Korekta nosa bez operacji plastycznej? To możliwe!
Nos to najbardziej wyeksponowany element twarzy, dlatego często to na niego zwracamy uwagę na pierwszy rzut oka. Niekiedy bywa tak, że z powodu zbyt spiczastego zakończenia lub garbu sprawia on swojemu właścicielowi nie lada kompleksy. Czy da się uniknąć operacji plastycznej, jednocześnie poprawiając jego wygląd? Zdecydowanie tak!
Kształt oraz ogólny wygląd nosa jest dość istotny, zarówno dla kobiet, ale także dla mężczyzn, ponieważ stanowi główny element twarzy i nadaje jej szczególnego wyrazu i charakteru. Jeśli jednak natura sprawiła, że jest on niesymetryczny lub nieproporcjonalny, za bardzo spiczasty, ma zadarty czubek lub garb, może to powodować dyskomfort, a także wizualne kompleksy. Można jednak zaradzić temu korektą całkowicie bezpieczną i co najważniejsze, bezoperacyjną.
– Wiele osób, które ma problem z wyglądem swojego nosa, martwi się, że będzie zmuszona wykonać korektę chirurgiczną, która wiąże się z wysokimi kosztami, operacją, bardzo długim czasem rekonwalescencji, bólem podczas, a także po zabiegu lub nieodwracalnymi zmianami. Na szczęście nie jest to jedyna metoda na korektę nosa. Dzięki medycynie estetycznej oraz wypełniaczom na bazie naturalnego kwasu hialuronowego można w kilka minut i bezoperacyjnie pozbyć się wszelkich defektów – mówi lek. medycyny estetycznej Agnieszka Drożniak-Konstanty z Kliniki VESUNA.
Kwas hialuronowy to naturalny składnik, który występuje w ludzkim organizmie. Idealnie nadaje się on jako wypełniacz przy wielu zabiegach medycyny estetycznej, w tym także korekcie nosa. Jest niezastąpiony w celu skorygowania wzgórka (tzw. garbu) na nosie, przywrócenia mu symetrii, zmiany proporcji jego wierzchołka, optycznego zmniejszenia lub zwiększenia nosa, dopasowania odpowiednio do wymiarów całej twarzy lub też przywrócenia jego całej powierzchni właściwych proporcji.
Wystarczy zaledwie 15 minut, aby nos wyglądał jak nowy! Po wypełnieniu odpowiednich partii nosa kwasem hialuronowym oraz jego modelowaniu nie trzeba odbyć żadnego okresu rekonwalescencji, jak w przypadku operacji chirurgicznej. Efekt zabiegu widać od razu po jego wykonaniu, a utrzymuje się on nawet do 12 miesięcy.

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.