Komunikaty PR

Esaliens24 - nowa aplikacja do zarządzania oszczędnościami od Esaliens TFI

2020-06-29  |  13:00

Esaliens TFI SA uruchomił dla swoich klientów bezpłatną aplikację mobilną Esaliens24 do zarządzania oszczędnościami. Aplikacja jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i uczestników planów oszczędnościowych w zakładach pracy - PPE i PPK.

„Konsekwentnie staramy się, przy pomocy nowoczesnych narzędzi, rozszerzyć naszym klientom możliwości w zakresie zarządzania oszczędnościami. Esaliens24 to aplikacja, która uczyni ten proces znacznie łatwiejszym, bardziej intuicyjnym i co ważne, dostępnym z poziomu smartfona. Niezależnie od miejsca czy godziny nasi klienci mogą w przystępny sposób sprawdzić zarówno aktualny status dokonanych inwestycji, jak i złożyć zlecenia” – wyjaśnia Jacek Treumann, członek zarządu Esaliens TFI.

Esaliens24 to przyjazna i intuicyjna aplikacja mobilna oferująca pełne możliwości dostępne wcześniej na platformie www.Esaliens24.pl. Nowością jest możliwość wygodnego logowania z użyciem biometrycznych funkcjonalności, które udostępniają urządzenia mobilne, takie jak odcisk palca czy rozpoznanie twarzy. Oczywiście warunkiem wykorzystania tych funkcjonalności jest wola użytkownika i uruchomienie odpowiedniej opcji na swoim smartfonie.

Po zalogowaniu na swoje konto, użytkownik serwisu od ręki ma dostęp do najpotrzebniejszych informacji. Jest to podsumowanie inwestycji w funduszach Esaliens w podziale na 3 kategorie. Pierwsza z nich zawiera wszystkie niezbędne dla klienta dane na temat inwestycji w ramach oferowanych przez Esaliens produktów o charakterze emerytalnym (Indywidualne Konto Emerytalne, Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego, PPE lub PPK), druga - dane o inwestycjach o charakterze regularnym w ramach Celowych Planów Oszczędnościowych. W skład ostatniej kategorii wchodzi komplet informacji o pozostałych inwestycjach.

Przejrzysty projekt w komfortowy sposób daje najlepszą wiedzę o przeprowadzanych operacjach, jak i strategii inwestycyjnej czy np. upoważnionych osobach. Dodatkowe funkcje to m.in. utworzenie wykresu zmiany wartości inwestycji w wybranym okresie, czy komfortowe składanie zleceń.

Aplikacja Esaliens24 jest dostępna bezpłatnie na kluczowych systemach operacyjnych - Android i iOS.

(Android) link do Googe Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.esaliens24

(iOS) link do App Store: https://apps.apple.com/pl/app/esaliens24/id1506225838?l=pl

***

Kontakt dla mediów:

Robert Noremberg tel: +48 660 699 964, mail: r.noremberg@unicornmedia.pl

ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA (dawniej Legg Mason) zarządza 25 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi, oferując polskim inwestorom rozwiązania oparte na inwestycjach w różnorodne klasy aktywów na wielu krajowych i międzynarodowych rynkach. Prowadzi najstarszy i najdłużej działający pracowniczy program emerytalny (PPE) i jest jednym z liderów tego rynku w Polsce (ok. 16% rynku PPE z funduszami inwestycyjnymi).

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny, który należy traktować jako ilustrację, nie prognozę. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ani oferty publicznej w rozumieniu ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, doradztwa inwestycyjnego, innego rodzaju doradztwa, ani rekomendacji do zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, jak również innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategie inwestycyjne. Esaliens TFI SA, zarządzające funduszami Esaliens, działa na podstawie decyzji z dnia 18.06.1998 r., wydanej przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse BRAK ZDJĘCIA
2020-07-14 | 16:00

Fundusz Hipoteczny DOM Ambasadorem Etyki ZPF

Najstarszy i największy fundusz hipoteczny w Polsce - podczas Walnego Zgromadzenia Związku Przedsiębiorstw Finansowych, które odbyło się w ubiegłym tygodniu - otrzymał tytuł "Ambasadora Etyki" Komisji Etyki
Finanse Jaki jest potencjał sektora inwestycyjnego na Śląsku?
2020-07-14 | 01:00

Jaki jest potencjał sektora inwestycyjnego na Śląsku?

