Komunikaty PR

[WEBINAR] Automatyzacja biznesu w kilka dni? To możliwe!

2020-05-18  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agata Cupriak
Qalcwise.com

Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com

Portal Robonomika.pl i przedstawiciele firmy Qalcwise zapraszają na bezpłatny webinar w ramach cyklu „Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Uczestnicy webinarium poznają innowacyjną technologię No Code do szybkiej automatyzacji procesów biznesowych, będącą alternatywą dla rozwiązań RPA.

Już we wtorek, 19 maja od godz. 15:00 odbędzie się webinar prowadzony przez prof. Andrzeja Sobczaka. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji pod hasłem „Automatyzacja /  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Tym razem uczestnicy poznają innowacyjną technologię, jaką jest No Code i dowiedzą się, dlaczego jest ona ciekawą alternatywą oraz uzupełnieniem rozwiązań RPA (Robotic Process Automation). Przedstawiciele firmy Qalcwise zaprezentują unikalne narzędzie, jakim jest platforma do budowy aplikacji biznesowych bez programowania.

Qalcwise jest alternatywą dla czasochłonnego, kosztownego programowania i braku programistów. To platforma do tworzenia aplikacji dla ludzi biznesu, pracowników bez umiejętności technicznych. Użytkownicy mogą w prosty sposób – bez pomocy IT – automatyzować wszystkie procesy w firmach, wcześniej zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych lub na papierze. Aplikacje wypełniają luki w ERP, CRP, BPM i innych systemach, uwalniają ludzki potencjał od powtarzalnej, żmudnej pracy. Qalcwise pozwala na skrócenie i uproszczenie przepływu pracy oraz lepszą kontrolę procesów. Jest to szybki, wygodny, bezpieczny i ekonomiczny sposób na cyfrową transformację, szczególnie w dobie pandemii.

Uczestnicy webinaru będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty - otrzymają darmowy dostęp do platformy i możliwosć korzystania z niej do końca 2020 roku (bez limitu aplikacji i użytkowników).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://robonomika.pl/webinarium-z-przedstawicielami-qalcwise-w-ramach-serii-automatyzacja-robotyzacja-w-czasach-pandemii

----------------------------------------------------------------------------------------

Prowadzący:

Andrzej Sobczak - kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dyrektor Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem. Od kilku lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym IT i architekturą korporacyjną (Enterprise Architecture). Obecnie swoje zainteresowania naukowe i doradcze koncentruje wokół problematyki zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów i usług biznesowych.

Uczestnicy:

Krzysztof Kowal - Co-founder & CEO Qalcwise.com; jest współzałożycielem i współpomysłodawcą platformy Qalcwise. Od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).

Sylwia Ciemińska - Manager of Sales w Qalcwise.com; od ponad 10 lat związana z branżą IT. W Qalcwise wspiera klientów w procesie decyzyjnym i wyborze  rozwiązania najlepiej dostosowanego do specyfiki firmy.
 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Qalcwise.com
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Druga edycja eduSensus Education Awards 2024 Biuro prasowe
2024-07-10 | 09:40

Druga edycja eduSensus Education Awards 2024

Od 9 maja można nadsyłać zgłoszenia, doceniając najbardziej kreatywnych i innowacyjnych nauczycieli, dyrektorów, pedagogów oraz szkoły, które w wyjątkowy
Edukacja „W kinie doświadczaj, nie nagrywaj!” Edukacyjny projekt marki Motorola i NAM
2024-07-08 | 14:00

„W kinie doświadczaj, nie nagrywaj!” Edukacyjny projekt marki Motorola i NAM

Warszawa, 8 lipca 2024 r.: Wystartował edukacyjny projekt realizowany przez New Age Media dla marki Motorola w kinach sieci Cinema City. W ramach projektu, na 377 ekranach w 41 obiektach kinowych
Edukacja Odbudowa szkół w Ukrainie – rusza pilotażowy projekt
2024-07-05 | 08:37

Odbudowa szkół w Ukrainie – rusza pilotażowy projekt

Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Transformacji Cyfrowej w Ukrainie ogłosiły projekt odbudowy ukraińskich szkół na nieokupowanych terenach kraju. Specjalnie powołany w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.