25 SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW
PMM
ul. Batorego 2/30
31-135 Kraków
dorota.zadroga|pmm.org.pl| |dorota.zadroga|pmm.org.pl
698989141
pmm.org.pl
Już 9 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnych warsztatów online, przygotowanych przez specjalistów International Happiness At Work Institute. Dwugodzinne szkolenie poświęcone będzie tematowi zaangażowania pracowników i wdrożeniu funkcji Chief Happiness Officer w instytucji.
Spotkanie poprowadzą Renata Kałużna, założycielka International Happiness at Work Institute oraz Dorota Wierzbicka-Kot, doświadczona trenerka i promotorka koncepcji happiness at work. Warsztaty są częścią kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi na szczęście w pracy jako ważny aspekt zarządzania zespołem. Choć spotkanie jest skierowane przede wszystkim do osób zajmujących stanowiska kierownicze i menedżerskie, udział może wziąć każda osoba zainteresowana rozwojem osobistym i budowaniem pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.
– Znamy rozmaite określenia na dbanie o komfort psychiczny za pomocą rzeczy, którymi się otaczamy, ludzi, z którymi spędzamy czas, ale pozostajemy uzależnieni od czynników zewnętrznych, a tym jest na przykład nasz zespół. Błędnie zakładamy, że jesteśmy skazani na myślenie o miejscu pracy jako czymś nieprzyjemnym. A wcale nie musi tak być, i tu właśnie może pomóc menedżer posiadający umiejętności zarządzania szczęściem w pracy – mówi Renata Kałużna, pomysłodawczyni i założycielka International Happiness at Work Institute i doświadczony menedżer. W ostatnich miesiącach zmierzyliśmy się ze zmianami o 180° - biura zamilkły, aktywni handlowcy przeszli w stan uśpienia, osoby dotychczas aktywne otrzymywały mniej zadań. Powrót do pracy na pełnych obrotach nie zajmie nam jednego dnia. Musimy nadzorować ten proces, aby pracownicy nie poczuli się przeładowani obowiązkami, ale jednocześnie byli wydajni. W tym właśnie pomogą nasze warsztaty.
Darmowa forma wydarzenia i jego kompaktowa forma pomogą zapoznać się z ideą zarządzania szczęściem w pracy, bez angażowania dużych środków i całego zespołu.
Informacje o szkoleniu:
Data i godzina: 9 czerwca 2020, 10:00-12:00
Prowadzące: Renata Kałużna i Dorota Wierzbicka-Kot
Forma szkolenia: online, dostęp poprzez link wysyłany mailowo
Zapisy na wydarzenie: https://www.lp.ihawi.com/25-sposobow-na-zwiekszenie-zaangazowania-pracownikow

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

PGE Baltica, CRIST, WIKE i Grupa Przemysłowa Baltic chcą współpracować przy budowie statków instalacyjnych i serwisowych

Bausch Health nawiązuje współpracę z YUN, aby wprowadzić przełomową pielęgnację mikrobiomu skóry do Polski
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Prawo
Trwają próby wzmocnienia dialogu społecznego. Niespokojne czasy wymuszają większe zaangażowanie społeczeństwa w podejmowanie decyzji

Według zapowiedzi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen głos partnerów społecznych i dialog społeczny będą stały w centrum procesu decyzyjnego w Europie. Taki jest cel podpisanego w marcu Paktu na rzecz europejskiego dialogu społecznego. Potrzeba wzmocnienia głosu społeczeństwa jest również podkreślana na forum krajowym. Rząd planuje reformę Rady Dialogu Społecznego, by usprawnić pracę tej instytucji, a przedsiębiorcy wzywają do rzetelnego konsultowania ze stroną społeczną ustaw, które wychodzą z rządu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.