Komunikaty PR

TFS wprowadza specjalną ofertę kredytową dla niepełnosprawnych

2021-10-12  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt

Maciej Sitarski
multiAN

ul. Godebskiego 20
05-820 Piastów
maciej.sitarski|multian.pl| |maciej.sitarski|multian.pl
511-114-178
www.multian.pl/

Toyota Financial Services (TFS) oferuje promocyjną ofertą kredytu na zakup modeli ze specjalną zabudową Mobility lub Carospeed, która dedykowana jest dla osób z niepełną sprawnością ruchową. Klienci indywidualni mogą liczyć na obniżoną prowizję za udzielenie finansowania oraz pomniejszone oprocentowanie kredytu. Dzięki temu mogą zaoszczędzić ponad 10 tysięcy złotych w przypadku kilkuletniej umowy. Jednocześnie, TFS kontynuuje wsparcie akcji #jedziemyzpomocą, w ramach której przekazał właśnie kolejne auto dla szpitala.

Nowa oferta finansowania zakupu modeli Proace Verso oraz Proace Verso City ze specjalistyczną zabudową Mobility, opiera się promocyjnych warunkach Standard Kredytu. Toyota Financial Services obniżył oprocentowanie o 3 p.p. (do 3,99%) dla umów od 36 do 96 miesięcy oraz zmniejszył wysokość prowizji do maksymalnie 2p.p. Przykładowo, takie warunki pozwalają klientom na oszczędności ok. 11 000 zł w przypadku 5-letniej umowy kredytowej - czyli ok. 190 zł oszczędności miesięcznie w porównaniu ze standardową wersją kredytu.

Toyota Proace z zabudową Mobility dedykowana jest klientom z niepełną sprawnością ruchową. Model ten może zostać wyposażony w specjalne platformy, najazdy teleskopowe z bieżnią antypoślizgową i windy elektryczne. Wszystkie te udogodnienia umożliwiają łatwe wprowadzenie do samochodu osoby na wózku inwalidzkim. O bezpieczeństwo podróżnego podczas jazdy zadba kompleksowy, atestowany zestaw, który składa się z listew cargo na podłodze, pasów mocujących wózek oraz 3-punktowych pasów bezpieczeństwa dla pasażera. System PROACE Mobility można dostosować do własnych potrzeb, dodając do niego również elementy opcjonalne.

Klienci decydujący się na zakup modeli Proace w wersji Mobility, mogą także ubiegać się o dofinansowanie PFRON do zakupu oprzyrządowania samochodu dla osób z dysfunkcją narządu ruchu. Wówczas mogą liczyć na jeszcze większe oszczędności z tytułu zakupu nowego auta.

- Stosowane rozwiązania w samochodach Proace City Verso czy Proace Verso, mają zapewnić klientom bezpieczeństwo i mobilność przy możliwie jak najniższych kosztach finansowania. Takie właśnie główne założenie przyświecało nam podczas tworzenia specjalnej oferty kredytowej – mówi Bartosz Suchecki, Kierownik Wydziału Produktu i Innowacji w Toyota Bank Polska S.A.

Kolejnym rozwiązaniem wspierającym osoby z niepełną sprawnością ruchową jest doposażenie Carospeed, które jest bezpłatnie montowane do wybranych samochodów marki Toyota na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności. Carospeed to system, który umożliwia prowadzenie samochodu osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. Urządzenie działa na zasadzie gaz-hamulec i montowane jest pomiędzy kierownicą, a lewarkiem automatycznej skrzyni biegów. Pojazdy z doposażeniem Carospeed są również dostępne w promocyjnej ofercie finansowania TFS.

Szczegóły dotyczące oferty promocyjnej Standard Kredytu na zakup modeli z zabudową Mobility lub doposażeniem Carospeed: https://www.toyotabank.pl/odkryj-pelnie-mobilnosci

#jedziemyzpomocą – przekazanie kolejnej Toyoty szpitalowi

Toyota Financial Services aktywnie kontynuuje także udział w akcji #jedziemyzpomocą, która została zapoczątkowana w pierwszych miesiącach pandemii przez Toyota Motor Poland. W ramach akcji TFS przekazuje auta bez jakichkolwiek kosztów wynajmu szpitalom, które w dalszym ciągu stawiają czoła epidemii koronawirusa. Na początku października wydano kolejne auto – Toyota Corolla Hybrid - które trafiło do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu i będzie miało za zdanie zapewnienie mobilności personelowi medycznemu tej placówki.

- Przez 1,5 roku nasze samochody wydane placówkom medycznym pokonały blisko 200 000 km, przewożąc próbki do badań oraz transportując personel medyczny. Co bardzo ważne, nie było momentu w którym przekazane Toyoty zawiodłyby Medyków. Wybór wersji samochodu czyli hybrydy, nie jest tutaj przypadkowy - zależy nam na tym, aby oprócz spełnienia wymagań niezawodności i mobilności, samochód był również maksymalnie ekologiczny i ekonomiczny – mówi Adam Rodak, Kierownik Strefowy w Wydziale Rozwoju Sieci Dilerskiej Toyota Bank Polska S.A.

 

Informacja o banku:

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: multiAN
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Gdzie nie logować się na konto bankowe? Świadomość potencjalnych zagrożeń Biuro prasowe
2024-07-02 | 08:30

Gdzie nie logować się na konto bankowe? Świadomość potencjalnych zagrożeń

W czasach, gdy coraz więcej codziennych transakcji przenosi się do świata online, bezpieczeństwo kont bankowych jest absolutnym priorytetem. Zachowanie ostrożności podczas logowania jest
Finanse Jak zarobić na mieszkaniu i wciąż w nim mieszkać?
2024-06-30 | 22:00

Jak zarobić na mieszkaniu i wciąż w nim mieszkać?

Coraz więcej mówi się o rencie dożywotniej, czyli hipotece odwróconej w modelu sprzedażowym. Zazwyczaj, gdy chcemy kupić nieruchomość, to udajemy się do banku
Finanse Co dalej z wykorzystaniem funduszy unijnych w ramach FENG 2021-2027?
2024-06-27 | 01:00

Co dalej z wykorzystaniem funduszy unijnych w ramach FENG 2021-2027?

Jak podało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, w ramach wykorzystania środków unijnych z programów na lata 2021-2027 podpisano do 2 czerwca br. umowy na realizację 3 974

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.