300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami w 14 miastach!
Jeden z czołowych polskich deweloperów w ramach swojej najnowszej kampanii „300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami kolejną paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 108 tys. zł! Co ważne, pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.
Promocyjna oferta, w której deweloper oferuje lokale z bonusami, dostępna jest w tym razem w 14 miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. W każdym z tych miast 21 maja w biurach sprzedaży odbędzie się także Dzień Otwarty.
Co można zyskać decydując się na kupno mieszkania w nowej akcji promocyjnej? Oprócz rabatu w cenie lokalu, Grupa Murapol dodaje też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.
Technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.
W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje też filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. To rozwiązanie daje poczucie komfortu mieszkańcom inwestycji niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz.
- W kolejnym tygodniu maja przychodzimy do klientów z nową propozycją. Tym razem w akcji promocyjnej oferujemy aż 300 mieszkań gotowych do odbioru! Co to oznacza? Pula obejmuje lokale gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz takie, których budowa zostanie ukończona do końca tego roku. Jest to ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą teraz zainwestować w nieruchomość i czerpać z tej inwestycji korzyści jak najszybciej. W Polsce wciąż można zaobserwować większy popyt na mieszkania niż ich podaż. Wpływ na to miał z pewnością napływ uchodźców zza naszej wschodniej granicy. Pojawienie się w Polsce tak dużej liczby obywateli Ukrainy spowodowało, że liczba mieszkań dostępnych na rynku cięgle spada. Za kilka miesięcy zaczyna się także nowy rok akademicki, wielu studentów będzie szukało lokum na wynajem, ale nie tylko. Ich rodzice będą chcieli zainwestować na przyszłość i kupić mieszkanie na własność. Dlatego właśnie zakup nieruchomości to wciąż dobry pomysł. Lokal można przeznaczyć na wynajem i osiągać z tego tytułu dochody, bo rynek inwestycji cały czas dobrze funkcjonuje. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii. Z kolei 21 maja warto przyjść na Dzień Otwarty do wybranego biura sprzedaży Grupy Murapol i sfinalizować zakup mieszkania.

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.