BPI Real Estate Poland powiększa zespół
BPI Real Estate Poland kontynuuje rozbudowę zespołu związanego z umocnieniem pozycji firmy w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz realizacją nowych projektów w Polsce. Do firmy dołączył Piotr Jakubowski na stanowisko Project Director. Będzie odpowiedzialny za projekty realizowane przez BPI Real Estate Poland w Warszawie i w Poznaniu.
Piotr Jakubowski ma 15 letnie doświadczenie w pracy dla branży nieruchomości. Wcześniej związany był
z Apricot Capital Group, Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, gdzie jako kierownik ds. rozwoju projektów nieruchomości zdobywał doświadczenie w zakresie zagospodarowania przestrzennego i zarządzaniu projektami budowlanymi. Wiedza i umiejętności nowego członka zespołu są bardzo ważne dla realizacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z dynamicznym rozwojem pozycji firmy w Polsce, w tym także w Warszawie i Poznaniu.
To doświadczony specjalista, który doskonale rozumie branżę budowlaną i dobrze zna specyfikę rynku nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.
- Naszym celem biznesowym jest realizacja kolejnych inwestycji w tych miastach, w których jesteśmy już obecni - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Docelowo w ciągu najbliższych 2 do 5 lat chcemy oddać na rynek 4 tys. mieszkań. Piotr jest specjalistą, którego wiedza i doświadczenie będą wspierać realizację naszych kolejnych projektów w Warszawie i w Poznaniu – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.
Piotr Jakubowski zanim dołączył do BPI Real Estate Poland był Dyrektorem Departamentu Inwestycji w Apricot Capital Group w Polsce. Wcześniej był Menadżerem Projektów w Bouygues Immobilier Polska i Targfort TF, z którymi związany był odpowiednio przez 3,5 i 10 lat.
Studiował Ekonomię, którą ukończył na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Ukończył podyplomowe studia na kierunkach Property Management i Real Estate Valuation na Warszawskiej Szkoła Zarządzania. Jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym i zarządcą nieruchomości. Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, dodatkowo mówi także po niemiecku i po rosyjsku.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.