Zespołowe wyzwanie OKAM - 20 tys. kilometrów na 20-lecie firmy
Z okazji 20-lecia, przypadającego na 2024 rok, OKAM zorganizował sportowe wyzwanie, połączone z działaniami CSR. Przez cztery letnie miesiące pracownicy OKAM dążą do zdobycia 20 tys. kilometrów. Wynik ogłoszony zostanie w październiku br. Zwieńczeniem akcji będzie przekazanie środków finansowych na cele charytatywne. W inicjatywę włączyli się Partnerzy OKAM, w tym Appartme, STORM oraz PROUD Group.
-Okrągłą rocznicę istnienia OKAM na rynku nieruchomości świętujemy również w sportowym stylu. W zespole OKAM tkwi siła całej firmy, a jedną z naszych wartości jest zaangażowanie. Akcja sportowo-charytatywna mobilizuje OKAM’ersów do wysiłku indywidualnego i zdrowej rywalizacji, stawiając jednocześnie na zespołowość i dążenie do wspólnego celu. - mówi Monika Szostek, Marketing Manager w OKAM Capital.
Chętni do udziału pracownicy zbierają kilometry w kilku kategoriach sportowych: bieganie, jazda na rowerze, spacer, trekking, a także pływanie. Pokonany dystans jest rejestrowany w challengu OKAM utworzonym w aplikacji Strava. Zakończenie wyzwania zaplanowano na połowę października. Wówczas zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.
Do akcji przyłączyli się Partnerzy OKAM, w tym Appartme - dostawca systemu automatyki mieszkaniowej, STORM - producent rowerów oraz PROUD Group - marka specjalizująca się w wyposażaniu i aranżacji stref treningowych. Firmy partnerskie, podobnie jak OKAM, w swojej działalności promują aktywny tryb życia czy założenia work-life balance, a w wyzwaniu dewelopera ufundują nagrody rzeczowe dla zwycięzców.

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.