Dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją
Już 9 marca br. odbędzie się konferencja Moc bez ograniczeń, poświęcona tematyce motywacji w codziennym życiu i biznesie. Na uczestników czeka wiele interesujących prelekcji, głównej gwiazdy, czyli Nicka Vujicica, a także Mateusza Wróbla, prezesa Supreme Energy oraz autora książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”.
Jednym z głównych punktów programu konferencji będzie prelekcja Mateusza Wróbla, zatytułowana „Presja to przywilej, a więc jak szukać bodźców do tego, żeby się chciało? Co robić, aby mieć motywację do działania i dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją”. Prezes Supreme Energy podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem firmą w dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie presja czasem może być bardzo duża.
W swojej prelekcji Mateusz Wróbel skupi się na tym, jak radzić sobie z presją w biznesie i jak znaleźć motywację do działania w trudnych sytuacjach. Poruszy również temat, dlaczego niektórzy ludzie dobrze pracują pod presją, podczas gdy inni mają z tym trudności. W swojej prezentacji prezes Supreme Energy przedstawi praktyczne wskazówki, jak utrzymać wysoką motywację w pracy, jak radzić sobie ze stresem i jak skutecznie działać w sytuacjach wymagających szybkich decyzji.
Konferencja Moc bez ograniczeń będzie również okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zarządzania firmą, marketingu i sprzedaży. Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni przedsiębiorcy oraz specjaliści z dziedziny biznesu, którzy podzielą się swoimi wskazówkami i doświadczeniami.
Organizatorzy zapewniają, że konferencja Moc bez ograniczeń będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. Wydarzenie to skierowane jest do przedsiębiorców, menedżerów oraz wszystkich osób, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem biznesu oraz poznać strategie i kroki do pełnej samorealizacji w życiu.
Konferencja Moc bez ograniczeń odbędzie się w czwartek 9 marca br. w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące programu wydarzenia oraz rejestracji uczestników znajdują się na stronie internetowej konferencji.
Mateusz Wróbel - przedsiębiorca, Prezes Zarządu Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZE w Polsce. Biznesman aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Od 10 lat związany z branżą sprzedaży. Dodatkowo jest coachem oraz mówcą motywacyjnym specjalizującym się w mentoringu i budowaniu samodzielnych zespołów. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces.
Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW
Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie
Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.