E-book o robotach mobilnych AGV/AMR już dostępny!
Roboty mobilne AGV/AMR. Wprowadzenie dla menedżerów produkcji i logistyki to specjalistyczna publikacja stworzona z myślą o firmach zainteresowanych automatyzacją i cyfryzacją zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Zawarte w darmowym e-booku informacje na temat projektowania, wdrażania oraz serwisowania systemów AGV/AMR zostały przygotowane przez ekspertów z firmy Etisoft Smart Solutions, która od 2017 roku jest aktywnym uczestnikiem tego rynku.
Eksperci stworzyli kompleksowy poradnik dotyczący robotów mobilnych AGV/AMR. E-book przedstawia zagadnienia istotne zwłaszcza z punktu widzenia menedżerów decydujących o wdrożeniu zrobotyzowanego systemu intralogistycznego w swoim zakładzie. Publikację można pobrać bezpłatnie ze strony https://etisoft.com.pl/pierwszy-w-polsce-darmowy-e-book-o-robotach-mobilnych/
Kompleksowy zbiór informacji o robotach mobilnych AGV/AMR
Autorzy publikacji odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące możliwości i zastosowania robotów mobilnych w automatyzacji procesów intralogistycznych. E-book stanowi sprawdzone źródło informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o:
- historii robotów mobilnych
- trendach na rynku AGV/AMR
- budowie systemu intralogistycznego
- kosztach wdrożenia rozwiązań AGV/AMR
- wdrożeniach i serwisowaniu systemów AGV/AMR.
– Rynek robotów mobilnych rośnie. Nawet w turbulentnych czasach. Pierwsze fabryki i hale magazynowe zlokalizowane w Polsce mają już swoje wdrożenia, inne dopiero się do nich przygotowują. Wiele firm pyta nas o różne zagadnienia dotyczące systemów opartych o wózki AGV i roboty mobilne typu AMR. W odpowiedzi przygotowaliśmy dokument, w którym dzielimy się własnymi doświadczeniami i inspiracjami związanymi z planowaniem i wdrażaniem systemów pozwalających na automatyzację procesów intralogistycznych – mówi Grzegorz Krupa ze spółki Etisoft Smart Solutions.
Odpowiedzi na istotne pytania
Eksperci z Etisoft Smart Solutions skupili się na informacjach, które menedżerów interesują najbardziej – czyli na projekcie, wdrożeniu, serwisowaniu oraz kosztach zrobotyzowanego systemu intralogistycznego. Specjaliści odpowiadają na wiele nurtujących klientów pytań, takich jak:
- Jakiego robota użyć?
- Jak przygotować się do wdrożenia?
- Jak zarządzać takim zautomatyzowanym systemem?
- Co wpływa na cenę?
- Czy można rozliczać się w modelu abonamentowym?
- Jak wygląda wsparcie techniczne i kwestie gwarancyjne?
- Czy można zobaczyć wdrożenie?
Rzeczowe dane ze sprawdzonych źródeł
Eksperci Etisoft Smart Solutions zawartość e-booka oparli na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Projektowanie, produkowanie oraz wdrażanie systemów intralogistycznych pozwoliło specjalistom skutecznie stawiać czoła wyzwaniom pojawiającym się na licznych płaszczyznach.
Informacje dotyczące trendów na rynku robotów mobilnych zawarte w e-booku zostały pozyskane z branżowych raportów przygotowywanych przez specjalistów z całego świata. Analiza tych publikacji pokazuje obiecujące prognozy dotyczące wzrostu rynku AGV/AMR. Do 2030 roku jego wartość będzie wynosić około 20 miliardów dolarów. Do 2025 roku ponad 2 miliony nowych robotów zostanie dostarczonych do zakładów przemysłowych. W najbliższych latach można się spodziewać kilkudziesięcioprocentowych wzrostów inwestycji z wykorzystaniem robotów AGV i AMR.
Dla kogo jest e-book?
Wykorzystanie robotów mobilnych to jeden z kluczowych elementów strategii cyfryzacji i automatyzacji firm zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Aby przygotować się na nieuniknione zmiany w branży przemysłowej, menedżerowie powinni zgłębiać wiedzę na temat konieczności wdrożenia systemów intralogistycznych oraz korzyści, jakie inwestycja ta przyniesie w dalszej perspektywie. E-book Roboty mobilne AGV/AMR. Wprowadzenie dla menedżerów produkcji i logistyki przygotowany przez ekspertów z Etisoft Smart Solutions stanowi odpowiedź na tę potrzebę.
Kompendium niezbędnej wiedzy jest przeznaczone głównie dla osób odpowiadających za podejmowanie decyzji związanych z rozwojem przedsiębiorstw przemysłowych. Z informacji zawartych w publikacji skorzystają również osoby, które planują wykorzystać wdrożenie autonomicznych robotów mobilnych nie tylko w celu wkroczenia w erę Przemysłu 4.0, ale też odniesienia korzyści w postaci poprawy wydajności, jakości, bezpieczeństwa i powtarzalności procesów intralogistycznych.

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.