Ponad 12 000 osób pobrało już aplikację MyOla

Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Nowy Rok - nowe cele. Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości?
Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa Polaków. Przede wszystkim – warto postawić na własny rozwój i zyskać nowe możliwości z unikalną aplikacją MyOla.
MyOla to nowa, bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez Sukces Pisany Szminką we współpracy z Coca-Cola. To proste narzędzie oferuje pomoc w postaci nagrań dotyczących czterech sferach życia: Ja, Związek, Rodzina i Kariera. Dzięki zawartym w niej funkcjonalnościom "mobilna przyjaciółka" ma pchnąć użytkowników do zaspokojenia potrzeb samorealizacji i samodoskonalenia.
W każdej z kategorii zamieszczonych jest kilka lub kilkanaście nagrań - w zależności od obszaru, w który się kliknie. MyOla spokojnym głosem nie tylko wyjaśnia istotę zagadnienia, ale też podpowiada i skłania do refleksji nie narzucając swoich racji. Dzięki temu jest idealnym motywatorem, w który wytrwać w noworocznych postanowieniach jest najzwyczajniej w świecie trudno. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Minnesoty pokazują bowiem, że wielu Polaków szybko traci do nich zapał i w rezultacie w ogóle ich nie spełnia. Statystycznie połowa z nas żegna się z "nowym ja" najpóźniej do końca stycznia.
MyOla stale się rozwija
Do tej pory znalazło się tam już kilkadziesiąt materiałów - zarówno wywiadów ze znanymi ludźmi, takimi jak Tatiana Mindewicz-Puacz, Jabłczyńska czy Pauliną Holtz, jak i felietonów zamieszczanych w zakładce „Prawdziwe historie”. Jednym z nich jest na przykład podcast trenera mentalnego Jakuba B. Bączka, który poprzez swoje opowieści podróżnice opowiada o determinacji i nie poddawaniu się.
MyOla zawiera też szereg dodawanych regularnie rozmów przeprowadzonych z psychologami i mentorami biznesu. Ich zadaniem jest podsuwanie rozwiązań i inspiracji do działania. Aplikacja może podpowiedzieć, jak ulepszyć relacje w rodzinie, jak poradzić sobie z presją w pracy, czy jak znaleźć czas dla samej siebie. Znajdziemy w niej także zestaw medytacji i ćwiczeń oddechowych oraz tzw. koła ratunkowe - unikalne rozwiązania, które podpowiedzą co robić, gdy znajdujesz się w sytuacji kryzysowej. Wchodząc w nie znajdziemy pliki audio, które pomogą odpowiedzieć na pytania co zrobić, kiedy czujemy się bezsilne, jesteśmy w dołku, mamy zły humor lub przeżywamy lęk i stres.
MyOla sprawdzi się więc odpowiednio do nastroju i potrzeb - zapewni wsparcie, relaks albo rozrywkę. Korzystanie z aplikacji może pomóc uspokoić tempo życia, odnaleźć swoją autentyczność i wewnętrzną moc oraz wyrażać siebie w pewniejszy sposób, a co za tym idzie z odwagą i radością podejmować nowe wyzwania - nie tylko te noworoczne!
#JestemTuDlaCiebie - taka właśnie jest MyOla.
Wystarczy ją zainstalować - dostępna jest zarówno na telefony z oprogramowaniem Android, jak i IOS - aby w każdej chwili móc po prostu kliknąć w nią i jednym ruchem palca wybrać odpowiednie do potrzeby funkcjonalności i treści. Więcej na: www.myola.pl.
Więcej na: www.myola.pl i https://www.instagram.com/myola.pl/

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli

Kwalifikacja Profesjonalna CGMA zostaje zaktualizowana w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnych finansów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.