“Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?”. Poradnik od Gridaly
Startup Gridaly wydał poradnik, który stanowi kompendium wiedzy dla tych, którzy chcieliby organizować eventy, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Ebook “Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?” może być też inspiracją dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się organizacją wydarzeń.
E-book powstał wspólnymi siłami interdyscyplinarnego zespołu Gridaly. Na łamach publikacji swoją wiedzą zdobytą na przestrzeni kilkuset wydarzeń online i hybrydowych dzielą się współzałożyciele startupu, Michał Ratajczak i Bartosz Szuryga, ale znajdziemy tam też komentarze od innych ekspertów, na co dzień zajmujących się marketingiem, sprzedażą oraz utrzymaniem relacji z klientami.
E-book “Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?” podzielony jest na dwie części. Pierwsza traktuje o celach organizacji wydarzeń, korzyściach płynących z przyjęcia formy online i hybrydowej oraz o tym, dlaczego warto “uhybrydawiać” eventy stacjonarne. Dzięki szczegółowej charakterystyce różnych rodzajów realizacji wydarzeń, czytelnicy dopasują właściwą formę do swoich celów oraz możliwości.
Druga część poradnika skupia się na praktycznych i technicznych aspektach organizacji eventu: przygotowaniu briefu, wyborze technologii, opiece nad prelegentami oraz prowadzeniu dyskusji. Jak podkreślają autorzy poradnika, event nie musi kończyć się z chwilą końca ostatniego wystąpienia na scenie, dlatego ostatni rozdział e-booka został poświęcony działaniom, których wykonanie warto rozważyć po zakończeniu wydarzenia.
- Branża eventowa przeszła w ostatnich latach sporą rewolucję, a dziś coraz więcej firm nie wyobraża sobie organizacji eventów stacjonarnych bez wsparcia technologicznego - komentuje CEO Gridaly, Michał Ratajczak. Jak przekonuje autor, e-book ma edukować osoby, które szukają wiedzy o eventach, ale też poszerzać wiedzę tych, dla których organizacja wydarzeń to chleb powszedni. - To również z myślą o nich tworzyliśmy ten poradnik. Skoro branża się zmienia, to warto iść z duchem czasu, aby nie wypaść z obiegu i móc oferować klientom eventy dostosowane do potrzeb rynku - dodaje Ratajczak.
Gridaly to najszybciej rozwijający się polski start-up event-techowy. E-book “Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?” można pobrać za darmo ze strony ebook.gridaly.com.
Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!
Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.