Komunikaty PR

[WEBINAR] Automatyzacja biznesu w kilka dni? To możliwe!

2020-05-18  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agata Cupriak
Qalcwise.com

Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com

Portal Robonomika.pl i przedstawiciele firmy Qalcwise zapraszają na bezpłatny webinar w ramach cyklu „Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Uczestnicy webinarium poznają innowacyjną technologię No Code do szybkiej automatyzacji procesów biznesowych, będącą alternatywą dla rozwiązań RPA.

Już we wtorek, 19 maja od godz. 15:00 odbędzie się webinar prowadzony przez prof. Andrzeja Sobczaka. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji pod hasłem „Automatyzacja /  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”. Tym razem uczestnicy poznają innowacyjną technologię, jaką jest No Code i dowiedzą się, dlaczego jest ona ciekawą alternatywą oraz uzupełnieniem rozwiązań RPA (Robotic Process Automation). Przedstawiciele firmy Qalcwise zaprezentują unikalne narzędzie, jakim jest platforma do budowy aplikacji biznesowych bez programowania.

Qalcwise jest alternatywą dla czasochłonnego, kosztownego programowania i braku programistów. To platforma do tworzenia aplikacji dla ludzi biznesu, pracowników bez umiejętności technicznych. Użytkownicy mogą w prosty sposób – bez pomocy IT – automatyzować wszystkie procesy w firmach, wcześniej zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych lub na papierze. Aplikacje wypełniają luki w ERP, CRP, BPM i innych systemach, uwalniają ludzki potencjał od powtarzalnej, żmudnej pracy. Qalcwise pozwala na skrócenie i uproszczenie przepływu pracy oraz lepszą kontrolę procesów. Jest to szybki, wygodny, bezpieczny i ekonomiczny sposób na cyfrową transformację, szczególnie w dobie pandemii.

Uczestnicy webinaru będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty - otrzymają darmowy dostęp do platformy i możliwosć korzystania z niej do końca 2020 roku (bez limitu aplikacji i użytkowników).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://robonomika.pl/webinarium-z-przedstawicielami-qalcwise-w-ramach-serii-automatyzacja-robotyzacja-w-czasach-pandemii

----------------------------------------------------------------------------------------

Prowadzący:

Andrzej Sobczak - kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dyrektor Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem. Od kilku lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym IT i architekturą korporacyjną (Enterprise Architecture). Obecnie swoje zainteresowania naukowe i doradcze koncentruje wokół problematyki zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów i usług biznesowych.

Uczestnicy:

Krzysztof Kowal - Co-founder & CEO Qalcwise.com; jest współzałożycielem i współpomysłodawcą platformy Qalcwise. Od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL).

Sylwia Ciemińska - Manager of Sales w Qalcwise.com; od ponad 10 lat związana z branżą IT. W Qalcwise wspiera klientów w procesie decyzyjnym i wyborze  rozwiązania najlepiej dostosowanego do specyfiki firmy.
 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Qalcwise.com
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać! Biuro prasowe
2025-01-03 | 08:00

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Dawid Uczy to platforma nauczyciela biologii i chemii, który postanowił poszerzyć ofertę świadczonych usług. Od teraz pomaga także w przygotowaniu odwołania od
Edukacja Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
2024-12-31 | 15:30

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku jest placówką z tradycjami. Istnieje od ponad 100 lat i dba o to, żeby narzędzia i środki dydaktyczne, które
Edukacja UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
2024-12-28 | 01:00

UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0

Po maszynie parowej, elektryczności i komputerach - rozwój biotechnologii, nanotechnologii i sztucznej inteligencji ma być punktem zwrotnym w historii ludzkości. Zmiany gospodarcze

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Edukacja

Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami

Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.

Fundusze unijne

Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty

Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.