Ponad 12 000 osób pobrało już aplikację MyOla

Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Nowy Rok - nowe cele. Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości?
Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa Polaków. Przede wszystkim – warto postawić na własny rozwój i zyskać nowe możliwości z unikalną aplikacją MyOla.
MyOla to nowa, bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez Sukces Pisany Szminką we współpracy z Coca-Cola. To proste narzędzie oferuje pomoc w postaci nagrań dotyczących czterech sferach życia: Ja, Związek, Rodzina i Kariera. Dzięki zawartym w niej funkcjonalnościom "mobilna przyjaciółka" ma pchnąć użytkowników do zaspokojenia potrzeb samorealizacji i samodoskonalenia.
W każdej z kategorii zamieszczonych jest kilka lub kilkanaście nagrań - w zależności od obszaru, w który się kliknie. MyOla spokojnym głosem nie tylko wyjaśnia istotę zagadnienia, ale też podpowiada i skłania do refleksji nie narzucając swoich racji. Dzięki temu jest idealnym motywatorem, w który wytrwać w noworocznych postanowieniach jest najzwyczajniej w świecie trudno. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Minnesoty pokazują bowiem, że wielu Polaków szybko traci do nich zapał i w rezultacie w ogóle ich nie spełnia. Statystycznie połowa z nas żegna się z "nowym ja" najpóźniej do końca stycznia.
MyOla stale się rozwija
Do tej pory znalazło się tam już kilkadziesiąt materiałów - zarówno wywiadów ze znanymi ludźmi, takimi jak Tatiana Mindewicz-Puacz, Jabłczyńska czy Pauliną Holtz, jak i felietonów zamieszczanych w zakładce „Prawdziwe historie”. Jednym z nich jest na przykład podcast trenera mentalnego Jakuba B. Bączka, który poprzez swoje opowieści podróżnice opowiada o determinacji i nie poddawaniu się.
MyOla zawiera też szereg dodawanych regularnie rozmów przeprowadzonych z psychologami i mentorami biznesu. Ich zadaniem jest podsuwanie rozwiązań i inspiracji do działania. Aplikacja może podpowiedzieć, jak ulepszyć relacje w rodzinie, jak poradzić sobie z presją w pracy, czy jak znaleźć czas dla samej siebie. Znajdziemy w niej także zestaw medytacji i ćwiczeń oddechowych oraz tzw. koła ratunkowe - unikalne rozwiązania, które podpowiedzą co robić, gdy znajdujesz się w sytuacji kryzysowej. Wchodząc w nie znajdziemy pliki audio, które pomogą odpowiedzieć na pytania co zrobić, kiedy czujemy się bezsilne, jesteśmy w dołku, mamy zły humor lub przeżywamy lęk i stres.
MyOla sprawdzi się więc odpowiednio do nastroju i potrzeb - zapewni wsparcie, relaks albo rozrywkę. Korzystanie z aplikacji może pomóc uspokoić tempo życia, odnaleźć swoją autentyczność i wewnętrzną moc oraz wyrażać siebie w pewniejszy sposób, a co za tym idzie z odwagą i radością podejmować nowe wyzwania - nie tylko te noworoczne!
#JestemTuDlaCiebie - taka właśnie jest MyOla.
Wystarczy ją zainstalować - dostępna jest zarówno na telefony z oprogramowaniem Android, jak i IOS - aby w każdej chwili móc po prostu kliknąć w nią i jednym ruchem palca wybrać odpowiednie do potrzeby funkcjonalności i treści. Więcej na: www.myola.pl.
Więcej na: www.myola.pl i https://www.instagram.com/myola.pl/

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.