Dziś otwarcie sklepu Carrefour w małym formacie w Magnolia Park
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Od 6 maja w centrum handlowym Magnolia Park można robić zakupy w sklepie Carrefour. Popularny market przejął tymczasowo powierzchnię na parterze.
Carrefour w Magnolia Park to sklep o powierzchni 300 mkw. w formacie tzw. pop-up store. W asortymencie sklepu jest około 3500 produktów. Wśród nich artykuły spożywcze, warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mrożonki, napoje, a także produkty drogeryjne. Nie brakuje również asortymentu z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. produktów bio, bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków i light. W sklepie honorowana jest Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, a klienci korzystać mogą również z aplikacji Mój Carrefour. Sklep jest czynny w standardowych godzinach funkcjonowania centrum, czyli od 9.00 do 21.00.
– Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i potrzeby klientów, dlatego cieszymy się, że do czasu otwarcia hipermarketu Carrefour w pełnym formacie, możemy zrobić zakupy już teraz. Przypominam, że dbamy w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników centrum i stosujemy się do wytycznych rządowych w trakcie epidemii – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Carrefour to bardzo popularna i doceniana marka w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania naszych klientów – dodaje.
Uruchomiony dziś sklep Carrefour jest tymczasowy i będzie działał do czasu otwarcia w Magnolia Park hipermarketu tej marki w formacie premium. – Termin otwarcia Carrefour w najnowszym formacie jest planowany na koniec roku. Czeka nas bardzo dużo pracy, ale będziemy robić wszystko co możliwe, aby stało się to jak najszybciej – mówi Joanna Sawośko-Duda. Dodaje, że klienci Magnolia Park o wszystkich szczegółach dotyczących zmian w centrum będą informowani na bieżąco.
Od 4 maja w Magnolia Park dozwolony jest handel w części sklepów do tej pory wyłączonych z funkcjonowania. To oznacza, że zakupy ponownie można robić m.in. w sklepach odzieżowych, obuwniczych, z elektroniką, ze sprzętem sportowym czy z kosmetykami. Stoiska handlowe i usługowe mogą działać z zastrzeżeniem przestrzegania dodatkowych ograniczeń. Aktualne informacje dotyczące otwarcia konkretnych sklepów znajdują się na stronie internetowej Magnolia Park.
www.magnoliapark.pl

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.