BPI Real Estate Poland powiększa zespół
BPI Real Estate Poland kontynuuje rozbudowę zespołu związanego z umocnieniem pozycji firmy w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz realizacją nowych projektów w Polsce. Do firmy dołączył Piotr Jakubowski na stanowisko Project Director. Będzie odpowiedzialny za projekty realizowane przez BPI Real Estate Poland w Warszawie i w Poznaniu.
Piotr Jakubowski ma 15 letnie doświadczenie w pracy dla branży nieruchomości. Wcześniej związany był
z Apricot Capital Group, Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, gdzie jako kierownik ds. rozwoju projektów nieruchomości zdobywał doświadczenie w zakresie zagospodarowania przestrzennego i zarządzaniu projektami budowlanymi. Wiedza i umiejętności nowego członka zespołu są bardzo ważne dla realizacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z dynamicznym rozwojem pozycji firmy w Polsce, w tym także w Warszawie i Poznaniu.
To doświadczony specjalista, który doskonale rozumie branżę budowlaną i dobrze zna specyfikę rynku nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.
- Naszym celem biznesowym jest realizacja kolejnych inwestycji w tych miastach, w których jesteśmy już obecni - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Docelowo w ciągu najbliższych 2 do 5 lat chcemy oddać na rynek 4 tys. mieszkań. Piotr jest specjalistą, którego wiedza i doświadczenie będą wspierać realizację naszych kolejnych projektów w Warszawie i w Poznaniu – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.
Piotr Jakubowski zanim dołączył do BPI Real Estate Poland był Dyrektorem Departamentu Inwestycji w Apricot Capital Group w Polsce. Wcześniej był Menadżerem Projektów w Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, z którymi związany był odpowiednio przez 3,5 i 10 lat.
Studiował Ekonomię, którą ukończył na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Ukończył podyplomowe studia na kierunkach Property Management i Real Estate Valuation na Warszawskiej Szkoła Zarządzania. Jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym i zarządcą nieruchomości. Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, dodatkowo mówi także po niemiecku i po rosyjsku.
Magia podczas szkolenia? Tagomago Hair rusza ze szkoleniami z MAGIC TAPE
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.