Komunikaty PR

Moc detalu – oryginalne przyciski spłukujące, które nadadzą charakter łazience

2024-06-17  |  11:30

Tak jak biżuteria potrafi podkreślić „look” stylizacji, tak elementy wyposażenia mogą wydobyć urok każdej aranżacji. Dotyczy to także łazienek – pomieszczeń, co do których chcemy, by prezentowały się ponadczasowo i oryginalnie przez długi czas. W tym kontekście istotna jest także spójność – ze stylem wnętrza i w ramach poszczególnych rozwiązań – a tę możemy osiągnąć m.in. dobierając odpowiedni przycisk spłukujący.

Przyciski spłukujące dają nieograniczone możliwości w kreowaniu charakteru łazienki. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, szkło, tworzywo, a nawet beton, marmur czy drewno. Występują także w różnych wariantach, jeśli chodzi o aktywację spłukiwania, np. uruchamianie manualne lub elektroniczne. Dostępność rozwiązań pozwala dopasować przycisk do aranżacji i pozostałych jej elementów. Dziś przyglądamy się modelom, które - dzięki oryginalnemu wykończeniu – same w sobie stanowią ozdobę wnętrza.

Czas płynie

Odwaga to często klucz otwierający drzwi do niebanalnych wnętrz. Przy projektowaniu trzeba jednak zachować pewne granice i ostrożność, by nie dopuścić do przesytu. Wiedzą o tym architekci, którzy podkreślają, że rozwiązanie leży w detalach. Przykładem jest TECEsquare w wariancie rdzawa stal. Ten unikalny przycisk pozwala nadać aranżacji unikalny klimat. I choć rdza do niedawna kojarzona była z przemijaniem, wiekowością, zużyciem, teraz zmieniła swoje znaczenie, reprezentując urok naturalnych procesów. Dlatego w ostatnim czasie na popularności zyskują elementy wyposażenia i powierzchnie, które swoim wyglądem odwzorowują wiekowe i zniszczone struktury, a efekt korozji to jeden z najoryginalniejszych sposobów na nadanie wnętrzu osobowości.

Przycisk TECEsquare rdzawa stal sprawdzi się w łazienkach urządzonych zarówno w stylu loftowym, jak i nowoczesnym, który cechuje się dużym eklektyzmem. Pozwoli także wprowadzić nieco surowości do przytulnych, utrzymanych w ciepłych tonacjach aranżacji. Jego naturalny urok tkwi w efekcie skorodowanych stalowych pigmentów. Dzięki temu, że jest wytwarzany ręcznie - we współpracy marki TECE z lakiernią Lehner - zyskuje on swój indywidualny, niepowtarzalny charakter. Z kolei specjalne procesy gwarantują trwałość, odporność na wilgoć i łatwość utrzymania w czystości.

Moda na metal

Wykonane z metalu elementy wyposażenia to silny trend w aranżacji łazienek. Materiał ten, kojarzony głównie dotychczas ze stalą, ukazał swe nowe oblicza, oferując nieodkryty potencjał w projektowaniu pomieszczeń sanitarnych. Warto go odkryć z przyciskami do WC TECEsolid. Grafit, nikiel, mosiądz, brąz – każdy z nich zachwyca trwałością, strukturalnym wykończeniem oraz ponadczasowym designem. Ich urok tkwi w minimalistycznej formie, klasycznych, prostych liniach oraz solidnym wykonaniu, dzięki czemu wpisuje się zarówno w projekty obiektów publicznych, jak i wyrafinowanych prywatnych pomieszczeń sanitarnych.

Metal może stanowić dominantę w pomieszczeniu, nadawać i podkreślać unikalny charakter wnętrza. Dzięki bogactwu i różnorodności wariantów wpisze się w wiele aranżacji łazienek – zarówno urządzonych minimalistycznie, nowocześnie, jak i w stylu industrialnym czy glamour. Grafit i nikiel – o linearnej fakturze – oraz mosiądz i brąz - z diamentowym szlifem – wprowadzają do aranżacji łazienki urok metalowych, szlachetnych powierzchni. Dzięki nowym wariantom architekci mają do dyspozycji większy wachlarz rozwiązań i wykończeń, które idealnie wpisują się w styl łazienki.

Wyjątkowe z natury

Moda na inspirowane przyrodą łazienki nie przemija. Barwy ziemi, naturalne materiały, botaniczne wzory pozwalają wykreować sprzyjający relaksacji klimat. Odpowiedzią na tę potrzebę bliskości są przyciski spłukujące do WC TECEloop. Inspirowane i wykonane z naturalnych materiałów, pozwalają zwiększyć komfort użytkowania łazienki i wprowadzić do niej upragnione doznania. Modele dostępne są m.in. w wariancie beton, jasny dąb, marmur i kamień łupkowy.

