Girls, Women, Leaders – Avon i Zwolnieni z Teorii ruszają z programem partnerski
Jaka jest różnica między kobietą, a liderką? Absolutnie żadna! Każda młoda dziewczyna ma predyspozycje do tego, aby przewodzić, kształtować rzeczywistość i walczyć o lepszą przyszłość dla siebie i innych. W ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii Avon rusza z programem Girls, Women, Leaders dla młodych liderek.
Każda młoda dziewczyna posiada w sobie potencjał, aby stać się przywódczynią, kształtować rzeczywistość i dążyć do lepszej przyszłości – nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Doskonale wie o tym firma Avon, która od początku swojej działalności tworzy lepszy świat dla kobiet. Współpraca z olimpiadą „Zwolnieni z Teorii” jest jednym z kolejnych działań, które marka podejmuje na rzecz wspierania ich rozwoju i przedsiębiorczości. Program Girls, Women, Leaders powstał, by inspirować młodych ludzi, a szczególnie młode kobiety do aktywnego działania na rzecz równego i sprawiedliwego społeczeństwa.
Program dla ambitnych
Girls, Women, Leaders ma rozprawiać się ze stereotypami płciowymi oraz nierównościami na rynku pracy, oraz promować młode liderki. Zgodnie z zasadami Olimpiady Zwolnieni z Teorii, program partnerski zachęca młodych ludzi do realizacji własnych projektów społecznych, a zgodnie z wartościami marki Avon mających na celu wsparcie dziewczyn i kobiet.
Zrealizuj projekt w dowolnym formacie, który będzie działać dla dziewczyn i kobiet! Możesz wesprzeć przedsiębiorczość młodych liderek, walczyć ze stereotypami, przeciwdziałać nierównościom na rynku pracy - wybór należy absolutnie do Ciebie! Tak długo jak jego głównymi odbiorcami są kobiety – pasuje on do programu Girls, Women, Leaders.
Co oferuje program?
Udział w programie to nie tylko niepowtarzalna okazja na realizację własnego projektu społecznego i rozwoju kompetencji menedżerskich, ale również szereg benefitów oferowanych przez Avon. Uczestnicy Girls, Women, Leaders zostaną zaproszeni do Warszawy na dedykowany zjazd, podczas którego wezmą udział w serii szkoleń.
Co więcej, każda grupa projektowa zostanie przydzielona do eksperta, który zaoferuje uczestnikom wsparcie mentoringowe. Uczestniczki programu zostaną także wyróżnione dedykowanymi certyfikatami od Avon, które będą potwierdzeniem ich działań i zaangażowania.
Jak dołączyć?
W programie mogą wziąć udział tylko projekty, które wcześniej zarejestrują się na głównej stronie olimpiady Zwolnieni z Teorii pod linkiem. Do Girls, Women, Leaders zgłoszenia przyjmowane są do 7 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień
Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Prawo
Rzecznik MŚP: Obniżenie składki zdrowotnej to nie jest szczyt marzeń. Ideałem byłby powrót do tego, co było przed Polskim Ładem

Podczas najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 i 24 kwietnia, Senat ma się zająć ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zakłada ona korzystne zmiany w składkach zdrowotnych płaconych przez przedsiębiorców. Rzecznik MŚP apeluje do izby wyższej i prezydenta o przyjęcie i podpisanie nowych przepisów. Pojawiają się jednak głosy, że uprzywilejowują one właścicieli firm względem pracowników, a ponadto nie podlegały uzgodnieniom, konsultacjom i opiniowaniu.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.