Komunikaty PR

Wizjonerzy przyszłości

2023-11-29  |  01:00
Biuro prasowe

Wydarzenie, które skupia się na przyszłościowych aspektach medycyny, eksplorując innowacje w sprzęcie medycznym, telemedycynie, zdalnych narzędziach diagnostycznych oraz zastosowaniu sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej.

Ta prestiżowa konferencja ma na celu wyróżnienie i prezentację najbardziej innowacyjnych pomysłów i technologii w dziedzinie medycyny. Będzie to doskonała okazja dla uczestników do zaprezentowania swoich produktów i osiągnięć wśród uznanych ekspertów i innych liderów branży.

Wśród kluczowych tematów debat znajdą się między innymi zaawansowane roboty chirurgiczne, nowoczesne urządzenia do diagnostyki obrazowej, oraz innowacyjne urządzenia terapeutyczne, jak egzoszkielety.

Podczas konferencji odbędzie się także ceremonia wręczenia prestiżowych nagród “Wizjonerzy Przyszłości”, które uhonorują osoby i organizacje przyczyniające się do rozwoju sektora medycznego. Nagrody te stanowią symbol odwagi, kreatywności oraz zdolności do przewidywania trendów, które wyznaczają kierunek rozwoju branży. To wyjątkowe i ekskluzywne wyróżnienie dla tych, którzy nie tylko kształtują teraźniejszość, ale także tworzą przyszłość sektora medycznego. Laureaci tej prestiżowej nagrody zostaną wyłonieni przez starannie dobraną kapitułę złożoną z uznanych ekspertów oraz, po raz pierwszy na świecie, sztucznej inteligencji (AI).

Jesteśmy dumni, że partnerami wydarzenia są Instytut Innowacyjnych Technologii i Sztucznej Inteligencji Dubai(IOIT) Westminster Apsley Alumni Society Club of London oraz Quantum Media PRESS.

Konferencja “Wizjonerzy Przyszłości” Medical EXPO to nie tylko platforma do prezentacji innowacji, ale także miejsce wymiany wiedzy i inspiracji, które umożliwia tworzenie nowych, przyszłościowych rozwiązań w medycynie. Zapraszamy wszystkich liderów i innowatorów branży medycznej do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu w dniach 6-7 Grudzień. Więcej na https://warsawmedicalexpo.com/wizjonerzy-przyszlosc/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać! Biuro prasowe
2025-01-03 | 08:00

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Dawid Uczy to platforma nauczyciela biologii i chemii, który postanowił poszerzyć ofertę świadczonych usług. Od teraz pomaga także w przygotowaniu odwołania od
Edukacja Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
2024-12-31 | 15:30

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku jest placówką z tradycjami. Istnieje od ponad 100 lat i dba o to, żeby narzędzia i środki dydaktyczne, które
Edukacja UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
2024-12-28 | 01:00

UX – zawód przyszłości Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0

Po maszynie parowej, elektryczności i komputerach - rozwój biotechnologii, nanotechnologii i sztucznej inteligencji ma być punktem zwrotnym w historii ludzkości. Zmiany gospodarcze

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.