[WEBINAR] Automatyzacja biznesu w kilka dni? To możliwe!
Qalcwise.com
Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com
Portal Robonomika.pl i przedstawiciele firmy Qalcwise zapraszają na bezpłatny webinar w ramach cyklu „Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Uczestnicy webinarium poznają innowacyjną technologię No Code do szybkiej automatyzacji procesów biznesowych, będącą alternatywą dla rozwiązań RPA.
Już we wtorek, 19 maja od godz. 15:00 odbędzie się webinar prowadzony przez prof. Andrzeja Sobczaka. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji pod hasłem „Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Tym razem uczestnicy poznają innowacyjną technologię, jaką jest No Code i dowiedzą się, dlaczego jest ona ciekawą alternatywą oraz uzupełnieniem rozwiązań RPA (Robotic Process Automation). Przedstawiciele firmy Qalcwise zaprezentują unikalne narzędzie, jakim jest platforma do budowy aplikacji biznesowych bez programowania.
Qalcwise jest alternatywą dla czasochłonnego, kosztownego programowania i braku programistów. To platforma do tworzenia aplikacji dla ludzi biznesu, pracowników bez umiejętności technicznych. Użytkownicy mogą w prosty sposób – bez pomocy IT – automatyzować wszystkie procesy w firmach, wcześniej zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych lub na papierze. Aplikacje wypełniają luki w ERP, CRP, BPM i innych systemach, uwalniają ludzki potencjał od powtarzalnej, żmudnej pracy. Qalcwise pozwala na skrócenie i uproszczenie przepływu pracy oraz lepszą kontrolę procesów. Jest to szybki, wygodny, bezpieczny i ekonomiczny sposób na cyfrową transformację, szczególnie w dobie pandemii.
Uczestnicy webinaru będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty - otrzymają darmowy dostęp do platformy i możliwosć korzystania z niej do końca 2020 roku (bez limitu aplikacji i użytkowników).
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://robonomika.pl/webinarium-z-przedstawicielami-qalcwise-w-ramach-serii-automatyzacja-robotyzacja-w-czasach-pandemii
----------------------------------------------------------------------------------------
Prowadzący:
Andrzej Sobczak - kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dyrektor Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem. Od kilku lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym IT i architekturą korporacyjną (Enterprise Architecture). Obecnie swoje zainteresowania naukowe i doradcze koncentruje wokół problematyki zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów i usług biznesowych.
Uczestnicy:
Krzysztof Kowal - Co-founder & CEO Qalcwise.com; jest współzałożycielem i współpomysłodawcą platformy Qalcwise. Od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).
Sylwia Ciemińska - Manager of Sales w Qalcwise.com; od ponad 10 lat związana z branżą IT. W Qalcwise wspiera klientów w procesie decyzyjnym i wyborze rozwiązania najlepiej dostosowanego do specyfiki firmy.

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.