Komunikaty PR

[WEBINAR] Automatyzacja biznesu w kilka dni? To możliwe!

2020-05-18  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agata Cupriak
Qalcwise.com

Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com

Portal Robonomika.pl i przedstawiciele firmy Qalcwise zapraszają na bezpłatny webinar w ramach cyklu „Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Uczestnicy webinarium poznają innowacyjną technologię No Code do szybkiej automatyzacji procesów biznesowych, będącą alternatywą dla rozwiązań RPA.

Już we wtorek, 19 maja od godz. 15:00 odbędzie się webinar prowadzony przez prof. Andrzeja Sobczaka. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji pod hasłem „Automatyzacja /  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Tym razem uczestnicy poznają innowacyjną technologię, jaką jest No Code i dowiedzą się, dlaczego jest ona ciekawą alternatywą oraz uzupełnieniem rozwiązań RPA (Robotic Process Automation). Przedstawiciele firmy Qalcwise zaprezentują unikalne narzędzie, jakim jest platforma do budowy aplikacji biznesowych bez programowania.

Qalcwise jest alternatywą dla czasochłonnego, kosztownego programowania i braku programistów. To platforma do tworzenia aplikacji dla ludzi biznesu, pracowników bez umiejętności technicznych. Użytkownicy mogą w prosty sposób – bez pomocy IT – automatyzować wszystkie procesy w firmach, wcześniej zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych lub na papierze. Aplikacje wypełniają luki w ERP, CRP, BPM i innych systemach, uwalniają ludzki potencjał od powtarzalnej, żmudnej pracy. Qalcwise pozwala na skrócenie i uproszczenie przepływu pracy oraz lepszą kontrolę procesów. Jest to szybki, wygodny, bezpieczny i ekonomiczny sposób na cyfrową transformację, szczególnie w dobie pandemii.

Uczestnicy webinaru będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty - otrzymają darmowy dostęp do platformy i możliwosć korzystania z niej do końca 2020 roku (bez limitu aplikacji i użytkowników).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://robonomika.pl/webinarium-z-przedstawicielami-qalcwise-w-ramach-serii-automatyzacja-robotyzacja-w-czasach-pandemii

----------------------------------------------------------------------------------------

Prowadzący:

Andrzej Sobczak - kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dyrektor Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem. Od kilku lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym IT i architekturą korporacyjną (Enterprise Architecture). Obecnie swoje zainteresowania naukowe i doradcze koncentruje wokół problematyki zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów i usług biznesowych.

Uczestnicy:

Krzysztof Kowal - Co-founder & CEO Qalcwise.com; jest współzałożycielem i współpomysłodawcą platformy Qalcwise. Od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).

Sylwia Ciemińska - Manager of Sales w Qalcwise.com; od ponad 10 lat związana z branżą IT. W Qalcwise wspiera klientów w procesie decyzyjnym i wyborze  rozwiązania najlepiej dostosowanego do specyfiki firmy.
 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Qalcwise.com
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW Biuro prasowe
2024-11-29 | 13:30

Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zdobywa prestiżowe wyróżnienia w rankingu Eduniversal Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zdobył srebrne
Edukacja Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie
2024-11-28 | 13:28

Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie

Z dniem 23 października 2024 roku nastąpiły zmiany w Zarządzie Uczelni Łazarskiego, które są istotnym krokiem w kierunku dalszego umacniania jej pozycji jako nowoczesnej instytucji
Edukacja Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum
2024-11-26 | 12:00

Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum

Wizyta 27 dyrektorów litewskich szkół to początek współpracy z I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym. Jej celem jest wymiana doświadczeń, budowa

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja

Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.

Infrastruktura

Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców

W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.

Problemy społeczne

40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem

Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.