Komunikaty PR

Vivus zmienia się w Vivigo – nowa nazwa, ta sama wygoda i niezawodność

2024-12-20  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Biuro Prasowe
Vivus Finance

Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa
biuroprasowe|soonly.pl| |biuroprasowe|soonly.pl
221 221 227
soonly.pl

Soonly, lider rynku pożyczek online w Polsce, ogłosił rebranding swojej flagowej oferty pożyczkowej. Dotychczasowa marka Vivus, rozpoznawalna przez 84% polskich konsumentów, zmienia nazwę na Vivigo. Decyzja ta jest wynikiem strategicznego podejścia do dalszego rozwoju firmy oraz dostosowania wizerunku marki do oczekiwań nowoczesnych klientów.
 
- Vivigo to więcej niż nowa nazwa – to zapowiedź dynamicznego, przyszłościowego kierunku, w którym idziemy jako firma. Połączenie elementu ‘Viv’, znanego naszym klientom, z angielskim ‘GO’, oznaczającym ruch i dostępność, doskonale oddaje naszą misję: zapewnić dostęp do środków zawsze, wszędzie i w każdej chwili. Wystarczy smartfon, który stał się nowym portfelem – wyjaśnia Robert Szcześniewski, prezes Soonly.
 
Dlaczego Vivigo?
 
Rebranding marki to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów oraz chęć zaoferowania jeszcze bardziej atrakcyjnego i nowoczesnego wizerunku. Nazwa Vivigo odzwierciedla szybkość, mobilność i wygodę, które są fundamentami działania usługi.
 
- Nasza oferta to pożyczki, które można uzyskać w kilku prostych krokach, w pełni online. W dzisiejszych czasach to właśnie szybkość i niezawodność decydują o zaufaniu klientów. Vivigo to idealna nazwa, która komunikuje tę jakość – dodaje prezes Szcześniewski.
 
Soonly – lider z imponującymi wynikami
 
Spółka Soonly umacnia swoją pozycję na rynku consumer finance, osiągając w 2024 roku wyniki, które potwierdzają jej przewagę konkurencyjną. Łączna wartość udzielonych pożyczek przekroczyła 4 miliardy złotych. Baza klientów wynosi ponad 2 miliony osób, a miesięczna liczba aktywnych użytkowników stale rośnie, co czyni Soonly liderem w sektorze pożyczek online. Ale jak tłumaczy Szcześniewski firma jest dumna przede wszystkim z mniej oczywistego wskaźnika – odsetek naszych pożyczek, które są spłacane w terminie jest na poziomie podobnym jak w bankach. Jest to obiektywny wskaźnik, pokazujący, że podczas wzrostu nie zapominamy o strategii odpowiedzialnego pożyczania. Jak dodaje – choć pożyczki są krótkie, to z naszymi klientami budujemy relacje na lata. Jesteśmy ich sprawdzonym partnerem w zarządzaniu finansami osobistymi. 
 
Kiedy Vivigo?
 
Jak wyjaśnia Piotr Mazan, dyrektor marketingu w Soonly, dla klientów korzystających z usług Vivusa zmiana będzie w pełni transparentna i nie wpłynie na ich dotychczasowe warunki, ani funkcjonalność oferty. - Nowa nazwa i identyfikacja wizualna zostały oficjalnie zaprezentowane 19 grudnia, po sześciu miesiącach intensywnych prac – mówi Mazan. – Przy ich tworzeniu współpracowaliśmy z doświadczoną i uznaną międzynarodowo agencją BNA, która pomogła nam wprowadzić zmiany odpowiadające potrzebom najbardziej zaawansowanej technologicznie spółki pożyczkowej. Jesteśmy przekonani, że nowa wizja marki otworzy przed nami zupełnie nowe możliwości – z niecierpliwością czekamy na rozwój tego konceptu.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Vivus Finance
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Ailleron Innovation Forum 2025: Innowacje, które realnie zmieniają sektor finansowy Biuro prasowe
2025-06-30 | 15:00

Ailleron Innovation Forum 2025: Innowacje, które realnie zmieniają sektor finansowy

Ailleron Innovation Forum w Krakowie stało się centrum przełomowych idei i globalnych inspiracji. Liderzy FinTech spotkali się 12 czerwca  w Muzeum Sztuki i Techniki
Finanse Bitget dołącza do Organizacji UNICEF Game Changers, aby umożliwić edukację w zakresie blockchain dla 300 tys. osób w 2025 r.
2025-06-16 | 13:15

Bitget dołącza do Organizacji UNICEF Game Changers, aby umożliwić edukację w zakresie blockchain dla 300 tys. osób w 2025 r.

Wiodąca giełda kryptowalutowa Bitget i UNICEF Luksemburg ogłaszają nawiązanie współpracy w celu rozwijania umiejętności cyfrowych i technologicznych wśród
Finanse Przedsiębiorcy oczekują sprawiedliwego traktowania przez organy podatkowe
2025-06-11 | 17:00

Przedsiębiorcy oczekują sprawiedliwego traktowania przez organy podatkowe

- Wkrótce będziemy omawiać 13 pakiet deregulacyjny. Mamy już 350 propozycji zmian w przepisach, z tego 150 skierowanych do realizacji. Obecna deregulacja poprawiła atmosferę

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania

Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.