Firma Galeco uhonorowana tytułem „Kreator Budownictwa 2020”
Orchidea Creative Group
ul. Ruska 51B
50-079 Wrocław
s.makowska|grupaorchidea.pl| |s.makowska|grupaorchidea.pl
517 412 466
https://grupaorchidea.pl/
19 listopada bieżącego roku w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie odbyła się X jubileuszowa gala przyznania Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku, skierowana do prekursorów branży budowlanej. Wśród wyróżnionych znalazł się także polski producent systemów rynnowych – firma Galeco.
Kreator Budownictwa Roku 2020 to projekt odbywający się pod honorowym patronatem i wraz
z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora budowlanego, a kryteriami jakie należy spełnić, by wziąć w nim udział są m.in.: wysoka jakość oferowanych produktów, wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, innowacyjność, promowanie etycznych zachowań czy motywacja do dalszego rozwoju. Podczas tegorocznej edycji plebiscytu oprócz wyróżnionych osób i firm pojawiły się także dwie nowe kategorie: produkt oraz inwestycja. W elitarnym gronie 15 wyróżnionych przedsiębiorstw znalazła się marka Galeco, która nie ustaje w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie odprowadzania wody deszczowej. Galeco od blisko ćwierć wieku stale wyznacza kierunki i kreuje trendy w swojej branży, oferując klientom nieznane dotąd rozwiązania oraz technologie w postaci innowacyjnych systemów rynnowych. Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji osób znalazł się także Prezes Zarządu Galeco – Szczepan Buryło, który z branżą budowlaną związany jest od 30 lat. Buryło doceniony został m.in. za etyczny styl prowadzenia biznesu, tworzenie dobrych relacji z pracownikami i klientami oraz aktywny udział w procesie tworzenia prekursorskich rozwiązań w systemach odprowadzania wody deszczowej. – Bardzo się cieszymy, że nasze innowacyjne produkty mają tak duże powodzenie wśród klientów i jednocześnie są wykorzystywane do tworzenia nowoczesnych form architektonicznych – powiedział Prezes Zarządu Galeco. Podkrakowski producent nie mówi jednak jeszcze ostatniego słowa i jako jeden z kreatorów nowoczesnych trendów w budownictwie już zapowiada nowe, równie interesujące rozwiązania, które zaprezentuje w kolejnym roku.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.