Dodatkowa oferta promocyjna na Mieszkaniowym Dniu Otwartym Grupy Murapol
Sobotnie Dni Otwarte w Grupie Murapol to nie tylko idealna okazja do porozmawiania z doradcami o ofercie katalogowej czy przyjrzenia się bliżej gotowym do odbioru lokalom w inwestycjach w całej Polsce. Deweloper podczas cyklicznych spotkań w biurach sprzedaży oferuje też swoim klientom atrakcyjne bonusy i organizuje akcje specjalne. Nie inaczej będzie 26 października. Przychodząc na Dzień Otwarty w najbliższą sobotę będzie można poznać dodatkową pulę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów.
Październik w Grupie Murapol upływa pod znakiem jesiennych okazji mieszkaniowych i inwestycyjnych. Ofertą promocyjną objęto zróżnicowane, nowoczesne i komfortowe lokale w 22 projektach na terenie 14 miast. Decydując się na zakup mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego z październikowej puli można oszczędzić nawet 259 tys. zł. W promocyjnej cenie lokalu z pakietem bonusów można zyskać rabat, smart home w wersji premium, a w przypadku wybranych lokali nawet 2 miejsca postojowe oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu.
Dla osób, które nie znalazły dotąd na październikowej liście wymarzonego M lub odpowiedniego apartamentu inwestycyjnego i nadal poszukują atrakcyjnej nieruchomości w swoim mieście, Grupa Murapol przygotowała dodatkową ofertę promocyjną. Już w najbliższą sobotę doradcy w biurach sprzedaży przedstawią gościom Mieszkaniowego Dnia Otwartego jeszcze więcej nowoczesnych 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych lokali o zróżnicowanych metrażach od 26 do nawet 100 mkw., z dwustronną ekspozycją, nawet 3 balkonami, loggiami lub tarasami z zielonymi ogródkami.
- Dni Otwarte już na stałe wpisały się w kalendarz naszych akcji specjalnych. Nadchodząca sobota to dobry moment, by poświęcić trochę więcej czasu na poszukiwanie nowego mieszkania lub podjąć decyzję o zakupie apartamentu inwestycyjnego, tym bardziej, że do dyspozycji klientów stawiamy dodatkową ofertę lokali z bonusami. Wizyta w biurze sprzedaży i rozmowa z naszym doradcą może znacząco przyspieszyć i ułatwić ten proces, szczególnie, że w puli promocyjnej znajdują się też lokale gotowe do odbioru. Decyzja o zakupie mieszkania czy apartamentu inwestycyjnego powinna być przemyślana i skonsultowana z profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Dajemy klientom taką możliwość właśnie podczas sobotniego Dnia Otwartego – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Mieszkaniowy Dzień Otwarty odbędzie się w wybranych biurach sprzedaży w: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu i Wrocławiu. Doradcy dewelopera będą czekać na klientów od godz. 9.00 do 14.00. Wypełniając dedykowany akcji formularz można umówić się na spotkanie w biurze sprzedaży lub zamówić listę lokali w promocji.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.