Ecolab będzie współpracować z prestiżową uczelnią

Agencja PR
Open Media
Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl
Ecolab nawiązał współpracę z EHL Hospitality Business School, najstarszą na świecie szkołą hotelarstwa. Jako lider ze 100-letnim doświadczeniem w branży czystości zapewni uczelni dostęp do swojego know how i technologii. Umowa między EHL Alliance a Ecolab otworzy też drogę studentom do odbycia praktyk w sieciach hoteli, które są klientami firmy.
Założona w 1893 roku EHL Hospitality Business School uznawana jest za pioniera edukacji hotelarskiej na świecie. Uczelnia przoduje w rankingach szkół kształcących przyszłą kadrę menadżerską w hotelarstwie i gastronomii. Kampusy EHL Hospitality Business School w Szwajcarii i Singapurze oferują szeroki wachlarz praktyk zawodowych, studia magisterskie, a także kształcenie zawodowe i kierownicze.
Współpraca z uczelnią stanowi początek pięcioletniego porozumienia między Ecolab i EHL Alliance, globalną siecią, łączącą liderów sektora hotelarskiego i usługowego ze środowiskiem akademickim w celu dzielenia się najlepszymi praktykami i rozwoju branży poprzez innowacje. Ecolab jako wieloletni partner branży hotelarsko-gastronomicznej, współpracujący z największymi globalnymi markami, zapewni EHL dostęp do swojej wiedzy i zasobów oraz możliwość zdobycia przez studentów praktycznego doświadczenia w największych hotelach na całym świecie.
- Cieszymy się, że możemy kształtować przyszłość hotelarstwa z EHL Hospitality Business School i dzielić się naszą wiedzą z siecią liderów EHL Alliance - powiedziała Soraya Hlila, starsza wiceprezes i dyrektor generalna Institutional Europe w Ecolab. – Zaangażowaliśmy się w tę współpracę, aby wspierać zarówno przyszłych liderów branży hotelarskiej, jak i rozwój całego sektora poprzez dostęp do innowacji – dodał Lukas Frommenwiler, globalny kierownik ds. relacji z klientem oraz Country Manager Switzerland w Ecolab.
- Witamy Ecolab jako strategicznego partnera w EHL Alliance. Wierzymy, że współpraca z uznaną, globalną firmą przyniesie znaczące korzyści naszym studentom i wykładowcom oraz pomoże dostarczać najwyższą jakość edukacji w zakresie zarządzania w branży hotelarskiej - powiedziała Valérie De Corte, dyrektor ds. globalnej współpracy i partnerstwa w EHL.

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli

Kwalifikacja Profesjonalna CGMA zostaje zaktualizowana w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnych finansów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.