Dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją
Już 9 marca br. odbędzie się konferencja Moc bez ograniczeń, poświęcona tematyce motywacji w codziennym życiu i biznesie. Na uczestników czeka wiele interesujących prelekcji, głównej gwiazdy, czyli Nicka Vujicica, a także Mateusza Wróbla, prezesa Supreme Energy oraz autora książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”.
Jednym z głównych punktów programu konferencji będzie prelekcja Mateusza Wróbla, zatytułowana „Presja to przywilej, a więc jak szukać bodźców do tego, żeby się chciało? Co robić, aby mieć motywację do działania i dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją”. Prezes Supreme Energy podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem firmą w dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie presja czasem może być bardzo duża.
W swojej prelekcji Mateusz Wróbel skupi się na tym, jak radzić sobie z presją w biznesie i jak znaleźć motywację do działania w trudnych sytuacjach. Poruszy również temat, dlaczego niektórzy ludzie dobrze pracują pod presją, podczas gdy inni mają z tym trudności. W swojej prezentacji prezes Supreme Energy przedstawi praktyczne wskazówki, jak utrzymać wysoką motywację w pracy, jak radzić sobie ze stresem i jak skutecznie działać w sytuacjach wymagających szybkich decyzji.
Konferencja Moc bez ograniczeń będzie również okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zarządzania firmą, marketingu i sprzedaży. Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni przedsiębiorcy oraz specjaliści z dziedziny biznesu, którzy podzielą się swoimi wskazówkami i doświadczeniami.
Organizatorzy zapewniają, że konferencja Moc bez ograniczeń będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. Wydarzenie to skierowane jest do przedsiębiorców, menedżerów oraz wszystkich osób, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem biznesu oraz poznać strategie i kroki do pełnej samorealizacji w życiu.
Konferencja Moc bez ograniczeń odbędzie się w czwartek 9 marca br. w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące programu wydarzenia oraz rejestracji uczestników znajdują się na stronie internetowej konferencji.
Mateusz Wróbel - przedsiębiorca, Prezes Zarządu Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZE w Polsce. Biznesman aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Od 10 lat związany z branżą sprzedaży. Dodatkowo jest coachem oraz mówcą motywacyjnym specjalizującym się w mentoringu i budowaniu samodzielnych zespołów. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces.
Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!
Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.