Ekovoltis dostawcą energii elektrycznej dla Muzeum Wojska Polskiego
Ekovoltis informuje o podpisaniu umowy na dostawę energii elektrycznej dla Muzeum Wojska Polskiego – jednej z najważniejszych instytucji kulturalnych w Polsce. Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2025 roku i obejmuje dostawy aż do sześciu punktów odbioru.
Wybór Ekovoltis na dostawcę energii podkreśla naszą pozycję zaufanego partnera dla sektora publicznego. Dzięki naszym stabilnym, bardziej ekonomicznym i elastycznym rozwiązaniom energetycznym wspieramy instytucje o strategicznym znaczeniu, umożliwiając im optymalizację kosztów oraz zapewniając niezawodność dostaw.
Energia dopasowana do potrzeb
Nasze doświadczenie, głęboka znajomość rynku energetycznego oraz indywidualne podejście pozwalają nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby każdego klienta i umożliwiają oszczędności na rachunkach za prąd. Współpraca z Muzeum Wojska Polskiego to nie tylko dostarczanie energii, ale również wsparcie w realizacji ich misji – ochrony i promowania dziedzictwa narodowego.
Warto podkreślić, że Ekovoltis specjalizuje się w dostarczaniu energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł (OZE). Dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z ekologicznych rozwiązań, które sprzyjają ochronie środowiska, jednocześnie spełniając najwyższe standardy niezawodności.
Dlaczego Ekovoltis?
✔ Stabilność i niezawodność – ciągłość dostaw energii to podstawa działania każdej instytucji publicznej.
✔ Energia z odnawialnych źródeł (OZE) – dostarczamy energię pochodzącą z odnawialnych źródeł, co pozwala naszym klientom działać w sposób ekologiczny i wspierać ochronę środowiska
✔ Indywidualne podejście – dokładna analiza potrzeb klienta pozwala nam oferować najlepsze/ optymalne warunki współpracy.
✔ Profesjonalna obsługa – zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji umowy.
Podpisanie tej umowy to kolejny krok w budowie długofalowej współpracy Ekovoltis z sektorem publicznym. Wierzymy, że nasze nowoczesne podejście do zarządzania energią pozwoli Muzeum Wojska Polskiego jeszcze skuteczniej realizować swoje cele.
Dziękujemy za zaufanie i z niecierpliwością czekamy na efekty naszej współpracy!

PGE i Ørsted udostępnią terminal instalacyjny T5 w Gdańsku dla projektu Ocean Winds

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.