Dołącz do zespołu Żabki i zostań operatorem wózków widłowych
Żabka nieustannie się rozwija i powiększa swój zespół pracowników. Obecnie poszukuje ok. 40 osób z uprawnieniami operatora wózków widłowych do pracy w lokalizacjach, w których znajdują się jej centra logistyczne i terminale przeładunkowe, w szczególności w Komornikach, Nadarzynie i Szczecinie. Sieć oferuje konkurencyjne warunki zatrudnienia, m.in. umowę o pracę bez okresu próbnego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.
– Aby zapewnić ciągłość dostaw do wszystkich placówek Żabka, nieustannie rozwijamy zespół departamentu logistyki. Aktualnie poszukujemy ok. 40 operatorów wózków widłowych. Zachęcam wszystkie osoby z odpowiednimi uprawnieniami, aby dołączyły do zespołu Żabki. Oferujemy nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale też dajemy każdemu pracownikowi szansę na rozwój i uwalnianie jego naturalnego potencjału – mówi Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu ds. Strategii Personalnej Grupy Żabka.
Żabka gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego oraz atrakcyjny system wynagrodzenia. Firma zapewnia pracownikom centrów logistycznych niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą, comiesięczny dodatek transportowy (w wysokości od 100 do 300 zł w zależności od lokalizacji) lub możliwość korzystania z transportu zorganizowanego, bezpłatny parking oraz darmową kawę, herbatę i napoje. W przypadku pracy wykonywanej w chłodni lub mroźni pracownicy otrzymują dodatek chłodniczy lub mroźniczy, odpowiednią do niskich temperatur odzież roboczą oraz posiłki regeneracyjne.
Zatrudnieni w Żabce mogą liczyć także na bogaty pakiet benefitów, w skład którego wchodzą m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport. Osoby ze stażem pracy powyżej 3 lat mogą także uczestniczyć w pracowniczym programie emerytalnym.
Co ważne, każdy z pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Żabka zapewnia dofinansowanie do szkoleń i kursów oraz nauki języków obcych. Organizuje także liczne konkursy pracownicze, w których można wygrać atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Prowadzi też program poleceń pracowniczych.
Sieć logistyczna Żabki liczy obecnie 7 centrów logistycznych, z których towar dystrybuowany jest do sklepów w całej Polsce, oraz 20 terminali przeładunkowych. Centra są zlokalizowane w miejscowościach: Plewiska (woj. wielkopolskie), Szałsza (woj. śląskie), Tychy (woj. śląskie), Nadarzyn (woj. mazowieckie), Będzieszyn koło Pruszcza Gdańskiego (woj. pomorskie), Komorniki (magazyn chłodniczo-mroźniczy – woj. wielkopolskie), Tyniec Mały (woj. dolnośląskie) i Żabia Wola (mroźnia – woj. mazowieckie). Aktualnie powstaje nowe, wysoce zautomatyzowane centrum logistyczne w Małopolu k. Radzymina pod Warszawą, którego funkcjonowanie rozpocznie się w 2022 roku. Dostawy do placówek sieci realizowane są nawet sześć dni w tygodniu.
Formularz rekrutacyjny dostępny jest pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=88904afa48024933821d4603f913dc88

AI w Sprzedaży B2B: Jak Automatyzacja i Dane Zmienią Przyszłość sprzedaży b2b

Nie znosisz przepłacać? Na ERLI znajdziesz tylko najlepsze ceny!

Komentarz rynkowy DPD Polska: Nowoczesna logistyka dla e-commerce – jak fulfillment zmienia reguły gry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.