Komunikaty PR

Caring for Water: konferencja GROHE X Summit 2023 poruszy tematy dotyczące przys

2023-02-23  |  15:30
Biuro prasowe

Konferencja GROHE X Summit „Caring for Water” odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r. na platformie GROHE X. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane będzie w formie online.

 

• Każdy dzień konferencji GROHE X Summit poświęcony jest jednemu z makrotrendów: urbanizacji, zrównoważonemu rozwojowi oraz zdrowiu i dobremu samopoczuciu

 

• Najważniejsze tematy poruszane podczas paneli dyskusyjnych: Co sprawia, że dane miejsce nazywamy domem? Jak będziemy żyć i korzystać z wody w przyszłości? W jaki sposób woda może pomóc uzdrowić coraz bardziej zestresowaną populację?

 

Warszawa, 7 lutego 2023 – Kiedy korzystamy z wody, często zapominamy o jej życiodajnej wartości – i o tym, że nie jest to nieskończone źródło. Właśnie dlatego marka GROHE jako globalny producent kompletnych rozwiązań łazienkowych i kuchennych poświęci swoją pierwszą w historii konferencję GROHE X Summit 2023, która odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r. – tematowi „ Caring for water”, czyli trosce o element, bez którego nie możemy żyć: wodzie.

 

Troska o wodę to wyzwanie dla nas wszystkich

Społeczeństwa na całym świecie stoją przed licznymi wyzwaniami, które wymagają od ludzi dzielenia się wiedzą, nowymi pomysłami i innowacyjnym podejściem połączonym z dużą dozą pragmatyzmu. Podczas konferencji GROHE X Summit 2023 marka GROHE podkreśli znaczenie i wartość wody. Połączymy branżę sanitarną z innymi dziedzinami, aby pokazać, że do osiągnięcia zmian potrzebny jest cały ekosystem.

 

„Przyjrzymy się wodzie w kontekście kluczowych trendów, które kształtują naszą branżę oraz przyszłość mieszkalnictwa: urbanizacji, zrównoważonemu rozwojowi oraz zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Zadamy sobie pytanie, jak wygląda przyszłość życia w świecie, który wydaje się kręcić szybciej niż kiedykolwiek wcześniej? Jak możemy przyczynić się do bardziej ekologicznych budynków? I wreszcie, jaki potencjał ma woda jako nowe doświadczenie uważności” – mówi Jonas Brennwald, Leader LIXIL EMENA.

 

Tematyka paneli dyskusyjnych

Eksperci i goście konferencji GROHE X Summit zostaną zaproszeni do dyskusji w różnych wydarzeniach i formatach. Od zorientowanych na praktykę spotkań typu masterclass, prowokujących do relfeksji dyskusji panelowych, po inspirujące przemówienia i ciekawostki oparte na faktach. Internetowa platforma GROHE X jest miejsce, które zaspokaja różnorodne potrzeby całego ekosystemu, w który marka GROHE chce się zaangażować. Uzupełnieniem programu konferencji będą prezentacje nowych produktów i technologii GROHE, zapewniających klientom najlepsze możliwe wsparcie w rozwoju ich firm w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.

 

Marka GROHE ma przyjemność ogłosić następującą listę potwierdzonych prelegentów i gości:

Elina Hiltunen, The Futures Agency, zademonstruje, w jaki sposób możemy tworzyć scenariusze, które pokazują nam możliwą przyszłość organizacji i sugerują potencjalne ścieżki rozwoju.

Børge Ousland, norweski badacz i polarnik, opowie, jak podczas swoich wypraw obserwuje zmiany klimatyczne i ich skutki.

Beth Healey, pracownik naukowy Europejskiej Agencji Kosmicznej, przedstawi swoje odkrycia dotyczące zależności ludzkości od wody.

Thomas Rau, założyciel Turntoo i RAU architects; Anne-Vera Deinhammer, Dyrektor ds. miast i regionów o obiegu zamkniętym z Austriackiego Forum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym; Gerhard Sturm, Leader Commercial Development, LIXIL EMENA, omówią, w jaki sposób musimy budować przyszłość, uwzględniając zrównoważony rozwój.

Tina Norden, Dyrektor Conran and Partners; Rhael „LionHeart” Cape, artysta słowa mówionego; dr Alan Dilani, założyciel Międzynarodowej Akademii Projektowania i Zdrowia; Karl Lennon, Leader Projects Channel A&D, LIXIL EMENA, przyjrzą się uzdrawiającej sile architektury.

 

 

Zarejestruj się już teraz, aby zawczasu zapisać się na interesujące Cię wydarzenia konferencji GROHE X Summit „Caring for Water” i uzyskaj informacje z pierwszej ręki o tym, jak marka GROHE zamierza stawić czoła przyszłym wyzwaniom związanym z żywiołem, który jest esencją naszego życia.

 

Dowiedz się więcej o konferencji GROHE X Summit „Caring for Water” i zarejestruj się tutaj.

 

+++ Szczegółowy program można znaleźć znajduje się w załączniku +++

 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama, LinkedIn i YouTube.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Obowiązkowa deratyzacja
2025-03-06 | 10:30

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Szkodniki mogą pojawić się wszędzie – od pięciogwiazdkowych hoteli i eleganckich restauracji po domy jednorodzinne i miejskie parki. Wielu ludzi bagatelizuje problem gryzoni,
Firma Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki
2025-02-27 | 15:00

Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki

Lagardère Travel Retail w Polsce rozpoczyna ekspansję sieci Costa Coffee w nowym modelu biznesowym. Pierwsza kawiarnia działająca na zasadach franczyzy została uruchomiona
Firma Wirtualny adres dla Twojej firmy - o co w tym chodzi?
2025-02-26 | 08:50

Wirtualny adres dla Twojej firmy - o co w tym chodzi?

Wirtualny adres stał się bardzo głośnym tematem w kontekście rejestracji firmy. Z takiej możliwości korzysta już masa przedsiębiorców, zwłaszcza freelancerów,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Prawo

Handel

Automatyzacja pomaga firmom budować przewagę nad konkurencją. Zwłaszcza wykorzystanie narzędzi sztucznej inteligencji

Firmy coraz chętniej inwestują w cyfryzację i automatyzację procesów, w tym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), co pozwala im oszczędzać czas, redukować koszty operacyjne i poprawiać jakość obsługi klienta. Nowoczesne narzędzia takie jak platforma FlowDog pozwalają relatywnie szybko i efektywnie kosztowo usprawniać procesy obsługi reklamacji, zleceń serwisowych czy analizę danych sprzedażowych. Eksperci podkreślają, że dobrze wdrożona automatyzacja może przynieść zwrot z inwestycji już w ciągu kilku miesięcy, zwiększając konkurencyjność firm na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Handel

Odwetowe cła z UE na amerykańskie towary mogą być kolejnym etapem wojny handlowej. Następne decyzje spowodują dalszy wzrost cen

Komisja Europejska zapowiedziała nałożenie ceł na amerykańskie produkty w reakcji na wejście w życie ceł USA na stal i aluminium. Unijne cła o wartości 26 mld zł wejdą w życie 1 kwietnia, a w pełni zostaną wdrożone od 13 kwietnia. Donald Trump już zapowiada, że na to odpowie. – Wchodzimy w etap wojny handlowej między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi i na pewno będziemy świadkami wielu takich odwetów z każdej strony – ocenia europosłanka Anna Bryłka.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.