Ekovoltis dostawcą energii elektrycznej dla Muzeum Wojska Polskiego
Ekovoltis informuje o podpisaniu umowy na dostawę energii elektrycznej dla Muzeum Wojska Polskiego – jednej z najważniejszych instytucji kulturalnych w Polsce. Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2025 roku i obejmuje dostawy aż do sześciu punktów odbioru.
Wybór Ekovoltis na dostawcę energii podkreśla naszą pozycję zaufanego partnera dla sektora publicznego. Dzięki naszym stabilnym, bardziej ekonomicznym i elastycznym rozwiązaniom energetycznym wspieramy instytucje o strategicznym znaczeniu, umożliwiając im optymalizację kosztów oraz zapewniając niezawodność dostaw.
Energia dopasowana do potrzeb
Nasze doświadczenie, głęboka znajomość rynku energetycznego oraz indywidualne podejście pozwalają nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby każdego klienta i umożliwiają oszczędności na rachunkach za prąd. Współpraca z Muzeum Wojska Polskiego to nie tylko dostarczanie energii, ale również wsparcie w realizacji ich misji – ochrony i promowania dziedzictwa narodowego.
Warto podkreślić, że Ekovoltis specjalizuje się w dostarczaniu energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł (OZE). Dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z ekologicznych rozwiązań, które sprzyjają ochronie środowiska, jednocześnie spełniając najwyższe standardy niezawodności.
Dlaczego Ekovoltis?
✔ Stabilność i niezawodność – ciągłość dostaw energii to podstawa działania każdej instytucji publicznej.
✔ Energia z odnawialnych źródeł (OZE) – dostarczamy energię pochodzącą z odnawialnych źródeł, co pozwala naszym klientom działać w sposób ekologiczny i wspierać ochronę środowiska
✔ Indywidualne podejście – dokładna analiza potrzeb klienta pozwala nam oferować najlepsze/ optymalne warunki współpracy.
✔ Profesjonalna obsługa – zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji umowy.
Podpisanie tej umowy to kolejny krok w budowie długofalowej współpracy Ekovoltis z sektorem publicznym. Wierzymy, że nasze nowoczesne podejście do zarządzania energią pozwoli Muzeum Wojska Polskiego jeszcze skuteczniej realizować swoje cele.
Dziękujemy za zaufanie i z niecierpliwością czekamy na efekty naszej współpracy!

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!

BCC: Energetyka, podsumowanie roku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.