Komunikaty PR

Dom zamiast mieszkania, czyli więcej korzyści

2024-06-05  |  08:00

Oczekiwania klientów na rynku mieszkaniowym są coraz wyższe. Deweloper, chcąc być konkurencyjnym, powinien zaoferować przyszłemu mieszkańcowi więcej korzyści, w kontekście wykonania budynku, dodatkowych opcji wyposażenia, czy nawet lokalizacji. By odnieść sukces, trzeba wyprzedzić konkurencję w każdej z tych kategorii. Z taką myślą deweloper More Place realizuje poznańskie Osiedle Przy Jeziorach. 

 

Czasy, kiedy klienci przed wyborem nieruchomości porównali jedynie metraż, cenę i lokalizację w ramach poszczególnych ofert, odeszły w niepamięć. Rzecz jasna nadal są to kryteria kluczowe, ale nie jedyne. – Osoby, które wybiorą dom w zabudowie bliźniaczej na naszym Osiedlu Przy Jeziorach, mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Wśród nich możemy wymienić miejsca postojowe przed budynkiem, przestronny ogród, które są w bazowej cenie nieruchomości. Klienci dostrzegają różnicę. Wybierając naszą ofertę, nie muszą płacić kilkadziesiąt tysięcy złotych za miejsce postojowe, a przecież w budynkach wielorodzinnych w Poznaniu to raczej standard. Zaoszczędzone w ten sposób finanse można przeznaczyć na wykończenie oraz aranżację wnętrz lub chociażby na opcje dodatkowe, np. fotowoltaikę, wiatę garażową z bramą segmentową, rolety zewnętrzne lub ogrzewanie podłogowe – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place, która oferuje domy w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu, przy ul. Golęczewskiej. 

 

Niewątpliwe wartością dodaną, jaką proponują swoim klientom inwestorzy Osiedla Przy Jeziorach, są duże ogrody, przynależne do każdego domu z oferty. Wybrany przez nabywcę lokal jest położony na przestronnej działce o powierzchni od 490 do 1221 mkw. Żaden, nawet najbardziej spektakularny budynek wielorodzinny w Poznaniu nie oferuje takiej dodatkowej przestrzeni, która szczególnie w okresie letnim może być świetnie wykorzystana, jako tzw. strefa relaksu. Ponadto sporym atutem domów w ramach Osiedla Przy Jeziorach będzie kompleksowość, tzn. inwestycja powstaje wraz z chodnikami, alejką wewnętrzną prowadzącą do wszystkich domów oraz bramą wjazdową z kontrolą dostępu. A to wszystko w cenie mieszkania 3-pokojowego w budynku wielorodzinnym. – Warto podkreślić, że nasze domy wyróżniają się większym metrażem, czyli 111,47 mkw. Często nabywcy nam mówią, że jest to oferta „szyta na miarę”, czyli więcej, niż w wielu innych ofertach, ale też powierzchnia nie przytłacza, a przecież większy metraż to też większy koszt wykończenia pod klucz – podkreśla nasz rozmówca. 

 

Deweloper More Place wprowadził kolejne domy w zabudowie bliźniaczej do sprzedaży, o powierzchni 111,47 mkw., z podziałem przestrzeni na strefę dzienną na parterze oraz strefę wypoczynkową na piętrze. Salon, osobna kuchnia, toaleta oraz dwa pokoje tworzą parter. Z kolei na poziomie pierwszym (z delikatnymi skosami) znajdują się: dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. – Stawiamy na więcej atutów oraz dodatkowe korzyści, dzięki czemu klienci chętnie umawiają się na spotkania pokazowe, by zobaczyć chociażby gotowe etapy osiedla. Nowa oferta cieszy się sporym zainteresowaniem, co potwierdza, że warto zaproponować „coś więcej” – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z More Place.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe Biuro prasowe
2025-01-30 | 06:00

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Obniżki cen ofertowych mieszkań w najbliższych miesiącach prognozuje 58 proc. przedstawicieli biur nieruchomości. W przypadku domów w taki scenariusz wierzy prawie 50 proc.
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

BCC Gala Liderów

Jedynka Newserii

Prawo

Unijne przepisy zwiększą bezpieczeństwo inwestycji w kryptowaluty. Nowe regulacje mają uporządkować rynek

Wprowadzona przez Unię Europejską regulacja Markets in Crypto-Assets (MiCA) to pierwsza na świecie duża próba regulacyjna, która ma wprowadzić standaryzację i bezpieczeństwo do branży kryptowalut. Według założeń nowe przepisy mają uporządkować rynek i stanowić pierwszy krok do dogonienia Stanów Zjednoczonych. Nie brakuje jednak przeciwników takiej próby, którzy ostrzegają, że regulacje nie tylko nie spełnią swojej funkcji, ale mogą de facto zahamować rozwój kryptowalut w Europie.

Edukacja

Kompetencje STEM wchodzą szerzej do edukacji. Inicjatywa edukacyjna Amazon objęła już pół miliona dzieci w Polsce

Na warszawskiej Pradze Północ otwarto właśnie pierwszą STEM Kindlotekę, czyli przestrzeń edukacyjną dla dzieci i młodzieży, która stawia na rozwój kompetencji w obszarze nauki, technologii, inżynierii i matematyki. To inicjatywa Amazon i stowarzyszenia Cyfrowy Dialog rozwijana od 2019 roku, w ramach której funkcjonuje ponad 100 takich placówek, a z prowadzonych w nich zajęć skorzystało już pół miliona dzieci. STEM uważane są za kompetencje przyszłości, a badania wskazują, że można je rozwijać już u najmłodszych uczniów.

Prawo

Zmieni się definicja mobbingu. Nowe prawo da skuteczniejsze narzędzia ochrony nękanym pracownikom

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce uprościć prawną definicję mobbingu. Dodatkowo opracowywana nowelizacja przepisów ma nałożyć nowe obowiązki na pracodawców, których celem będzie określenie zasad przeciwdziałania mobbingowi i to na poziomie regulaminu pracy lub innych wewnętrznych regulacji. Dzięki któremu podwładni będą bardziej świadomi swoich praw i będą mogli lepiej reagować na przypadki ich łamania.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.