Centrum Informatyki „ZETO” S.A. z oddziałem w Poznaniu
W lipcu 2022 roku Centrum Informatyki „ZETO” S.A., lider branży IT w województwie podlaskim, otworzyło nowy oddział firmy w Poznaniu. W nowej placówce zatrudnieni zostali wykwalifikowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje do realizacji zaawansowanych projektów.
Dlaczego białostocka firma zdecydowała się na Poznań?
- Naszym zdaniem Wielkopolska jest regionem z dużym potencjałem dającym możliwość znaczącego wzrostu i poszerzenia zasięgu działania naszego przedsiębiorstwa. Pracujemy nad ciekawymi i kompleksowymi wdrożeniami oraz świadczymy bardzo szeroki zakres usług zapewniający całościową obsługę potrzeb klientów w zakresie rozwiązań IT. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, wdrożeniami systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem systemów budynkowych, outsourcingiem rozwiązań IT, a także dostawami oraz serwisem sprzętu komputerowego i fiskalnego. W Poznaniu mamy naprawdę szerokie pole do działań – mówi Marcin Łuszczewski, Prezes Centrum Informatyki „ZETO” S.A.
Oddział w Poznaniu świadczy kompleksowe usługi projektowania, realizacji i opieki serwisowej w zakresie integracji instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Zamierza współpracować z firmami, będącymi w swoich dziedzinach liderami, wykorzystując stosowane przez nie innowacyjne technologie i urządzenia.
Zakres działania obejmie między innymi: systemy zarządzania budynkiem BMS, systemy zabezpieczeń budynkowych: systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, telewizji przemysłowej CCTV, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania, a także budowę kanalizacji teletechnicznych, budowę sieci LAN i WAN, instalacji elektrycznych i systemów zasilania gwarantowanego, instalacji fotowoltaicznych oraz budowę serwerowni budynkowych i kontenerowych.
- Postawiliśmy na najlepszą kadrę doświadczonych specjalistów, która przy wykorzystaniu zasobów i potencjału Centrum Informatyki „ZETO” S.A. podejmie się najtrudniejszych zadań i zrealizuje projekty starając się spełnić wymagania i potrzeby klientów – mówi Janusz Chabir, Dyrektor Oddziału w Poznaniu.
Poznańska placówka mieści się przy ulicy Unii Lubelskiej. Już teraz budzi zainteresowanie potencjalnych klientów, jest więc duża szansa, że z sukcesem odnajdzie się w nowym biznesowym obszarze.

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.