Beton – niegdyś w ukryciu, dziś na pierwszym planie. Z dumą prezentuje się w łazienkach, urzeka minimalizmem i surowością. Sprawdzi się jako element wyposażenia łazienek urządzonych w stylu industrialnym oraz zachwyci fanów chłodnych aranżacji. Osoby, które na pierwszym planie stawiają przytulność, docenią z kolei przycisk TECEloop w wariancie jasny dąb. Drewno bowiem, jak żaden inny materiał, pozwala nadać naturalny charakter wnętrzu oraz sprawić, że staje się ono ciepłe i przyjemne dla zmysłów. Majestatyczny, a zarazem delikatny marmur zachwyca swoim pięknem i szlachetnością od pokoleń. Przycisk TECEloop w tym wykończeniu podkreśli unikalny, a zarazem szlachetny charakter łazienki. Kamień łupkowy intryguje z kolei surową elegancją i strukturą. Zafascynowani wielowymiarowością i tajemniczością kamienia, możemy odkryć jego prawdziwą naturę w nowoczesnym detalu.

System modułowy TECEloop pozwala na spersonalizowanie przycisku spłukującego i dopasowanie do indywidualnego gustu oraz stylu wykończenia łazienki. Dokonuje się tego poprzez dobór płytki i koloru przycisków. Dodatkowo przyciski mogą być montowane tradycyjnie, tj. natynkowo, a także w sposób zlicowany z powierzchnią ściany – za pomocą dodatkowej ramki.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Lodówki Candy o pojemności XXL – w sam raz na upały Biuro prasowe
2024-06-26 | 13:00

Lodówki Candy o pojemności XXL – w sam raz na upały

Candy wprowadziła na rynek nowe chłodziarko-zamrażarki z rodziny Fresco 300, które przy standardowej szerokości 60 cm, charakteryzują się imponującą pojemnością nawet 409
Dom Samsung wprowadza na rynek klasę urządzeń AI
2024-06-26 | 11:00

Samsung wprowadza na rynek klasę urządzeń AI

Samsung prezentuje „Klasę AI”, czyli urządzenia, które dzięki zaawansowanym funkcjom wykorzystującym sztuczną inteligencję mogą realnie pomóc nam w codziennych
Dom Ulow-E - grzejnik niskotemperaturowy do pomp ciepła
2024-06-26 | 11:00

Ulow-E - grzejnik niskotemperaturowy do pomp ciepła

Ze względu na rosnące koszty ogrzewania coraz więcej inwestorów decyduje się na niskotemperaturowe systemy ogrzewania, zarówno w nowobudowanych domach, jak

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

W lasach, na plażach i górskich szlakach zalegają tony plastikowych odpadów. To katastrofa dla środowiska

Wraz z początkiem sezonu letniego rośnie sterta śmieci zalegających na polskich plażach, górskich szlakach i w lasach. To tzw. weekendowe śmieci, czyli opakowania po jedzeniu i napojach, jednorazowe naczynia, grille, mokre chusteczki, zużyte pieluchy, ale też niedopałki papierosów i kapsle. To nie tylko kwestia estetyki, ale także ekologii. Tym bardziej że gros odpadów stanowią plastikowe śmieci. W problem nieoddawanych do recyklingu odpadów i zalewu jednorazowych plastików wymierzone są przede wszystkim regulacje prawne przyjmowane na poziomie UE, ale też akcje edukacyjne. Na przestrzeni ostatnich trzech dekad nastąpił w świadomości Polaków duży postęp, ale tony zbieranych śmieci w trakcie akcji sprzątania świadczą o tym, że wciąż jest wiele do zrobienia.

Nauka

Polski sektor kosmiczny rośnie w siłę. Niszą dla krajowych firm może być diagnoza, naprawa czy tankowanie satelitów na orbicie

W bazie danych Europejskiej Agencji Kosmicznej zarejestrowanych jest kilkaset polskich firm, a aparatura made in Poland poleciała w kosmos już w ponad 80 misjach. Polski sektor kosmiczny odnotowuje dynamiczny rozwój, brakuje jednak przepisów kompleksowo regulujących zasady wykonywania działalności kosmicznej i nadzoru nad nią. Resort rozwoju przygotował projekt ustawy o działalności kosmicznej, która ma zapewnić najwyższe normy bezpieczeństwa i pomóc w zrównoważonym korzystaniu z przestrzeni kosmicznej. Ustawa ma zostać przyjęta przez rząd jeszcze w III kwartale tego roku.

Transport

Ostatnie przygotowania do uruchomienia strefy czystego transportu w stolicy. Straż miejska została wyposażona w mobilny punkt kontroli

1 lipca w Warszawie zacznie działać pierwsza w Polsce i w naszej części Europy strefa czystego transportu. Obejmie 37 km kw., czyli w sumie ok. 7 proc. powierzchni stolicy – to teren Śródmieścia, części Woli, Pragi Północ i Pragi Południe, do którego nie będą mogły wjeżdżać najstarsze auta, niespełniające konkretnych wymogów. – Obostrzenia, które wprowadzimy 1 lipca, spowodują, że stężenie tlenków azotu, spadnie mniej więcej o 20 proc., a cząstek stałych – o 11 proc. – zapowiada Jakub Dybalski, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.