Centrum Informatyki „ZETO” S.A. z oddziałem w Poznaniu
W lipcu 2022 roku Centrum Informatyki „ZETO” S.A., lider branży IT w województwie podlaskim, otworzyło nowy oddział firmy w Poznaniu. W nowej placówce zatrudnieni zostali wykwalifikowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje do realizacji zaawansowanych projektów.
Dlaczego białostocka firma zdecydowała się na Poznań?
- Naszym zdaniem Wielkopolska jest regionem z dużym potencjałem dającym możliwość znaczącego wzrostu i poszerzenia zasięgu działania naszego przedsiębiorstwa. Pracujemy nad ciekawymi i kompleksowymi wdrożeniami oraz świadczymy bardzo szeroki zakres usług zapewniający całościową obsługę potrzeb klientów w zakresie rozwiązań IT. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, wdrożeniami systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem systemów budynkowych, outsourcingiem rozwiązań IT, a także dostawami oraz serwisem sprzętu komputerowego i fiskalnego. W Poznaniu mamy naprawdę szerokie pole do działań – mówi Marcin Łuszczewski, Prezes Centrum Informatyki „ZETO” S.A.
Oddział w Poznaniu świadczy kompleksowe usługi projektowania, realizacji i opieki serwisowej w zakresie integracji instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Zamierza współpracować z firmami, będącymi w swoich dziedzinach liderami, wykorzystując stosowane przez nie innowacyjne technologie i urządzenia.
Zakres działania obejmie między innymi: systemy zarządzania budynkiem BMS, systemy zabezpieczeń budynkowych: systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, telewizji przemysłowej CCTV, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania, a także budowę kanalizacji teletechnicznych, budowę sieci LAN i WAN, instalacji elektrycznych i systemów zasilania gwarantowanego, instalacji fotowoltaicznych oraz budowę serwerowni budynkowych i kontenerowych.
- Postawiliśmy na najlepszą kadrę doświadczonych specjalistów, która przy wykorzystaniu zasobów i potencjału Centrum Informatyki „ZETO” S.A. podejmie się najtrudniejszych zadań i zrealizuje projekty starając się spełnić wymagania i potrzeby klientów – mówi Janusz Chabir, Dyrektor Oddziału w Poznaniu.
Poznańska placówka mieści się przy ulicy Unii Lubelskiej. Już teraz budzi zainteresowanie potencjalnych klientów, jest więc duża szansa, że z sukcesem odnajdzie się w nowym biznesowym obszarze.
Magia podczas szkolenia? Tagomago Hair rusza ze szkoleniami z MAGIC TAPE
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.