Komunikaty PR

Przedsiębiorcza Warszawianka - spotkanie z Olgą Kozierowską

2024-04-16  |  14:00
Biuro prasowe

Po krótkiej przerwie, w ramach inicjatywy Przedsiębiorcza Warszawianka, wracają  bezpłatne spotkania dla kobiet, które prowadzą swoje firmy lub myślą o ich założeniu. Tym razem, już w najbliższą niedzielę, mamy prawdziwą niespodziankę:

„Nie wiedziałam, że się nie da, więc to zrobiłam” - tak brzmi życiowe motto Olgi Kozierowskiej, założycielki Sukcesu Pisanego Szminką, pierwszej w Polsce i jak dotąd największej organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet oraz różnorodności. Olga zainspirowała już setki tysięcy kobiet do sięgania po swoje marzenia. Każdego dnia udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

- Dlatego jest mi niezmiernie miło, że Olga przyjęła moje zaproszenie i już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia o godz. 10.00 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna porozmawia z nami na temat szeroko rozumianej WARTOŚCI - mówi Anna Auksel-Sekutowicz, radna m. st. Warszawy i inicjatorka spotkań Przedsiębiorcza Warszawianka.

  • Wyceniaj się. Nie oceniaj
  • Twoje relacja z pieniędzmi
  • Jak wyceniać czas, usługi i produkty

O tym wszystkim usłyszymy i porozmawiamy już w niedzielę. 

Każdy kto chciałby wziąć udział w spotkaniu, proszony jest o zgłoszenie na adres: aauksel@radny.um.warszawa.pl 

Ze względu na możliwości lokalowe - ilość miejsc ograniczona

To spotkanie może odmienić Twoje życie i Twój biznes na lepsze. Czy można nie skorzystać z takiej okazji? Zapraszamy.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Nowy kierunek Prawo w IT na Uczelni Łazarskiego Biuro prasowe
2024-05-28 | 10:30

Nowy kierunek Prawo w IT na Uczelni Łazarskiego

W dobie coraz większej konkurencji na rynku usług prawniczych, zarówno prawnicy po studiach, jak i adwokaci i radcowie prawni świeżo po aplikacjach i zdanych egzaminach zawodowych
Edukacja 3. Piknik Nauki Fahrenheita. W planie rekordowa liczba atrakcji!
2024-05-21 | 14:00

3. Piknik Nauki Fahrenheita. W planie rekordowa liczba atrakcji!

Warsztaty, zabawy, konkursy, spektakularne pokazy naukowe, a nawet testy i badania profilaktyczne – 26 maja 2024 roku na Górze Gradowej w Gdańsku odbędzie się 3. Piknik Nauki
Edukacja Nowy kurs AICPA & CIMA i PwC kluczem do zrozumienia unijnych standardów ESG
2024-05-20 | 10:00

Nowy kurs AICPA & CIMA i PwC kluczem do zrozumienia unijnych standardów ESG

Nowy kurs AICPA & CIMA i PwC pomoże specjalistom ds. rachunkowości i finansów wdrożyć unijne standardy sprawozdawczości w zakresie zrównoważonego rozwoju

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

European Financial Congress 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Poprawia się jakość obsługi klientów. Konsumenci najlepiej oceniają branżę turystyczną

Po trzech latach spadków, spowodowanych m.in. pandemią i zaburzeniami w łańcuchach dostaw, poziom satysfakcji polskich konsumentów z jakości obsługi odnotował w końcu nagły wzrost, osiągając rekordowy wynik 79,1 proc. – wynika z cyklicznego badania realizowanego przez Polski Program Jakości Obsługi. Poprawę zanotowało aż 14 z 18 badanych branż, ale najlepsze oceny zebrała turystyka, czyli biura podróży, hotele, pensjonaty i linie lotnicze. Z drugiej strony niespodzianką okazał się mocny spadek dotychczasowego lidera rankingów jakości obsługi, czyli branży finansowej  banków, doradców i ubezpieczycieli.

Ochrona środowiska

Ograniczenie importu surowców z Rosji przyspiesza transformację energetyczną Europy. Dekarbonizacja może się jednak wiązać z protestami części grup społecznych

Wojna w Ukrainie i sankcje nałożone na import surowców z Rosji przyspieszają transformację energetyczną. Jak podkreśla Polska Akademia Nauk, droga energia wymusza radykalną poprawę efektywności energetycznej i przyspiesza rozwój OZE we wszystkich sektorach gospodarki. Odnawialne źródła nie są bowiem obarczone kosztami paliw i CO2. Z drugiej jednak strony dekarbonizacja i Zielony Ład mogą prowadzić do protestów kolejnych, obok rolników, grup społecznych.

Konsument

ZPAV: nowelizacja ustawy o prawach autorskich niewiele zmieni na rynku muzycznym. Artyści nadal będą dostawać tantiemy od serwisów streamingowych

Zgodnie z projektem nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych uregulowana zostanie kwestia tantiemizacji oraz wynagrodzeń należnych twórcom, wykonawcom i wydawcom prasy ze strony platform internetowych i serwisów streamingowych. – W zakresie praw twórców muzycznych czy firm muzycznych ta nowelizacja co do zasady niewiele zmieni. W wersji, jaka została zatwierdzona przez Radę Ministrów, te przepisy na szczęście niczego nie psują i pozostawiają rynek w takim stanie, w którym wszyscy posiadacze praw otrzymują swoje wynagrodzenia i mogą je dostawać bezpośrednio od serwisów – ocenia Bogusław Pluta, dyrektor zarządzający Związku Producentów Audio Video.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.