Komunikaty PR

Wytchnienie we własnym ogrodzie

2020-05-21  |  13:07
Biuro prasowe

Aktualna sytuacja sprawia, że wiele osób szukających własnego miejsca na ziemi skłania się ku ofertom domów z ogrodem. Im większa działka, im większa przestrzeń takiego ogrodu, tym lepiej. More Place uruchomił sprzedaż domów z II etapu inwestycji Osiedle Przy Jeziorach. Deweloper proponuje ponad 100 mkw samego domu, ale także dodatkowe, około 500 mkw samego ogrodu.

Osiedle Przy Jeziorach zlokalizowane jest obrębie administracyjnym Kiekrza (u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej), a więc w granicach stolicy Wielkopolski. Tym samym jego mieszkańcy korzystać mogą zarówno z wygód miasta, jak okolicznych terenów zielonych. Nazwa Osiedla nie jest przypadkowa – otoczone jest ono bowiem trzema jeziorami - Kierskim, Kierskim Małym oraz Strzeszyńskim, w odległości od 1 do 3 km. W zrealizowanym już I etapie zbudowano 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli 12 lokali mieszkalnych. Wprowadzony do sprzedaży etap II to z kolei 8 domów z 16 lokalami. Deweloper proponuje dwie powierzchnie 109,4 i 109,7. Na parterze, w strefie dziennej, zaplanowano salon, kuchnię i łazienkę, 1 lub 2 pokoje oraz oddzielną garderobę. Natomiast na piętrze, w strefie nocnej, znajdą się 2 pokoje, garderoba, łazienka oraz osobne pomieszczenie np. na pralnię z suszarnią czy mały gabinet. Docelowo na osiedlu powstanie łącznie 28 budynków 2-lokalowych. – Cechą charakterystyczną domów na Osiedlu Przy Jeziorach są wyjątkowo duże ogrody. Nie mówimy tu o skrawkach zieleni wokół budynku, lecz o powierzchni od 430 do 528 mkw. Tak duży ogród daje wiele możliwości aranżacji, jak również powiększa przestrzeń życiową jego właścicieli. Do wyboru naszych klientów przygotowaliśmy także wiele opcji dodatkowego wyposażenia domu, między innymi, instalację fotowoltaiczną czy instalację inteligentnego domu – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place. Oferowane w II etapie inwestycji domy bliźniacze zaaranżować można w sposób, który będzie spełniał indywidualne oczekiwania ich mieszkańców. 3- oraz 4-pokojowy układ można dopasować do własnych potrzeb - połączyć kuchnię z salonem lub zagospodarować pralnio-suszarnię jako mini-gabinet do pracy. Osiedle jest zamknięte, a poczucie bezpieczeństwa zapewnia także ogrodzenie z bramą wjazdową i domofony. Ceny domów rozpoczynają się od 531 000 złotych brutto, natomiast ostatnie lokale z I etapu dostępne są w cenie od 504 000 złotych.

Dużą zaletą Osiedla Przy Jeziorach jest jego lokalizacja. Otoczenie osiedla zachęca do aktywności sportowej oraz rekreacyjnej. Nie brakuje licznych tras rowerowych czy ścieżek spacerowych. Ponadto, mieszkańcy osiedla będą mieć blisko do kluczowych miejsc komunikacyjnych. 2 km to odległość od najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu. Natomiast w pobliskich Złotnikach funkcjonuje nowy węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. W kilka minut można dojść także do przystanku autobusowego linii 195, skąd mieszkańcy dojadą np. do plaży przy jeziorze Strzeszyńskim, w okolice Parku Sołackiego, czy do pętli tramwajowej Ogrody, na poznańskich Jeżycach. W odległości około 5 km od osiedla znajduje się zjazd do drogi S11, łączącej się z autostradą A2.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:00

Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit

Warszawa, 27 września 2024 r. – Inwestycję mieszkaniową Wola Gabriela, zrealizowaną przez Sokratesa Development przy ul. Kacpra Karlińskiego 4 na warszawskiej Nowej Woli (Odolanach),
Nieruchomości Ile pieniędzy wydajemy na zakup nowego mieszkania?
2024-09-27 | 11:00

Ile pieniędzy wydajemy na zakup nowego mieszkania?

W największych miastach nowe mieszkania są bardzo drogie, ale to nie tych najtańszych deweloperzy sprzedali w tym roku najwięcej. Eksperci portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili, ile ich klienci
Nieruchomości Posadzki żywiczne Flowcrete LE – rozwiązania do „zielonych” magazynów
2024-09-27 | 10:00

Posadzki żywiczne Flowcrete LE – rozwiązania do „zielonych” magazynów

Według Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych na koniec czerwca 2024 roku rynek nowoczesnych powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce wynosił ponad 33,5 miliona m kw. Jednocześnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.