Komunikaty PR

Kredyt gotówkowy w Bankowości Internetowej i Mobilnej Getin Banku

2020-11-25  |  11:00

Klienci Getin Banku będą mogli kupić kredyt gotówkowy za pośrednictwem zarówno Bankowości Internetowej, jak i aplikacji mobilnej Getin Mobile w pełnym procesie online, bez wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, bądź emerytury. Możliwość zakupu kredytu w Bankowości Internetowej dostępna jest już od dzisiaj, a w aplikacji mobilnej pojawi się w ciągu najbliższych tygodni.

 

Proces zakupu kredytu w Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej będzie prosty i przejrzysty - Klient musi jedynie wypełnić wniosek. Następnie Bank dokona analizy danych i – jeśli zajdzie taka potrzeba – poprosi o dodatkowe zaświadczenia. Wymagane dokumenty można będzie złożyć elektronicznie, bez konieczności pojawiania się w placówce. Na etapie procesowania wniosku Klient sam zdecyduje czy chce udokumentować swój dochód na oświadczenie, czy woli przedstawić dokumenty dochodowe (zależy to, między innymi, od wysokości wnioskowanej kwoty kredytu). 

 

– Przez cały czas ulepszamy naszą ofertę dostępną za pośrednictwem bankowości internetowej oraz mobilnej. Pandemia stawia przed nami wiele wyzwań, na które musimy reagować bardzo szybko – chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników. Zdalne wnioskowanie o kredyt to kolejna z przygotowanych przez nas propozycji minimalizujących konieczność wizyty w placówce Banku – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej.

 

Do tej pory sprzedaż kredytów w kanałach elektronicznych dotyczyła ściśle określonej bazy klientów, których zdolność kredytową Bank był w stanie oszacować na podstawie już posiadanych danych. Klienci mieli możliwość zakupu kredytów gotówkowych, limitu w koncie oraz karty kredytowej. Dodatkowo mogli skorzystać z przeniesienia kredytu gotówkowego z innego banku, z możliwością dobrania dodatkowych środków. 

 

W dobie pandemii COVID-19 bardzo ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa 
i dystansu społecznego. Możliwość wnioskowania o kredyt poprzez kanały zdalne to jeden 
z wielu przykładów troski Getin Banku o Klienta i zapewnienia najwyższych standardów. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość e-point realizuje program kompleksowych badań UX dla Banku Pekao Biuro prasowe
2021-01-26 | 01:00

e-point realizuje program kompleksowych badań UX dla Banku Pekao

  Badania jakościowe i audyty eksperckie kluczem do dobrego UX Nadrzędnym celem projektu jest analiza zachowań i postrzegania przez użytkowników nowych rozwiązań
Bankowość Licytacja komornicza mieszkania nie jest już konieczna?
2021-01-20 | 07:00

Licytacja komornicza mieszkania nie jest już konieczna?

Obecny kryzys gospodarczy na pewno przyczyni się do wzrostu liczby osób, które popadną w poważne kłopoty finansowe. Taki skutek koronawirusowego załamania polskiej gospodarki
Bankowość Getin Bank ponownie na podium w rankingu satysfakcji klientów
2021-01-18 | 10:35

Getin Bank ponownie na podium w rankingu satysfakcji klientów

Getin Bank zajął drugie miejsce w badaniu satysfakcji klientów banków przeprowadzonym przez ARC Rynek i Opinia. To kolejne wyróżnienie dla banku. Badanie Monitor

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Nowelizacja ustawy o cyberbezpieczeństwie wciąż nie uwzględnia wielu uwag z rynku. Chińskie firmy nadal mogą być wykluczone z wdrażania sieci 5G w Polsce

Po publicznych konsultacjach strona rządowa opublikowała nowy projekt zmian w ustawie o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Nowelizacja – kluczowa dla procesu wdrażania w Polsce sieci 5G – od początku budzi szereg zastrzeżeń po stronie ekspertów i uczestników rynku telekomunikacyjnego, którzy zgłosili do niej ponad 750 uwag. – Obecny projekt tylko w części uwzględnia zgłaszane uwagi, wiele z nich nie zostało jednak uwzględnionych albo przepisy zostały zmienione w sposób budzący kolejne zastrzeżenia i wątpliwości interpretacyjne – podkreśla prof. Maciej Rogalski, rektor Uczelni Łazarskiego, wspólnik w Kancelarii Rogalski i Wspólnicy.

Handel

Szykują się duże zmiany w przepisach o ochronie konsumentów i konkurencji. UOKiK zyska nowe narzędzia w walce z nieuczciwymi firmami

Przepisy o ochronie konsumentów i konkurencji czeka w tym roku szereg dużych zmian. Na wdrożenie do polskiego porządku prawnego czekają unijne dyrektywy i rozporządzenia, dzięki którym UOKiK zyska nowe uprawnienia, w tym m.in. takie, które wcześniej były zarezerwowane dla Policji czy służb specjalnych. W ciągu kilku najbliższych miesięcy urząd zamierza też wytoczyć wojnę przedsiębiorcom, którzy prowadzą pokazy handlowe, bazując na nierzetelnych mechanizmach sprzedażowych i wprowadzając konsumentów w błąd.

Finanse

W 2021 roku będzie można realnie zarobić tylko na bardziej ryzykownych inwestycjach. Giełda przyciągnie inwestorów, jeśli pojawią się ciekawe debiuty

Lubiane przez inwestorów instrumenty nie dają już zarobić tyle, co wcześniej. Globalne obniżenie stóp procentowych sprawiło, że lokaty bankowe przestały przynosić realny zysk, zwłaszcza w Polsce, gdzie inflacja jest relatywnie wysoka. Także na rynku obligacji oraz w nieruchomościach nie da się w najbliższych latach oczekiwać zarobku. To sprawi, że inwestorzy będą szukać okazji w bardziej ryzykownych instrumentach.

Transport

Koniec z rozrzuconymi po chodniku e-hulajnogami. Będzie też ograniczenie prędkości dla ich użytkowników

Elektryczne hulajnogi są już popularnym środkiem transportu, ale coraz częściej dochodzi do kolizji z ich udziałem, a pojazdy porzucone na chodnikach czy poboczach są nierzadkim widokiem, a często też poważnym utrudnieniem w poruszaniu się po mieście. Dlatego resort infrastruktury postanowił uporządkować ten segment rynku. Zgodnie z przyjętymi wczoraj przez rząd przepisami hulajnogi elektryczne będą mogły poruszać się przede wszystkim drogami dla rowerów bądź ścieżkami rowerowymi, natomiast chodnikiem – tylko w wyjątkowych przypadkach. Przepisy wprowadzą też maksymalną prędkość dla e-hulajnóg, a także uregulują kwestię porzucania ich na środku chodników.