawo
Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.