Komunikaty PR

Europa Centralna w Gliwicach z bonem turystycznym

2021-11-03  |  14:50
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Żelazińska
Valkea Media

Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/

Wychodząc na wprost oczekiwaniom odwiedzających, Europa Centralna wprowadziła internetowy system zakupu kompleksowej oferty rozrywkowej i gastronomicznej, z której można skorzystać za pomocą bonu turystycznego. To inicjatywa ułatwiająca rodzinom dostęp do szerokiego spektrum atrakcji, a także forma wsparcia sektorów najbardziej dotkniętych skutkami pandemii.   

Europa Centralna w Gliwicach staje się jednym z największych w regionie centrów aktywnego spędzania wolnego czasu. To efekt konsekwentnie wdrażanej w tym obiekcie strategii realizowanej przez jego zarządcę. Sierra Balmain stawia przede wszystkim na obecność w centrum oryginalnych, niedostępnych nigdzie indziej konceptów, jak największa w Polsce makieta kolejowa, jedyny w Gliwicach park trampolin, wystawa klocków LEGO czy egzotycznych pająków. Tak przygotowana oferta to magnes, który przyciąga do Europy Centralnej tysiące odwiedzających z całej Aglomeracji Śląskiej. Kolejne premierowe otwarcia, m.in. Funzeum, czyli muzeum z pogranicza iluzji i sztuki, czy ekspozycja akwarystyczno-terrarystyczna SilesiaExotic, planowane są jeszcze jesienią tego roku. Teraz ze wszystkich tych atrakcji oraz dostępnej w Europie Centralnej oferty gastronomicznej rodziny mogą skorzystać, realizując bon turystyczny.

„Przygotowana przez nas platforma rezerwacji pakietów jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, natomiast procedura realizacji bonu bardzo prosta i niewymagająca wielu czynności. Mam więc nadzieję, że taka forma organizacji wizyty w Europie Centralnej spodoba się rodzicom i z chęcią będą odwiedzać nas ze swoimi pociechami. Wszystkie atrakcje dostępne w przygotowanych pakietach są czynne 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe” –  mówi Jakub Paczyński, prezes zarządu Kolejkowa.

Aby skorzystać z możliwości realizacji bonu w Europie Centralnej, należy w pierwszej kolejności uzyskać kod płatności na platformie ZUS, a potem wejść na stronę www.kolejkowo.pl/bon-turystyczny-europa-centralna i zarezerwować wizytę.

„Mamy świadomość tego, jak istotne jest wsparcie dla naszych najemców i minimalizowanie poniesionych z powodu pandemii strat finansowych. Liczę na to, że przygotowana z tak wielkim zaangażowaniem inicjatywa dotycząca możliwości realizacji w Europie Centralnej bonów turystycznych wpłynie znacząco na odwiedzalność i obroty naszych miejsc rozrywki oraz punktów gastronomicznych” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Rodzice mają pełną swobodę w wyborze oferty i do dyspozycji kilka pakietów z atrakcjami wraz z talonem gastronomicznym. Przedstawiciel Europy Centralnej dopełni formalności podczas rozmowy telefonicznej. Bilety wstępu będą wysyłane pocztą elektroniczną i ważne przez 10 dni od realizacji zamówienia. Z bonu turystycznego można skorzystać do końca września 2022 roku.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gospodarka DEREGULACJa PRAWA GOSPODARCZEGO STANOWISKO ZP BCC Biuro prasowe
2024-05-17 | 09:00

DEREGULACJa PRAWA GOSPODARCZEGO STANOWISKO ZP BCC

Ministerstwo Rozwoju i Technologii prowadzi konsultacje projektu nowelizacji ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu deregulacji prawa gospodarczego i administracyjnego. Związek
Gospodarka Panel: System Podatkowy, fiskalny, biznes - BCC na EKG
2024-05-16 | 12:00

Panel: System Podatkowy, fiskalny, biznes - BCC na EKG

„System Podatkowy, fiskalny, biznes” - to tytuł panelu dyskusyjnego, który odbył się 8 maja - drugiego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego. W dyskusji udział wziął
Gospodarka WDROŻENIE OBLIGATORYJNEGO KSeF. Opinia BCC.
2024-05-16 | 11:31

WDROŻENIE OBLIGATORYJNEGO KSeF. Opinia BCC.

Business Centre Club popiera wdrożenie systemu KSeF jednocześnie dla wszystkich podatników. Dzięki temu rozwiązaniu, wszyscy podatnicy będą mogli dostosować swoje procesy w tym samym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne

Start-upy mogą się starać o wsparcie. Trwa nabór do programu rozwoju innowacyjnych pomysłów na biznes

Trwa nabór do „Platform startowych dla nowych pomysłów” finansowany z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021–2027. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała sześć partnerskich ośrodków innowacji, które będą oferować start-upom bezpłatne programy inkubacji. Platformy pomogą rozwinąć technologicznie produkt i zapewnić mu przewagę konkurencyjną, umożliwią dostęp do najlepszych menedżerów i rynkowych praktyków, ale też finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć. Każdy z partnerów przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich branż, ale także specjalizuje się w konkretnej dziedzinie. Jest więc oferta m.in. dla sektora motoryzacyjnego, rolno-spożywczego, metalowo-maszynowego czy sporttech.

Transport

Kolej pozostaje piętą achillesową polskich portów. Zarządy liczą na przyspieszenie inwestycji w tym obszarze

Nazywane polskim oknem na Skandynawię oraz będące ważnym węzłem logistycznym między południem i północą Europy Porty Szczecin–Świnoujście dynamicznie się rozwijają. W kwietniu 2024 roku wydano decyzję lokalizacyjną dotycząca terminalu kontenerowego w Świnoujściu, który ma szansę powstać do końca 2028 roku. Zdaniem ekspertów szczególnie ważnym elementem rozwoju portów, podobnie jak w przypadku innych portów w Polsce, jest transport kolejowy i w tym zakresie inwestycje są szczególnie potrzebne. – To nasza pięta achillesowa – przyznaje Rafał Zahorski, pełnomocnik zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ds. rozwoju.

Polityka

Projekt UE zyskuje wymiar militarny. Wojna w Ukrainie na nowo rozbudziła dyskusję o wspólnej europejskiej armii

Wspólna europejska armia na razie nie istnieje, a w praktyce obronność to wyłączna odpowiedzialność państw członkowskich UE. Jednak wybuch wojny w Ukrainie, tuż za wschodnią granicą, na nowo rozbudził europejską dyskusję o potrzebie posiadania własnego potencjału militarnego. Jak niedawno wskazał wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Europa powinna mieć własne siły szybkiego reagowania i powołać komisarza ds. obronności, ponieważ stoi obecnie w obliczu największych wyzwań od czasu zakończenia II wojny światowej. – Musimy zdobyć własną siłę odstraszania i zwiększać wydatki na obronność – podkreśla europoseł Janusz Lewandowski.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.