Wszystko wskazuje na to, że przyszłością Górnego Śląska nie jest węgiel. Rozwój lokalnej gospodarki wymaga inwestycji w branże innowacyjne, o wysokiej wartości dodanej.
Finanse 14 mln zł dla seniorów
2020-07-13 | 13:00

14 mln zł dla seniorów

Fundusz Hipoteczny DOM podsumował na koniec czerwca wartość świadczeń pieniężnych wypłacanych seniorom z tytułu renty dożywotniej. Od początku działalności, czyli od blisko 12 lat

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Polska w ogonie Europy pod względem leczenia alergii – z 12 mln osób chorych odczula się tylko 20 proc. Brak leczenia zwiększa ryzyko zachorowania na COVID-19

Alergia to problem 12 mln Polaków. Przyczyną jej rozwoju są alergeny znajdujące się w pyłkach drzew, traw, zbóż, chwastów, odchodach roztoczy kurzu domowego czy w sierści i naskórku zwierząt domowych. Najczęstsze objawy choroby to katar, zatkany nos, zaczerwienienie spojówek, swędzenie oczu czy suchy kaszel. Alergia to nie tylko choroba dokuczliwa, ale i groźna. Nierozpoznana albo nieleczona prawidłowo może prowadzić do rozwoju astmy oskrzelowej. Dlatego lekarze podkreślają, że kluczowa jest szybka diagnoza i leczenie, które zwłaszcza teraz – w czasie pandemii SARS-CoV-2 – może zapobiec wniknięciu wirusa do organizmu przez błony śluzowe.

 

Prawo

Przedsiębiorcy liczą na progospodarcze inicjatywy prezydenta. Oczekują też jasnych standardów stanowienia prawa

Organizacje zrzeszające przedsiębiorców apelują do prezydenta o jasne określenie kryteriów, które musi spełniać ustawa dotycząca spraw gospodarczych, by zyskać jego podpis. Postulują, żeby każda tego typu zmiana prawa była poprzedzona konsultacjami ze stronami dialogu społecznego i przedstawicielami przedsiębiorców, zapewniała odpowiednio długie vacatio legis, a te dotyczące zwiększania obciążeń podatkowych wymagały 3/5 większości sejmowej. – Prezydent nie wpływa bezpośrednio na gospodarkę i przedsiębiorczość, ale może być otwarty na głosy środowiska przedsiębiorców – uważa główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

E-commerce

Sprzedaż okularów przez internet może znacząco wzrosnąć. Polska aplikacja pozwoli przymierzyć oprawki w rozszerzonej rzeczywistości

Narzędzia oparte na rozszerzonej rzeczywistości, które umożliwiają wirtualne przymierzenie produktu przed zakupem w sieci, mogą zminimalizować liczbę zwrotów. – Według niemieckiego zrzeszenia branży internetowej Bitkom co ósmy zakup w internecie jest zwracany do sklepu, co zwiększa koszty poniesione przez sprzedawców – tłumaczy Beata Badzyńska z Sensi Labs, firmy, która stworzyła aplikację Glasses Click & Fit pozwalającą wirtualnie dopasować okulary. Innowacyjne rozwiązanie nie nakłada oprawek na zdjęcie, ale tworzy realny model 3D twarzy, dzięki czemu klient może w telefonie przejrzeć się jak w lusterku. Aplikacja działa na platformie iOS oraz, co było dotąd niespotykane, na Androidzie.

Bankowość

Pandemia może zwiększyć popyt na doradztwo finansowe. Polacy będą szukać sposobów na pomnożenie gotówki

Strach przed koronawirusem i kryzysem w połączeniu z bardzo niskim oprocentowaniem lokat sprawiły, że tylko w marcu i kwietniu Polacy wypłacili z banków rekordową kwotę 46 mld zł, a więcej osób trzyma swoje oszczędności w gotówce.  – Trzymanie pieniędzy w  skarpecie nie jest dobrym zabezpieczeniem na 2020 rok. Podstawą tego zabezpieczenia jest dbałość o finanse osobiste – mówi prezes Fundacji EFPA Polska, Mariola Szymańska-Koszczyc. Jak podkreśla, w trudnych czasach warto zwrócić się do profesjonalnego doradcy finansowego, który pomoże w podjęciu dobrej decyzji i pomnożeniu gotówki. W Polsce rozwój rynku doradztwa finansowego wciąż jednak utrudniają nieprzystające regulacje i przekonanie klientów, że nie muszą płacić za tego typu usługi.