Komunikaty PR

ZAMEL, polski producent z branży elektrotechnicznej, wdraża IFS Applications 10

2020-05-25  |  09:30
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Machol
IFS Poland

ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma ZAMEL, uznany na polskim rynku dostawca produktów elektrotechnicznych, wdroży system IFS Applications™ 10 w celu usprawnienia zarządzania produkcją, łańcuchem dostaw oraz sprzedażą i serwisem. Rozwiązanie wdroży firma Delegate IT, certyfikowany partner IFS.

ZAMEL to firma rodzinna z siedzibą w Pszczynie, od ponad 30 lat specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów elektrotechnicznych, m.in. bezprzewodowych systemów inteligentnego domu oraz elementów instalacji automatyki budynkowej. Wyroby ZAMEL, znane i cenione na polskim rynku, mają również licznych odbiorców m.in. w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech i we Włoszech. 

Aby zapewnić dalszy rozwój, firma ZAMEL poszukiwała zintegrowanego rozwiązania ERP, które pozwoli ujednolicić i usprawnić procesy biznesowe. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy ofert dostawców systemów ERP firma ZAMEL zdecydowała się na rozwiązanie firmy IFS. Projekt wdrożeniowy zrealizuje firma Delegate IT.   

„Inwestycja w system IFS Applications jest głównym elementem realizacji naszej strategii, która zakłada ujednolicenie i usprawnienie procesów oraz sposobów pracy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i standardu obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że wdrożenie rozwiązania firmy IFS zwiększy naszą konkurencyjność i pozwoli przygotować się na przyszłe wyzwania” – powiedział Wojciech Dzida, właściciel firmy ZAMEL.

„Jesteśmy dumni z tego, że firma ZAMEL obdarzyła nas zaufaniem, powierzając nam realizację  zaawansowanego projektu informatycznego” – powiedział Robert Szydłowski, prezes zarządu Delegate IT Sp. z o. o. „Jako partner IFS deklarujemy wsparcie na każdym etapie trwania projektu, zarówno w zakresie wdrażania, jak i utrzymania systemu IFS Applications”.

„Cieszymy się, że firma ZAMEL wybrała nasze rozwiązanie. Jesteśmy przekonani, że funkcjonalność systemu IFS Applications, dostosowana do potrzeb firm produkcyjnych, przełoży się na zwiększenie efektywności działań firmy ZAMEL i przyczyni się do wzmocnienia jej pozycji na konkurencyjnym rynku” – dodał Dariusz Ragus, Business Channel Manager w IFS Poland.

System IFS Applications usprawni procesy biznesowe firmy ZAMEL we wszystkich kluczowych obszarach działalności, a w szczególności uprości złożone procesy produkcyjne obejmujące zawansowane planowanie i rozliczanie kosztów produkcji. Dzięki zastosowaniu technologii mobilnych usprawni również zarządzanie gospodarką magazynową. Z systemu będzie korzystać 200 użytkowników.

 

Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: IFS Poland
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.