BPI Real Estate Poland powiększa zespół
BPI Real Estate Poland kontynuuje rozbudowę zespołu związanego z umocnieniem pozycji firmy w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz realizacją nowych projektów w Polsce. Do firmy dołączył Piotr Jakubowski na stanowisko Project Director. Będzie odpowiedzialny za projekty realizowane przez BPI Real Estate Poland w Warszawie i w Poznaniu.
Piotr Jakubowski ma 15 letnie doświadczenie w pracy dla branży nieruchomości. Wcześniej związany był
z Apricot Capital Group, Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, gdzie jako kierownik ds. rozwoju projektów nieruchomości zdobywał doświadczenie w zakresie zagospodarowania przestrzennego i zarządzaniu projektami budowlanymi. Wiedza i umiejętności nowego członka zespołu są bardzo ważne dla realizacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z dynamicznym rozwojem pozycji firmy w Polsce, w tym także w Warszawie i Poznaniu.
To doświadczony specjalista, który doskonale rozumie branżę budowlaną i dobrze zna specyfikę rynku nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.
- Naszym celem biznesowym jest realizacja kolejnych inwestycji w tych miastach, w których jesteśmy już obecni - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Docelowo w ciągu najbliższych 2 do 5 lat chcemy oddać na rynek 4 tys. mieszkań. Piotr jest specjalistą, którego wiedza i doświadczenie będą wspierać realizację naszych kolejnych projektów w Warszawie i w Poznaniu – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.
Piotr Jakubowski zanim dołączył do BPI Real Estate Poland był Dyrektorem Departamentu Inwestycji w Apricot Capital Group w Polsce. Wcześniej był Menadżerem Projektów w Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, z którymi związany był odpowiednio przez 3,5 i 10 lat.
Studiował Ekonomię, którą ukończył na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Ukończył podyplomowe studia na kierunkach Property Management i Real Estate Valuation na Warszawskiej Szkoła Zarządzania. Jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym i zarządcą nieruchomości. Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, dodatkowo mówi także po niemiecku i po rosyjsku.

CIMA i Templar Executives podpisały memorandum o współpracy w celu wzmocnienia odporności cybernetycznej w Europie

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.