Zupa na Drogę już dostępna – odkręć, podgrzej i pij! Masz to w butelce!
Zupy to jedno z najbardziej lubianych przez klientów Żabki dań gotowych marki Szamamm. Sieć od lat ma w swojej ofercie kilka rodzajów zup do samodzielnego podgrzania. Teraz Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, wprowadza do portfolio marki nowy, innowacyjny produkt – Zupę na Drogę w specjalnie zaprojektowanej butelce, umożliwiającej jej podgrzanie bez konieczności przelewania i to na miejscu – w sklepie. Kupując produkt, klienci zyskują możliwość zjedzenia ciepłej zupy gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą. Wystarczy tylko dostęp do kuchenki mikrofalowej.
– W Żabce, tworząc ofertę produktową marek własnych, zawsze staramy się jak najlepiej reagować na aktualne trendy żywieniowe i potrzeby konsumentów. Jako pierwsi w Polsce dajemy klientom możliwość zakupu zupy w poręcznej butelce, która już w sklepie może zostać podgrzana przez sprzedawcę. Zupa na Drogę to innowacyjny produkt typu „on the go” – opakowanie zostało zaprojektowane tak, że można je bez wysiłku utrzymać w dłoni, co daje możliwość swobodnej konsumpcji w trakcie codziennych czynności np. spaceru czy przerwy w pracy bądź na uczelni – mówi Elżbieta Noga, Innovation and NPD Director w Żabka Polska.
Odkręć, podgrzej i pij!
Zupa na Drogę Szamamm dostępna jest w butelce o pojemności 330 ml w cenie 7,99 zł/szt., z aplikacją mobilną Żappka: 6,99 zł/szt. (do 16.01.2024). Do wyboru są dwa warianty smakowe: pomidorowa i dyniowa. Zupy nie zawierają substancji konserwujących ani sztucznych barwników.
Jedyna butelka w Polsce umożliwiająca podgrzanie produktu
Nowe zupy Szamamm dostępne są w specjalnie przygotowanych butelkach wykonanych z polipropylenu odpornego na działanie wysokiej temperatury. To jedyne butelki w Polsce umożliwiające podgrzanie produktu w kuchence mikrofalowej. Ich wprowadzenie na rynek poprzedził szereg drobiazgowych testów i prób. Prototyp wykonano przy użyciu drukarki 3D. Kształt i wymiary były doskonalone, aby końcowy produkt był jak najbardziej wygodny w użyciu. Przeprowadzono także serię badań laboratoryjnych, które potwierdziły, że butelka nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Produkt Szamamm – kolejna Porcja DobreGO!
Program „Porcja DobreGO!” ma na celu promocję dobrze zbilansowanych i smacznych posiłków, które mogą być szybkim rozwiązaniem na każdą porę dnia, oferując bogatą gamę dań gotowych oraz przekąsek. Szamamm to jedna z marek własnych Żabki, w ramach której sieć oferuje gotowe dania obiadowe, bez dodatku substancji konserwujących, w porcjach idealnych na raz. Można je błyskawicznie przygotować, np. odgrzewając w kuchence mikrofalowej i zjeść wygodnie w pracy lub w domu. Są wśród nich dania tradycyjne, m.in. zupy, pierogi, naleśniki czy kotlety, jak i inspirowane kuchniami świata – od włoskiej po smaki Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Dostępne są też specjalnie oznaczone warianty bezmięsne. Więcej informacji o marce: https://www.zabka.pl/tylko-u-nas/szamamm

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl

Pracownicy MediaMarkt King Cross w Poznaniu wspominają 20-lecie sklepu

Płatności online dla sklepów Shopify – dwie nowe aplikacje od PayU
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Obowiązki w zakresie zrównoważonego rozwoju staną się mniej uciążliwe. Będą dotyczyć tylko największych firm
Na pierwszy ogień deregulacji w Unii Europejskiej poszły przepisy dotyczące sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju. Obowiązki w tym zakresie będą, zgodnie z planem KE, się koncentrowały na największych podmiotach, co stanowi duże ułatwienie dla średnich podmiotów i małych firm w łańcuchach dostaw, ale też może zmienić proces dochodzenia do neutralności klimatycznej w UE. Raportowanie wpływu na środowisko rzeczywiście wiąże się z dużym wysiłkiem i kosztami, czego firmy się obawiają, ale z drugiej strony coraz więcej podmiotów widzi w tym cenne narzędzie do analizy i dodatkową wartość.
Telekomunikacja
Wykluczenie cyfrowe szczególnie dotyka generacji silver. T-Mobile wystartował z darmowymi kursami z obsługi smartfona

44 proc. Polaków w 2023 roku posiadało przynajmniej podstawowe kompetencje cyfrowe przy średniej unijnej na poziomie 56 proc. – wynika z danych Eurostatu. Dla grupy osób powyżej 55. roku życia odsetek ten wynosi kilkanaście procent. T-Mobile – w ramach projektu „Sieć Pokoleń” – burzy cyfrowe bariery oraz pokazuje, jakie możliwości daje technologia. W tym prowadzi cykl warsztatów stacjonarnych oraz udostępnia kurs online z podstaw obsługi smartfona.
Konsument
Spada spożycie alkoholu wśród młodzieży. Coraz mniej nastolatków wskazuje na jego łatwą dostępność

Alkohol jest najbardziej rozpowszechnioną wśród polskiej młodzieży substancją psychoaktywną, choć jego spożycie przez nastolatków znacznie spadło w ciągu trzech ostatnich dekad. Wciąż spory odsetek 15–16-latków uważa, że alkohol jest dla nich łatwo dostępny, ale o ile w przypadku piwa spadek w tym obszarze jest znaczący, o tyle w przypadku wódki delikatny trend spadkowy został w ostatnim badaniu zahamowany. Dostępność zaczyna się jednak nie w sklepie, ale już w domu. Co piąty rodzic jest w tej kwestii na tyle liberalny, że godzi się na spożywanie alkoholu przez dziecko w swojej obecności.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.