Komunikaty PR

SCB nagradza za polecanie kredytów gotówkowych w programie „Po znajomości 2023”

2023-05-31  |  14:35
Biuro prasowe
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG

 

Santander Consumer Bank rusza z nowym programem poleceń „Po znajomości 2023”. Jest to jedyna na rynku inicjatywa, która nagradza klientów za polecanie kredytów gotówkowych. Na polecającego czeka nawet 1000 zł nagrody w postaci e-voucherów Sodexo, które może wymienić na zakupy u rozpoznawalnych marek z różnych branż.

 

Wrocław, 31 maja 2023 r. W programie „Po znajomości 2023” może zyskać zarówno polecający, jak i osoba, której zarekomendował kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku. By tak się stało wystarczy, że klient banku przekaże swój indywidualny kod poleceń znajomemu, a ten wykorzysta go do zawarcia umowy o kredyt gotówkowy. Nagrodą dla obu osób będzie 200 zł w postaci e-voucherów Sodexo, które można wymienić na zakupy u marki z dowolnej branży np. spożywczej, rozrywkowej czy podróżniczej. Bony zostaną przyznane po zawarciu umowy przez znajomego i spłaceniu przez niego pierwszej raty zobowiązania.

 

To jednak nie wszystko. Każdy klient, który przekaże dalej swój indywidualny kod poleceń może zyskać nawet 1000 zł w postaci e-voucherów Sodexo. Musi jedynie polecić dowolny kredyt gotówkowy dostępny w Santander Consumer Banku 5 znajomym, którzy skorzystają z jego rekomendacji.

 

- Przewagą naszego programu jest jego unikalność – komentuje Patrycja Przybytek, Menadżer Produktu – Kredyt Gotówkowy  Santander Consumer Banku. – Według naszej wiedzy, żaden inny bank na polskim rynku nie przewiduje nagród dla klientów za polecanie kredytów gotówkowych. Atrakcyjność akcji podbija również niski próg wejścia. W regulaminie programu nie ma ograniczeń co do typu umowy, którą musi zawrzeć znajomy osoby polecającej. Nie ma tutaj z góry określonego okresu kredytowania czy minimalnej lub maksymalnej kwoty zobowiązania. Dlatego polecić można również umowy na cenach promocyjnych, co jest dodatkową korzyścią dla kredytobiorcy, który chce wziąć udział w programie.

 

Akcja „Po znajomości 2023” ruszyła w maju br. i zakończy się 31 grudnia. Pełny regulamin akcji i warunki, które trzeba spełnić, żeby wziąć w niej udział, są dostępne na stronie Santander Consumer Banku.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: CCG
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość VeloPodróże: na wyjazd spakuj krem z filtrem, okulary i aplikację VeloBanku Biuro prasowe
2024-07-16 | 14:00

VeloPodróże: na wyjazd spakuj krem z filtrem, okulary i aplikację VeloBanku

Korzystasz z lata, pakując walizkę i ruszając w podróż? Niezależnie od tego, czy wybierasz zagraniczne wojaże, czy planujesz odkrywać uroki polskiego wybrzeża lub gór, ważne
Bankowość Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech
2024-07-11 | 09:45

Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że ten, kto używa nowych technologii zyskuje przewagę. Skuteczne prowadzenie firmy to także umiejętność korzystania z okazji, a taką w obszarze
Bankowość Raport VeloBanku: 10,5 proc. PKB – tyle warta jest cyfrowa gospodarka Polski
2024-07-10 | 14:20

Raport VeloBanku: 10,5 proc. PKB – tyle warta jest cyfrowa gospodarka Polski

W 2023 r. łączna wielkość gospodarki cyfrowej w Polsce wyniosła blisko 360 mld PLN i gdyby była oddzielnym sektorem odpowiadałaby 10,5 proc. wartości polskiego PKB. To ciągle mniej niż

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Branża tytoniowa alarmuje o drastycznych podwyżkach akcyzy. Są kilkukrotnie wyższe od zaplanowanych do 2027 roku

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić drastyczne podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe. Ich skala ma być kilkukrotnie większa, niż zakładała obowiązująca od 2022 roku mapa akcyzowa, czyli porozumienie wypracowane po długich konsultacjach z rynkiem. Już w przyszłym roku akcyza na wyroby tytoniowe, zamiast o pierwotnie zakładane 10 proc. na wszystkie kategorie wyrobów, ma wzrosnąć: o 25 proc. na papierosy, o 38 proc. na tytoń do palenia oraz o 50 proc. na wkłady do podgrzewaczy tytoniu. Nowością jest objęcie podwyżkami również płynów do e-papierosów, na które w 2025 roku akcyza wzrośnie o 75 proc.

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.