Girls, Women, Leaders – Avon i Zwolnieni z Teorii ruszają z programem partnerski
Jaka jest różnica między kobietą, a liderką? Absolutnie żadna! Każda młoda dziewczyna ma predyspozycje do tego, aby przewodzić, kształtować rzeczywistość i walczyć o lepszą przyszłość dla siebie i innych. W ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii Avon rusza z programem Girls, Women, Leaders dla młodych liderek.
Każda młoda dziewczyna posiada w sobie potencjał, aby stać się przywódczynią, kształtować rzeczywistość i dążyć do lepszej przyszłości – nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Doskonale wie o tym firma Avon, która od początku swojej działalności tworzy lepszy świat dla kobiet. Współpraca z olimpiadą „Zwolnieni z Teorii” jest jednym z kolejnych działań, które marka podejmuje na rzecz wspierania ich rozwoju i przedsiębiorczości. Program Girls, Women, Leaders powstał, by inspirować młodych ludzi, a szczególnie młode kobiety do aktywnego działania na rzecz równego i sprawiedliwego społeczeństwa.
Program dla ambitnych
Girls, Women, Leaders ma rozprawiać się ze stereotypami płciowymi oraz nierównościami na rynku pracy, oraz promować młode liderki. Zgodnie z zasadami Olimpiady Zwolnieni z Teorii, program partnerski zachęca młodych ludzi do realizacji własnych projektów społecznych, a zgodnie z wartościami marki Avon mających na celu wsparcie dziewczyn i kobiet.
Zrealizuj projekt w dowolnym formacie, który będzie działać dla dziewczyn i kobiet! Możesz wesprzeć przedsiębiorczość młodych liderek, walczyć ze stereotypami, przeciwdziałać nierównościom na rynku pracy - wybór należy absolutnie do Ciebie! Tak długo jak jego głównymi odbiorcami są kobiety – pasuje on do programu Girls, Women, Leaders.
Co oferuje program?
Udział w programie to nie tylko niepowtarzalna okazja na realizację własnego projektu społecznego i rozwoju kompetencji menedżerskich, ale również szereg benefitów oferowanych przez Avon. Uczestnicy Girls, Women, Leaders zostaną zaproszeni do Warszawy na dedykowany zjazd, podczas którego wezmą udział w serii szkoleń.
Co więcej, każda grupa projektowa zostanie przydzielona do eksperta, który zaoferuje uczestnikom wsparcie mentoringowe. Uczestniczki programu zostaną także wyróżnione dedykowanymi certyfikatami od Avon, które będą potwierdzeniem ich działań i zaangażowania.
Jak dołączyć?
W programie mogą wziąć udział tylko projekty, które wcześniej zarejestrują się na głównej stronie olimpiady Zwolnieni z Teorii pod linkiem. Do Girls, Women, Leaders zgłoszenia przyjmowane są do 7 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.
Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW
Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie
Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.