Nestlé zaprasza na praktyki
To już 22. edycja Programu Praktyk Letnich w Nestlé. Dotychczas zgromadził on 1062 uczestników – blisko połowa (45%) związała się z firmą na dłużej, dołączając do 5500 pracowników w 8 lokalizacjach w Polsce.
Program Praktyk Letnich Nestlé oferuje dwa obszary rozwoju: Business Internship Program oraz Technology Engineering Development Program. Pierwszy obejmuje praktykę w biurze głównym w Warszawie i jest propozycją dla osób poszukujących doświadczenia w obszarach m.in. IT, HR, digital, eCommerce, marketing, komunikacja, sprzedaż, zarządzanie, logistyka, finanse. Program skierowany jest do studentów III-V roku i absolwentów do roku po ukończeniu studiów.
Druga ścieżka to praktyka w fabrykach firmy dla osób zainteresowanych doświadczeniem w działach wspierających produkcję – takich jak: technologia i produkcja, zapewnienie jakości, inżynieria przemysłowa, wdrożenie i rozwój nowych produktów, a także BHP, finanse, HR czy IT. W programie mogą wziąć udział studenci IV-V roku i absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym lub biznesowym. Praktyki odbywają w fabrykach Nestlé w: Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie.
Potrwają od początku lipca do końca września.
- Nestlé to jeden z najatrakcyjniejszych pracodawców, zarówno na świecie, jak i w Polsce – mówi Katarzyna Szamotulska, Kierownik Działu Szkoleń, Rekrutacji i Rozwoju Nestlé w Polsce – Program Praktyk Letnich pomoże jego uczestnikom poznać wartości i specyfikę pracy w naszej firmie, a zdobywając doświadczenie i praktyczną wiedzę pod okiem specjalistów z Nestlé pozwoli także rozwijać umiejętności potrzebne na rynku pracy.
W ramach praktyk, Nestlé zaoferuje szkolenia, które pomogą uczestnikom rozwijać umiejętności cyfrowe – m.in. z zakresu Design Thinking, a także dostęp do platformy eBusiness Academy. Z ofertą praktyk Nestlé Polska będzie można zapoznać się podczas targów pracy online: Studenckich Targów Pracy Samorządu Studentów SGH (16-18 marca), Absolvent Talent Days (17-18 marca) i Festiwalu Pracy JOBICON (24-25 marca).
Program Praktyk Letnich jest elementem globalnej inicjatywy Nestlé needs YOUth, której celem jest wspieranie młodych na rynku pracy. W jej ramach, do 2025 roku, Nestlé zobowiązało się do stworzenia 20 000 szans zatrudnienia oraz 20 000 miejsc na praktykach zawodowych i stażach dla osób wchodzących na rynek pracy - w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.
Do Programu Praktyk Letnich Nestlé Polska można aplikować na stronie https://www.nestle.pl/jobs/program-praktyk-letnich oraz na https://pracodawcy.pracuj.pl/nestle-polska-sa,11620/staze-i-praktyki
O Nestlé
Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.
Kontakt: |
|
|
| ||
Edyta Iroko | Tel.: +48 600 204 870 | edyta.iroko@pl.nestle.com | |||
Joanna Szpatowicz | Tel.: +48 600 204 159 | joanna.szpatowicz@pl.nestle.com |
Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW
Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie
Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.