Zestawy głośnomówiące i wideobar Poly nagrodzone w Red Dot Awards
Poly (NYSE: PLT) ogłosiło, że osobisty wideobar Poly Studio P15 i seria zestawów głośnomówiący Poly Sync zostały wyróżnione w tegorocznej edycji Red Dot Award: Product Design, która jest przyznawana najbardziej innowacyjnym urządzeniom o doskonałym designie i wyjątkowej funkcjonalności.
Seria Poly Studio P to pierwszy w branży osobisty profesjonalny zestaw do wideokonferencji, zapewniający użytkownikom swobodę i pewność siebie, dzięki ostremu obrazowi i najlepszemu dźwiękowi. Nagrodzony wideobar Poly Studio P15, posiadający certyfikat Zoom Meetings i Microsoft Teams, zapewnia przejrzystość w rozdzielczości 4K, automatyczne kadrowanie obrazu i najnowocześniejszą technologię NoiseBlockAI.
Rodzina zestawów głośnomówiących Poly Sync — Poly Sync 20, Poly Sync 40 i Poly Sync 60 — spełnia wymagania nowoczesnych pracowników, którzy chcą wykonywać służbowe obowiązki z dowolnego miejsca, bez utraty produktywności. Wykorzystane w urządzeniu opcje Bluetooth ® i USB oferują elastyczność łączenia się z dowolnym urządzeniem, a inteligentne mikrofony z łatwością wykrywają aktywne głosy w pomieszczeniu, zapewniając doskonałą jakość dźwięku.
Zestawy głośnomówiące Poly Sync 20 i Poly Sync 20+, są najmniejszymi urządzeniami w tej serii, a jednocześnie idealnymi przenośnymi rozwiązaniami dla pracowników wykonujących obowiązki służbowe w modelu hybrydowym. Te osobiste zestawy głośnomówiące mogłą służyć również jako przenośny odtwarzacz muzyki i ładowarka do smartfonów. Aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk, Poly Sync 40 został wyposażony w mikrofony, które umożliwiają szerszy zasięg odbioru dźwięku w większych pomieszczeniach, a Poly Sync 60 został zaprojektowany tak, aby zapewnić bogaty, krystalicznie czysty dźwięk w dużych przestrzeniach i salach konferencyjnych.
„Rozwiązania Poly, do audio i wideokonferencji, zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszego wyglądu i brzmienia z dowolnego miejsca, a nagroda Red Dot, przyznana dla wideobar Poly Studio P15 i zestawów głośnomówiących Poly Sync Family, jest najlepszym dowodem na nasze zaangażowanie w rozwój pięknie zaprojektowanych i skonstruowanych rozwiązań” – powiedział Tom Puorro, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. Produktów Poly.
"W tym roku szczególnie imponujący byli laureaci nagrody Red Dot Award: Product Design 2021. Projekt każdego produktu był doskonały, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Nie jest łatwo wygrać pośród tak silnych konkurentów i zaimponować panelowi sędziowskiemu. Gratuluję każdemu zwycięzcy" – powiedział profesor dr Peter Zec, założyciel i dyrektor generalny Red Dot.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.