25 SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW
PMM
ul. Batorego 2/30
31-135 Kraków
dorota.zadroga|pmm.org.pl| |dorota.zadroga|pmm.org.pl
698989141
pmm.org.pl
Już 9 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnych warsztatów online, przygotowanych przez specjalistów International Happiness At Work Institute. Dwugodzinne szkolenie poświęcone będzie tematowi zaangażowania pracowników i wdrożeniu funkcji Chief Happiness Officer w instytucji.
Spotkanie poprowadzą Renata Kałużna, założycielka International Happiness at Work Institute oraz Dorota Wierzbicka-Kot, doświadczona trenerka i promotorka koncepcji happiness at work. Warsztaty są częścią kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi na szczęście w pracy jako ważny aspekt zarządzania zespołem. Choć spotkanie jest skierowane przede wszystkim do osób zajmujących stanowiska kierownicze i menedżerskie, udział może wziąć każda osoba zainteresowana rozwojem osobistym i budowaniem pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.
– Znamy rozmaite określenia na dbanie o komfort psychiczny za pomocą rzeczy, którymi się otaczamy, ludzi, z którymi spędzamy czas, ale pozostajemy uzależnieni od czynników zewnętrznych, a tym jest na przykład nasz zespół. Błędnie zakładamy, że jesteśmy skazani na myślenie o miejscu pracy jako czymś nieprzyjemnym. A wcale nie musi tak być, i tu właśnie może pomóc menedżer posiadający umiejętności zarządzania szczęściem w pracy – mówi Renata Kałużna, pomysłodawczyni i założycielka International Happiness at Work Institute i doświadczony menedżer. W ostatnich miesiącach zmierzyliśmy się ze zmianami o 180° - biura zamilkły, aktywni handlowcy przeszli w stan uśpienia, osoby dotychczas aktywne otrzymywały mniej zadań. Powrót do pracy na pełnych obrotach nie zajmie nam jednego dnia. Musimy nadzorować ten proces, aby pracownicy nie poczuli się przeładowani obowiązkami, ale jednocześnie byli wydajni. W tym właśnie pomogą nasze warsztaty.
Darmowa forma wydarzenia i jego kompaktowa forma pomogą zapoznać się z ideą zarządzania szczęściem w pracy, bez angażowania dużych środków i całego zespołu.
Informacje o szkoleniu:
Data i godzina: 9 czerwca 2020, 10:00-12:00
Prowadzące: Renata Kałużna i Dorota Wierzbicka-Kot
Forma szkolenia: online, dostęp poprzez link wysyłany mailowo
Zapisy na wydarzenie: https://www.lp.ihawi.com/25-sposobow-na-zwiekszenie-zaangazowania-pracownikow

CIMA i Templar Executives podpisały memorandum o współpracy w celu wzmocnienia odporności cybernetycznej w Europie

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.